Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieTuuzinkowy

Dziewczyna bez ochoty

Polecane posty

Gość NieTuuzinkowy

Jestem za granica , moja narzeczona w Pl , ja mam bardzo duza ochote , moglbym kochac sie bez przerwy , kiedy jestesmy razem jest super , jednak kjedy wyjezdzam i jestesmy osobno moja luba nie ma ochoty , ja chce sex kamerk3 , chce czuc jej pozadanie , chce patrzec jak masturbuje sie , ona twierdzi ze nie potrzebuje tego , ze nie sprawia jej to przyjemnosci , ze tylko kiedy ja to robie odczuwa przyjemnosc , kupilem jej mnostwo zabawek zeby mogla sobie sprawic przyjemnosc podczas mojej delegacji ale to na nic , co o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ile ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieTuuzinkowy

22 ja 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może faktycznie jej to nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieTuuzinkowy

Zastanawiam sie skad taka rozbierznosc ? Fakt ze jesli chodzi o te sprawy to mozna powiedziec ze nauczelem ja wszystkiego , i przy mnie jest naprawde demonem seksu , i ma ochote , i wiele eksperymentujemy , i wychodzimy nawet poza margines , ale kiedy wyjezdzam to jak reka odja..a ja dalej mam potrzeby , nawet czasem klucimy sie o to .. gosc gosc , a Ty kobieta czy facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

facet , Trudno powiedzieć dlaczego tak jest niektóre dziewczyny po prostu takie zabawy nie interesują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość NieTuuzinkowy napisał:

Jestem za granica , moja narzeczona w Pl , ja mam bardzo duza ochote , moglbym kochac sie bez przerwy , kiedy jestesmy razem jest super , jednak kjedy wyjezdzam i jestesmy osobno moja luba nie ma ochoty , ja chce sex kamerk3 , chce czuc jej pozadanie , chce patrzec jak masturbuje sie , ona twierdzi ze nie potrzebuje tego , ze nie sprawia jej to przyjemnosci , ze tylko kiedy ja to robie odczuwa przyjemnosc , kupilem jej mnostwo zabawek zeby mogla sobie sprawic przyjemnosc podczas mojej delegacji ale to na nic , co o tym sadzicie ?

Uwazam, że to lepiej niż gdyby pod Twoją nieobecnosc miała za dużą ochote bo mogło by to być niebezpieczne. A tak to śpisz spokojnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zapewne wrażliwa dziewczyna, dla niej sprawy intymne wymagają bezpośredniego kontaktu z drugą osobą. 

Poza tym - może obawiać się, że film "przyrodniczy" z nią w głównej roli znajdzie się w Internecie (np. haker go przejmie) i zacznie żyć własnym życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sama nie lubie sexu typu kamerki nie ma w tym nic podniecajacego  lubie bliskosc dotyk a tak to takie sztuczne wierz mi i nie nalegaj bo ja zniechecisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niektóre dziewczyny a w zasadzie zdecydowana większość jest aktywna rodzenia dziecka lub robi to tylko w tym  celu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×