Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ffyh

Jest tu ktoś kto głosuje na PO czy tam KE ?

Polecane posty

Gość Ffyh

Po co Wy na nich głosujecie ? Skoro oni nie mają zadnego programu wyborczego ? Jedynym celem do którego dążą to odsunąć PIS od władzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wole głosować na nich niz na PiS który sieje propagandę i dzięki ich rozdawnictwu mamy inflacje.

obecnie nie opłaca  się pracować - ZUS w górę,  jakieś składki na kolejne dodatkowe ubezpiecznie tylko po co skoro można sobie dzieci narobić, dostać socjalny lokal za złotówkę i śmiać się w twarz tym co zapierd...ja od rana do nocy.

Skoki to większa afera niż amber gold i wszyscy się na nią złożyliśmy. Ale problemu nie ma.

powtarzanie ze za PO tez tak było to g..wno nie argument skoro mialobyc lepie. 

Reforma sądów - nie zmienia systemu, zmienia czy tez wymienia ludzi na stanowiskach a ja chce  być sadzona zgodnie z prawem.

wole głosować na nich bo nie chce aby żadna partia nie miała większości w sejmie bo robią co chcą i nikt nie ma nad nimi kontroli - nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Ffyh napisał:

Po co Wy na nich głosujecie ? Skoro oni nie mają zadnego programu wyborczego ? Jedynym celem do którego dążą to odsunąć PIS od władzy 

Głosuje na KE bo wiem że prędzej czy póżniej PiS doprowadzi kraj do ruiny, w ciągu 3,5 roku nie było żadnych nowych inwestycji stocznia w Szczecinie miała ruszyć i co i gguuwno, a samym rozdzenictwem gospodarki się nie zbuduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fedry

Kraj do ruiny to Wam doprowadzi to całe PO. Wtedy dopiero byście zobaczyli co to brak inwestycji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Fedry napisał:

Kraj do ruiny to Wam doprowadzi to całe PO. Wtedy dopiero byście zobaczyli co to brak inwestycji 

Obecnie mamy powtórkę gospodarki z czasów Gierka, przebudzenie było bolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja głosuję. Nigdy w życiu nie oddam głosu na partię, która dla władzy wymyśliła kłamstwo o zamachu, o kraju w ruinie, a teraz rozdaje kasę patolom a z telewizji zrobili prymitywną partyjną szczujnie rodem z Korei Pln. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość gość napisał:

Ja głosuję. Nigdy w życiu nie oddam głosu na partię, która dla władzy wymyśliła kłamstwo o zamachu, o kraju w ruinie, a teraz rozdaje kasę patolom a z telewizji zrobili prymitywną partyjną szczujnie rodem z Korei Pln. 🙂

A najgorsze w tym jest to że polityka PiSu nastawiona wyłącznie na zdobywanie wyborców doprowadzi kraj do ruiny gospodarczej, pewnie myślą sobie rząd i tak się wyżywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort

Jest, shatyn. Niech on ci odpowie na to pytanie to padniesz ze śmiechu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
1 minutę temu, Gość gorszy sort napisał:

Jest, shatyn. Niech on ci odpowie na to pytanie to padniesz ze śmiechu. 🙂

Czemu ...uu poszywasz się pode mnie nie masz gnida odwagi pisać w swoim imieniu,  to takie PiSowskie kretactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
37 minut temu, Gość Gość napisał:

Obecnie mamy powtórkę gospodarki z czasów Gierka, przebudzenie było bolesne

Obecnie to  mamy najniższe bezrobocie po '89, najwyższe przychody budżetowe w historii, polskie linie lotnicze LOT, które Tusk chciał sprzedać Niemcom od 3 lat osiągają zysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorszy sort
4 minuty temu, Gość gorszy sort napisał:

Chcę ci tylko udowodnić, ze warujesz tu 24h, piesku. 🙂

Jak będziesz pisać baranie w moim imieniu to udowodnić że siedzę tu 24h, ty sam ... tu siedzisz 24h 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gorszy sort napisał:

Obecnie to  mamy najniższe bezrobocie po '89, najwyższe przychody budżetowe w historii, polskie linie lotnicze LOT, które Tusk chciał sprzedać Niemcom od 3 lat osiągają zysk.

Za Gierka również początki były podobne gospodarka się rozwijała ale póżniej było gwałtowne pikowanie, jakie nowe inwestycje powstały za rządów PiS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young

ja głosuję na KE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość young
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wole głosować na nich niz na PiS który sieje propagandę i dzięki ich rozdawnictwu mamy inflacje. 

obecnie nie opłaca  się pracować - ZUS w górę,  jakieś składki na kolejne dodatkowe ubezpiecznie tylko po co skoro można sobie dzieci narobić, dostać socjalny lokal za złotówkę i śmiać się w twarz tym co zapierd...ja od rana do nocy. 

