Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mi źle bez Ciebie

kocham Cię bądź ze mną

Polecane posty

Gość tak mi źle bez Ciebie

Nie mogę zrezygnować, będę czekał, będę blisko. Nie obchodzi mnie ten człowiek tylko ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaagnaaaaxxl

nie potrafisz porozmawiać z kobietą szczerze w realu,gdy zależało Jej Ty zacząłeś się wycofywać i robić z Niej ...kę,poslugiwales się kłamstwami,manipulacjami..wyrzadziles krzywde....być może Ona nie chce już ani Ciebie ani tamtego tylko jest z Nim z Jej tylko znanych powodów..ktoś ma rację że zaburzasz Jej pole energetyczne osaczając i nie pozwalając normalnie żyć...jest dużo kobiet na świecie,tak jak wielu mężczyzn..być może lepiej jeśli Ty znajdziesz sobie kogoś innego i Ona też za jakiś czas bo nie da się zmusić do miłości ani bycia z kimkolwiek na siłe...każdy ma prawo do własnych wyborów..a być może jeszcze Jej w jakiś sposób zależy na Tobie ale jak tak będziesz pisał jedynie na forum ,chodził za Nią niezdecydowany ,omawiał z innymi to faktycznie w końcu Cię znienawidzi i nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
37 minut temu, Gość Gość swojego serca napisał:

Myśląc o niej zaburzasz jej pole energetyczne. Twoja energia źle może wpływać na jej życie z drugą osobą. Wybacz sobie, że źle ulokowałeś swoje uczucia. Odwróć uwagę i myśli. Ona będzie szczęśliwsza.

To nie mąż ani narzeczony, nie jest jego własnością, ja myślę o niej, ona o mnie, nie daje mi spokoju. Czego chce? Dowartościowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak ona ma na imię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Wy tutaj naprawdę macie coś z psychola. Na jej miejscu bym się bała bo masz jakieś urojenia co do zajętej kobiety. Te znaki to pewnie było spojrzenie i uśmiech bez podtekstów. Straszne.

Tego było dużo, od cholery ale zakutemu łbowi nie będę tłumaczyl. Kobiety lubią się usprawiedliwiać i swoją płeć. Czeka aż z nią pogadam tylko o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UfffOoo

przestań zachowywać się jak pajac,podejdź,porozmawiaj i się określ czlowieku,nie zje cię,najwyżej powie że nie chce być z Tobą i będziesz musiał to uszanować..jeśli nie będzie chciała możesz pozostać znajomym,jeśli nie będziesz chciał odetniesz się i zaczniesz rozglądać za inną..sam siebie blokujesz robiąc z Niej ideał zamykając na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowokacja.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
19 minut temu, Gość UfffOoo napisał:

przestań zachowywać się jak pajac,podejdź,porozmawiaj i się określ czlowieku,nie zje cię,najwyżej powie że nie chce być z Tobą i będziesz musiał to uszanować..jeśli nie będzie chciała możesz pozostać znajomym,jeśli nie będziesz chciał odetniesz się i zaczniesz rozglądać za inną..sam siebie blokujesz robiąc z Niej ideał zamykając na inne

Dałem sobie spokój gdy się dowiedziałem a potem jej natarczywość, napastowanie wręcz spowodowalo że uczucia się wzmocniły i po co to było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
21 minut temu, Gość UfffOoo napisał:

przestań zachowywać się jak pajac,podejdź,porozmawiaj i się określ czlowieku,nie zje cię,najwyżej powie że nie chce być z Tobą i będziesz musiał to uszanować..jeśli nie będzie chciała możesz pozostać znajomym,jeśli nie będziesz chciał odetniesz się i zaczniesz rozglądać za inną..sam siebie blokujesz robiąc z Niej ideał zamykając na inne

W moim wieku już nie ma fajnych, wolnych i tak ładnych. Będę zdradzal kobiety i wykorzystywal tak jak one mnie i moje uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phyyy
1 godzinę temu, Gość tak mi źle bez Ciebie napisał:

Może jej też. To moja miłość na całe życie, dusze się tym uczuciem.

phyy takich rzeczy sie nie wie nigdy z gory a ty nawet z nia nie jestes, moze nawet po tygodniu bys ją rzucił na jakiej podstawie tak twierdzisz ze to miłosc na całe zycie zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
10 minut temu, Gość phyyy napisał:

phyy takich rzeczy sie nie wie nigdy z gory a ty nawet z nia nie jestes, moze nawet po tygodniu bys ją rzucił na jakiej podstawie tak twierdzisz ze to miłosc na całe zycie zatem?

