Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mi źle bez Ciebie

kocham Cię bądź ze mną

Polecane posty

Gość Gość

jaka ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie

Nie wiem po co osoba w szczęśliwym związku miała by komplikować sobie życie i szukać emocji na boku. Trzeba być niezrównoważonym psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Może ona jest niezrównoważona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie

Mam ją odgonić, zlewać, unikać, skrzywdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisz do niej teraz jak odpisze masz szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prowo dość pospolite i przeciętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Napisz do niej teraz jak odpisze masz szansę

Jestem człowiekiem kulturalnym i o tej porze się nie pisze i nie dzwoni. Ona wie że mi nienpasuje ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molly

czego od niej chcesz?

ma innego to pogodz sie z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ancymon
42 minuty temu, Gość tak mi źle bez Ciebie napisał:

Teraz jest a za jakiś czas może nie być. Ja nic nie niszcze z jej.strony pojawil się flirt i długo to lekceważyłem przez wzgląd na to, już dłużej nie mogę. Jak reagować skoro sama zaczepia ?

a moze to nie flirt tylko jest mila. faceci tak czesto to mylą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei wiem kim jestes,ale...

Bez względu na to kim jestes... walcz, o miłość warto. Choc to pewnie zależy od priorytetów 😉  niektórzy wolą pieniadze itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggweee

zajetych sie nie tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
4 minuty temu, Gość nei wiem kim jestes,ale... napisał:

Bez względu na to kim jestes... walcz, o miłość warto. Choc to pewnie zależy od priorytetów 😉  niektórzy wolą pieniadze itd.

Też tak myślę tym bardziej jak jest szansa na wzajemność, mało to ludzi.się rozwodzi, rozstaje. Tutaj wszyscy stękają jakby miala męża i trójkę dzieci przynajmniej. A może jest w fazie poszukiwań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei wiem kim jestes,ale...
6 minut temu, Gość tak mi źle bez Ciebie napisał:

Też tak myślę tym bardziej jak jest szansa na wzajemność, mało to ludzi.się rozwodzi, rozstaje. Tutaj wszyscy stękają jakby miala męża i trójkę dzieci przynajmniej. A może jest w fazie poszukiwań

Zawsze można być w fazie poszukiwań... nie tylko w wieku 18 lat 😛   różnie sie zycie układa.na siłę nie radzę odbijać , ale jeśli sama jest chetna - i Ty tez a poza tym jestes pewny ze to nie przelotna miłostka to czemu nie spróbować ? Takie jest zycie, trzeba podjac ryzyko, wypali albo nie .. osobiście znam kilka historii z byłymi w tle - jedne wypaliły na długie lata, inne się rozpadły. Nie wiem tylko, co ją trzyma w tym związku skoro jest jej źle, rozglada sie za innymi to powinna to zakonczyc a nie za przeproszeniem - jak małpa nie puszcza gałęzi poki na 100% nie zlapie drugiej ... takie zachowanie jest nie fair , bo i wiedz ze  charakteru czlowieka nie zmienisz i z jej strony mozesz spodziewac  sie podobnego zachowania jakie funduje innym  - prędzej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość nei wiem kim jestes,ale... napisał:

Zawsze można być w fazie poszukiwań... nie tylko w wieku 18 lat 😛   różnie sie zycie układa.na siłę nie radzę odbijać , ale jeśli sama jest chetna - i Ty tez a poza tym jestes pewny ze to nie przelotna miłostka to czemu nie spróbować ? Takie jest zycie, trzeba podjac ryzyko, wypali albo nie .. osobiście znam kilka historii z byłymi w tle - jedne wypaliły na długie lata, inne się rozpadły. Nie wiem tylko, co ją trzyma w tym związku skoro jest jej źle, rozglada sie za innymi to powinna to zakonczyc a nie za przeproszeniem - jak małpa nie puszcza gałęzi poki na 100% nie zlapie drugiej ... takie zachowanie jest nie fair , bo i wiedz ze  charakteru czlowieka nie zmienisz i z jej strony mozesz spodziewac  sie podobnego zachowania jakie funduje innym  - prędzej czy później

To fantasta z kocham ją kurde. Szkoda neru bo to ulom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
1 minutę temu, Gość nei wiem kim jestes,ale... napisał:

