Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zmeczona

Ciągle mnie oceniają

Polecane posty

Gość Zmeczona

Cześć, mam dość bycia ciągle oceniana i krytykowaną. Mieszkam w pobliżu rodziny bliższej i dalszej, każdy z nich musi komentować. A to że usypia dziecko nie tak, bo powinno samo zasypia, a to że powinnam dać jeść co innego niż daję. A to mieszkanie w złych kolorach. Doszło do tego że nie mam ochoty ich w ogóle widywać. Najgorsze w tym wszystkim ze sąsiadów mam wscibskich i też komentują i wypytuja o wszystko. Za ile płot zrobiliśmy, czemu kostki nie wymieniamy, no nie da się żyć w spokoju. (sąsiedzi to stare pryki). Mam wrażenie że w każdą sferę życia wsadzaja nos (rodzina i sąsiedzi) a ja jestem kulturalna i nie wiem jak się odciąć żeby jednak nie wyjść na gbura.przeplakalam już wiele nocy, bo naprawdę nie ma dnia bym nie słuchała czego to źle nie robię albo nie słyszała durnych pytań, jeszcze brakuje pytania o sposób antykoncepcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryt

to im powiedz za ile płot zrobiłąś i czmeu koskti nie wymieniasz. już nie bądź taka wywyższajaca się! zresztą jestes ewidentnie gupia i sama na kostkę i płot nie zarobiłąs, to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmeczona

Eryt, a wyobraź sobie że zarobiłam, natomiast nie sądzę by każdy, zwłaszcza sąsiad musiał wiedzieć ile pieniędzy i na co przeznaczam. Moim zdaniem to moja prywatna sprawa. Tak samo nie mam ochoty mówić nawet dalszej rodzinie jakie dostaje w pracy wynagrodzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Zmeczona napisał:

Eryt, a wyobraź sobie że zarobiłam, natomiast nie sądzę by każdy, zwłaszcza sąsiad musiał wiedzieć ile pieniędzy i na co przeznaczam. Moim zdaniem to moja prywatna sprawa. Tak samo nie mam ochoty mówić nawet dalszej rodzinie jakie dostaje w pracy wynagrodzenie. 

i tak im właśnie odpowiedz. Albo mów że do pierwszego ci starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odmawiaj odpowiedzi na zbyt prywatne pytania, powiedz że to dla ciebie prywatna i osobista sprawa. Za rady dziękuj ale rób po swojemu. Nie daj sobie wejść na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rób to samo. Pytaj za ile kostke robili i czemu samochodu nie wymienią na nowszy. Jak ktoś mówi że dzieckiem się źle zajmujesz to mów, że masz inny pogląd na te sprawe i uważasz co innego. Ktoś komentuje kolor ścian to mów, że tobie sie taki kolor podoba i koniec a tak w ogóle o ile z rodziną nie zawsze się da to akurat z sąsiadami lepiej być oschłym, lakonicznym, dzień dobry mówić niechętnie, spieszyć się, nie uśmiechać się, a jak sie chce w ogrodzie odpoczywać to roślinami gęstymi sie odgrodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×