Skoki to większa afera niż amber gold i wszyscy się na nią złożyliśmy. Ale problemu nie ma. 

powtarzanie ze za PO tez tak było to g..wno nie argument skoro mialobyc lepie.  

Reforma sądów - nie zmienia systemu, zmienia czy tez wymienia ludzi na stanowiskach a ja chce  być sadzona zgodnie z prawem. 

wole głosować na nich bo nie chce aby żadna partia nie miała większości w sejmie bo robią co chcą i nikt nie ma nad nimi kontroli - nikt. 

dobrze napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gorszy sort napisał:

Obecnie to  mamy najniższe bezrobocie po '89, najwyższe przychody budżetowe w historii, polskie linie lotnicze LOT, które Tusk chciał sprzedać Niemcom od 3 lat osiągają zysk.

Obecnie mamy najwyższa inflacje a dotyka ona oczywiście najbiedniejszych i za 500 zł kupisz mniej niż 5 lat temu.

Skoki to afera większa niż amber gold i mało tego wszyscy się na nią złożyliśmy -ale o tym cichosza.

mamy obecnie największa liczbę niezwracanych podatków i wciąż przedłużających się terminów zwrotów  tych podatków dla przedsiębiorców, 

zus w górę, dodatkowe składki na ubezpieczenie emerytalne  

Nasza Kasę z ofe zabrali   a mieli być lepsi niż po 

reforma sądów ma tyle z reforma wspólnego ze jak przyjdzie SLD lub jakakolwiek inna partia to wsadzi swoich ludzi bo będzie mogła 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jung

ceny jak w DE i UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jung
13 minut temu, Gość Gość napisał:

 zus w górę, dodatkowe składki na ubezpieczenie emerytalne  

 

pensje nic nie rosną, zatrudnianie na umowy śmieciowe kwitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość gorszy sort napisał:

Obecnie to  mamy najniższe bezrobocie po '89, najwyższe przychody budżetowe w historii, polskie linie lotnicze LOT, które Tusk chciał sprzedać Niemcom od 3 lat osiągają zysk.

I co ci po tym skoro -

jak podpadniesz władzy i będzie cię oskarżał  ich prokurator a sadził ich sędzia ?

jak odmrożą ceny energii i dołącza do tego 13 emeryturę  i rozszerzenie 500 plus to będziesz płakał w sklepie nad rachunkiem za podstawowe zakupy

Ze średniej pensji liczonej według GUS dla firm powyżej 9 osób, oddajesz w formie podatków co najmniej 60% swojej pensji m.in. na system emerytalny który jest niewydolny a jeszcze obniżyli wiek, na ubezpiecznie zdrowotne z którego i tak nie korzystasz bo idziesz prytwanie jak masz jakiś problem poważny a nie czekasz 5 miesięcy na wizytę itd itp 

I wiesz ze komisja europejska nakazała Polsce prawidłowo obliczyć zadłużenie polski. I jak to prawidłowo podliczyli to już nie jest tak kolorowo i wiesz ze zbliżamy się do maksymalnej granicy zadłużenia.

 

za gierka dostawałeś czy stałeś czy leżałeś i jak to się skończyło  ?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jung

ludzie idą do pracy bo po prostu muszą, ale niektórzy odmawiają pracy, bo 1600zł na rękę bo przy obecnych cenach to jest nic. dużo ludzi woli pracować za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jung

też jest śmieszne jak Skok Wołomin udało się wyciszyć bardzo szybko bo politycy PiS byli z tym związani.A  Amber Gold jest już nagłaśniane kilka lat i prawdopodobnie będzie kolejne kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdawnictwo jak widać działa. Teraz przed każdymi wyborami pis sypnie sianem i wynik oczywisty. Myślę że minie wiele lat zanim ktoś strąci ich z tronu. 

Na naszych oczach w cywilizowanym kraju kupuje się wygraną w wyborach. 

Republika bananowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jung
1 minutę temu, strasznystraszak napisał:

Rozdawnictwo jak widać działa. Teraz przed każdymi wyborami pis sypnie sianem i wynik oczywisty. Myślę że minie wiele lat zanim ktoś strąci ich z tronu. 

Na naszych oczach w cywilizowanym kraju kupuje się wygraną w wyborach. 

Republika bananowa. 

rozają coraz więcej, pieniędzy, które są warte coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×