Jasne nie mogę mieć pewności, ale sa duże przesłanki do tego, to jest magiczne, nie widuje tak zakochanych ludzi na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość tak mi źle bez Ciebie napisał:

Jasne nie mogę mieć pewności, ale sa duże przesłanki do tego, to jest magiczne, nie widuje tak zakochanych ludzi na co dzień.

Tak zakochani jesteście że ona o tym nie wie. 🤣 opowieści z krypty koniotrzepow i starych panien zdesperowanych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak zakochani jesteście że ona o tym nie wie. 🤣 opowieści z krypty koniotrzepow i starych panien zdesperowanych. 

Powiem jej że się zakochałem, będzie miała poczucie winy i ucieknie, nie mogę być agresywny w tym wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6534iiyfc

W Jej oczach jest skończony za to co robił przez lata ale do Niego nie dociera i jakieś love story sobie wyobraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość swojego serca

Będziesz zdradzał kobiety i wykorzystywał. Taka postawa mówi, że nie jesteś zdolny do miłości, a Twoje duszenie się z uwagi na brak tlenu w powietrzu, świadczy jedynie o  astmie sercowej. Radzę udać się do kardiologa i zagwarantować sobie leczenie. A to , że ona zaczęła i natarczywie napastowała, może jedynie świadczyć o chęci zemsty na Twojej osobie. Gdyby naprawdę Cię kochała poruszyła by ziemię i niebo by z Tobą być do końca swoich dni. Jesteś przegranym barankiem, który cierpi za popełnione przewinienia być może na kobietach, To się nazywa karma za popełnione grzechy z przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 6534iiyfc napisał:

W Jej oczach jest skończony za to co robił przez lata ale do Niego nie dociera i jakieś love story sobie wyobraża

To nie on 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość tak mi źle bez Ciebie napisał:

Powiem jej że się zakochałem, będzie miała poczucie winy i ucieknie, nie mogę być agresywny w tym wszystkim. 

To powiedz a nie pierdzisz. Pewnie to znowu ty od kocham jej kurde. Nie czujecie zażenowania pisząc takie rzeczy? Przypominam że nie macie po 15 lat a jesteście dorosłymi ludźmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve

nie dorosles do prawdziwej milosci autorze, nie wiesz co to milosc, zachowujesz sie i myslisz jak nastolatek a pewnie jestes juz grubo po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghhhty

Trzeba walczyc o swoja milosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
11 minut temu, Gość Ghhhty napisał:

Trzeba walczyc o swoja milosc. 

Co radzisz? Gdyby to było jednostronne dałbym sobie spokój, lecz nie jest tak. Mam ją odrzucić gdy widzę że chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będziesz musiał zabić rywala. Na miecze się bijcie albo na pejnisy . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Będziesz musiał zabić rywala. Na miecze się bijcie albo na pejnisy . 

Za kobietę warto zabić, oczywiście w przenośni bo to karalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chore. Trolizm się leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropki

Daj jej spokój. To twoje urojenia. Widocznie z jakiś powodów ciebie nie chce. Jej facet musi być we wszystkim lepszy inaczej byłaby z tobą - zakoduj to i daj dziewczynie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zonk
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak zakochani jesteście że ona o tym nie wie. 🤣 opowieści z krypty koniotrzepow i starych panien zdesperowanych. 

🍾🍸 Pokehe ci za ten komentarz😂 a autor i prowo słabiutko. nie przekonuje musisz się bardziej postrac🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
3 minuty temu, Gość kropki napisał:

Daj jej spokój. To twoje urojenia. Widocznie z jakiś powodów ciebie nie chce. Jej facet musi być we wszystkim lepszy inaczej byłaby z tobą - zakoduj to i daj dziewczynie spokój.

Jak by byl taki najlepszy to nie zwrocilaby uwagi na mnie. Pewnie wielu mu brakuje do ideału. Będzie moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość swojego serca

Temat zakończony. Autorowi już lepiej, dostał dużo porad, krytyki, pożałowania. Następny proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość swojego serca

I jeszcze się sam bardzo dowartościował. Nie ma jak się samemu odbić od dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
6 minut temu, Gość Gość swojego serca napisał:

I jeszcze się sam bardzo dowartościował. Nie ma jak się samemu odbić od dna.

Taka prawda, jak ktoś ma w związku wszystko i kocha partnera to nie szuka na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie

Może się odkochala w tamtym a ja za mało robię i nie jest mnie pewna. Dam zielone światło i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×