Zawsze można być w fazie poszukiwań... nie tylko w wieku 18 lat 😛   różnie sie zycie układa.na siłę nie radzę odbijać , ale jeśli sama jest chetna - i Ty tez a poza tym jestes pewny ze to nie przelotna miłostka to czemu nie spróbować ? Takie jest zycie, trzeba podjac ryzyko, wypali albo nie .. osobiście znam kilka historii z byłymi w tle - jedne wypaliły na długie lata, inne się rozpadły. Nie wiem tylko, co ją trzyma w tym związku skoro jest jej źle, rozglada sie za innymi to powinna to zakonczyc a nie za przeproszeniem - jak małpa nie puszcza gałęzi poki na 100% nie zlapie drugiej ... takie zachowanie jest nie fair , bo i wiedz ze  charakteru czlowieka nie zmienisz i z jej strony mozesz spodziewac  sie podobnego zachowania jakie funduje innym  - prędzej czy później

Wiem o tym, z drugiej strony może to coś prawdziwego i wcale nie musi się tak skończyć. Jest w związku bo pewnie została poderwana a jest już nie nastolatką i tak też wypada, nie ma pierścionka zaręczynowego. Oczywiście nie jestem wyrocznią i może lub mogło ich łączyć coś więcej. To co się nam przytrafiło jest niespodziewane. Może spotkanie przy kawie by coś rozjaśniło, nie od razu randka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei wiem kim jestes,ale...
5 minut temu, Gość tak mi źle bez Ciebie napisał:

Wiem o tym, z drugiej strony może to coś prawdziwego i wcale nie musi się tak skończyć. Jest w związku bo pewnie została poderwana a jest już nie nastolatką i tak też wypada, nie ma pierścionka zaręczynowego. Oczywiście nie jestem wyrocznią i może lub mogło ich łączyć coś więcej. To co się nam przytrafiło jest niespodziewane. Może spotkanie przy kawie by coś rozjaśniło, nie od razu randka.

Może początkowo postaraj się wybadać, bo nie wiadomo jak zareaguje na bezpośrednie wyznanie.Może bedzie zaskoczona i stanie się agresywna i ta reakcja całkiem zepsuje Waszą znajomość? Powiedz jak się zachowuje, czy padły jakies wyznania z jej strony, nie zrozum mnie zle czasami jest tak ze czegos chcemy i mamy klapki na oczach... wszystko tlumaczymy sobie na nasza korzysc i widzimy to,czego tak naprawde nie ma... trzeba obiektywnie spojrzec na sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosb

pewnie wzbiera w tobie złość jak pomyślisz że on może ją mieć (wiesz w jakim sensie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
Przed chwilą, Gość gosb napisał:

pewnie wzbiera w tobie złość jak pomyślisz że on może ją mieć (wiesz w jakim sensie)

Odrzucam takie myśli i nie chce o tym rozmyślać. Jeżeli ona coś czuje do mnie to nie wygląda za wesoło i z jej perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosb

gdybyś dowiedział się,że ona z innym, oj zabolałoby mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
2 minuty temu, Gość gosb napisał:

gdybyś dowiedział się,że ona z innym, oj zabolałoby mocno

Nie mam na to wpływu, ból jest już teraz z powodu tej bezsensownej sytuacji i złość którą okazuje już podświadomie w jej kierunku, nie lubię pogrywania z czyimiś uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosb

masz juz jakiś plan? czy będziesz nadal w tym punkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
1 minutę temu, Gość gosb napisał:

masz juz jakiś plan? czy będziesz nadal w tym punkcie?

Wszyscy doradzają a serce ciągnie do niej gdy się spotykamy nasz.wzrok przyciąga się jak magnes, pragnę być przy niej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosb

pragniesz być przy niej na chwilę, czy może patrzysz w przyszłość i widzisz ją jako swoją żonę i matkę twoich (waszych) dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
4 minuty temu, Gość gosb napisał:

pragniesz być przy niej na chwilę, czy może patrzysz w przyszłość i widzisz ją jako swoją żonę i matkę twoich (waszych) dzieci?

Cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosb

coś wydaje mi się że nie jesteś tego do końca pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
3 minuty temu, Gość gosb napisał:

coś wydaje mi się że nie jesteś tego do końca pewny

Nie jestem pewny co z tego wyniknie. Gdybym nie był pewny nie zawracalbym głowy takim przypadkiem. Chce bardzo, na myśl że może być inaczej robi mi się słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosb

a może ona myśli, że ty kogoś masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
5 minut temu, Gość gosb napisał:

a może ona myśli, że ty kogoś masz?

To nie zmienia nic. Nawet by było.dobrze.żeby tak pomyślała, zobaczylaby jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosb

maltretujecie się wzajemnie, idę spać, może coś jeszcze popiszemy jutro albo wiesz w tygodniu, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi źle bez Ciebie
8 minut temu, Gość gosb napisał:

maltretujecie się wzajemnie, idę spać, może coś jeszcze popiszemy jutro albo wiesz w tygodniu, pa

Możemy popisać byle nie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×