Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Wyznanie milosci przez sms czy w wyjatkowych sytuacjach wypada?

Polecane posty

Gość gość

Ale Ty głupia jesteś o ile to nie prowo. Nie piszę tego złośliwie, ale ktoś Cię totalnie zlewa, a Ty udajesz, ze pada deszcz i dalej sie o niego starac zamiast olać. Tym samym z jednej strony on ma Cię dość, a z drugiej podnosisz jego ego.

Jakbys też go olała, to nawet gdyby mu słabo zależało pomyslalby sobie " dobra olałem ją, ale dlaczego ona się o mnie nie stara? byłem pewien, ze za mna szleje i teraz sie ode mnie nie odczepi... Hmmm może jednak wcale jej sie nie podobałem tak jak myslałem?"

I wtedy też mogłabyś sie stac bardziej atrakcyjna w jego oczach bo straciłby pewnosc, ze ma Cie na wyciagniecie reki.

Ale teraz juz tak bardzo okazałaś mu swoja desperacje, ze raczej nic juz to nie da i najlepiej jesli o nim zapomnisz, ale wyciagnij chociaz wnioski na przyszlosc.

Przeczytaj ksiazke "dlaczego mężczyźni kochają zołzy"- wbrew pozorom wcale nie jest to glupia ksiazka i wcale nie oczywista, Tobie bardzo sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia
20 godzin temu, Gość gosc napisał:

Wmowilas sobie

Lepiej tego nie mozna było ująć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Powiem tak: jeśli ktoś olewa, zlewa itd to naprawdę ale naprawdę należy nie pisać do tego kogoś, nawet po pijaku! Celem zachowania resztek godności. Facet nawet nieśmiały, przy Zachęcie ze strony kobiety, potrafi odpisać na zwykle cześć. Jeśli nie odpisał nic, to znaczy ze naprawdę nie chce! Może myśląl ze jesteś jego stalkerem. Nie dzwon do niego już. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×