Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata

Tatuaż

Polecane posty

Gość Agata

Cześć wszystkim. Postanowiłam zasięgnąć tutaj opinii bo już sama się zastanawiam czy faktycznie to ja a nie mój facet zachowałam się nie wporzadku?

Chce sobie zrobić tatuaż. Miałam już jeden pomysł który po omówieniu z facetem zmieniłam. Później myślam o motywie zwierzęcym o którym z nim rozmawiam i powiedział że ok ale żebym zrobiła zdjęcie projektu jak na wyglądać. Nie zrobiłam tego projektu bo nie był na papierze tylko na kompie. Wynikiem tej sytuacji facet stwierdził że mam wyj+bane na niego i jego uczucia. Nie odzywa się od wczoraj do mnie. Dodam że jest BARDZO nerwowy i dużo też krzyczy i to nie pierwsza sytuacja w której według mnie robi z igły widły. Jak to ocenia'cie? 

On też powiedział że nie pasuje mu taki związek i chce się rozstać choć jesteśmy ponad 2 lata razem. On też ostatnio mnie okłamał ale w tym nie widzi nic złego bo stwierdził że okłamał bo wiedział jak zareaguje że się zdenerwuje i okłamał mniew dobrej wierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata
4 minuty temu, bella napisał:

Tatuaż to chyba w tym wszystkim najmniejszy problem 😛

 

To znaczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kłamie, manipuluje tobą, krzyczy...dwa lata to nic. Krótki związek. Daj sobie spokój bo będzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

ma też swoje dobre strony jak się nie kłócimy to jest dla mnie dobry pomaga mi też finansowo ale najgorsze jest to że jak się pokłócimy to potrafi się do mnie nie odzywać 2 dni ostatnio miał pretensje o to że powiedziałam mu że jak byłam w pracy zrobiłam sobie zdjęcie z Filipem z którym pracowałam a to zdjęcie było potrzebne żeby umieścić je na stronie internetowe i pracy i pomimo tego że z nim też robię zdjęcia sobie to miał pretensje o to że nie robię z nim tych zdjęć zawsze i chociażby tłumaczyłam mu że czasami się sobie nie podobam i dlatego nie chcę tego zdjęcia bo na przykład jestem nie uszykowane ale to już nie było ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

przed chwilą chciał się chyba pogodzić bo wyszedł do mnie jak jechałam samochodem i to co mnie ostatnio oszukał okłamał to chodziło o to czy palił papierosy było wyraźnie czuć od niego ale powiedział że nie palił i chociaż mówiłam mu że czuję przecież że palił to i tak się wypierał i teraz ja zapaliłam on wyszedł zapytał się czy paliłam ja powiedziałam że nie on powiedział że przecież czuję a ja mu powiedziałam że robię tak jak ty na co on powiedział to kłam sobie dalej i poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasi-konik

Dla mnie furiat ale siedzisz z nim bo pomaga ci finansowo to rozumiem ale ja bym szukala innego faceta narazie po cichu, jakies wyjscie z kolezankami na piwo i cos sie znajdzie, ja jak przyjechalam do rodzicow na urlop i nie mialam co z czasem zrobic to siedzialam w modnej knajpce w centrum Wrocka przy piwie i zawolalam sobie jednego faceta,postawilam mu piwo, rozmawialismy po godzinie juz wszystko o nim wiedzialam ze ma zone i dzieci,ze wraca wlasnie z pracy, a na nastepny dzien juz wiedzial gdzie mnie szukac ! Tak codziennie az do mojego wyjazdu !!!  Facet to nie jest skomplikowana istota, sprobuj a zobaczysz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Nie dziwię się że się facet zdenerwował bo jeżeli jesteście razem to ma prawo zobaczyć tatuaż przed zrobieniem bo pewnie chciałby żeby jemu też się podobał a że wiąże z tobą swoje życie tomato znaczenie moim zdaniem postąpiłeś samolubnie i chyba jesteś z nim tylko dlatego że ci pomaga a nie z miłości dlatego nie wzięłaś pod uwagę tego żeby on zobaczył przed

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2019 o 06:15, Gość Kaska napisał:

Nie dziwię się że się facet zdenerwował bo jeżeli jesteście razem to ma prawo zobaczyć tatuaż przed zrobieniem bo pewnie chciałby żeby jemu też się podobał a że wiąże z tobą swoje życie tomato znaczenie moim zdaniem postąpiłeś samolubnie i chyba jesteś z nim tylko dlatego że ci pomaga a nie z miłości dlatego nie wzięłaś pod uwagę tego żeby on zobaczył przed

 

zachowaj swoje złe rady dla siebie...ani jest wymagania, ani tym bardziej jego reakcja nie są odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przy takim mężczyźnie absolutnie nie można pozwolić sobie na bycie zależną finansowo. To jest równia pochyła. Weź sobie proszę te słowa do serca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×