Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniStudentka

Białe meble - jakie?

Polecane posty

Gość PaniStudentka

Poszukuję pilnie białych mebli! Ma ktoś z was jakieś sprawdzone, które mógłby mi polecić? Czy pozostaje mi tylko ikea 🙂 Meble do pokoju dla studentki, więc obowiązkowo z biurkiem bądź stolikiem do pracy. Najlepiej całe białe, bez żadnych kolorowych/drewnianych wstawek. Będę bardzo wdzięczna za pomoc 🌻 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniStudentka
2 godziny temu, BartoZ napisał:

A czemu Ikea? 🙂 Są inne sieciówki w których równie tanio skompletujesz takie wyposażenie - choćby BRW, albo Agata Meble. Jeżeli Ci zależy bardzo na cenie to spróbuj na OLX. Jakiś czas temu pozbywał się przez ten portal starych mebli robiąc miejsce dla nowych - za darmo. Wymagałem tylko własnego odbioru. Moi rodzice zreszta w ten sam sposób pozbyli się mebli - te nie były jakoś szczególnie sfatygowane, ot kupiło się po prostu nowe i ze starymi coś było trzeba zrobić. Skoro jestes więc studentką... 🙂 

Czemu Ikea? Bo wydaje mi się (tak wstępnie przynajmniej) że nawet jeśli pomieszam meble z różnych kompletów są na tyle do siebie podobne że nie bedzie rzucać się to w oczy 😉 BRW mam niedaleko ale nic mnie nie zachwyciło 😕 Spróbuję jeszcze w Agacie (tu juź muszę się zdać na internet) - dziękuję za propozycję! Jeśli nie, to tak jak mówisz, poszukam w jakichś grupkach wyprzedażowych lub na OLX. Dzięki za pomoc 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniStudentka

I up, jeśli ktoś ma w domu jakieś sprawdzone (bądź nie) białe meble również będę wdzięczna za polecenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kupuj białych

Odradzam białe, szybko się brudzą!! Po niecałym roku zmieniłam...na inne.. lepuej kup z jakiegoś ładnego drewna....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniStudentka
6 minut temu, Gość Nie kupuj białych napisał:

Odradzam białe, szybko się brudzą!! Po niecałym roku zmieniłam...na inne.. lepuej kup z jakiegoś ładnego drewna....pozdrawiam...

Oooo, mogę zapytać gdzie kupowałaś? 🙂 A białe dlatego, bo mam bardzo ciemne, fioletowe ściany i jasne meble wydają mi się  najrozsądniejszą opcją, ale kurczę z drugiej strony... Teraz to już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarcia

ja biale meble mam z salonu agata ale do szarych scian. Inne mi jakos nie pasowaly, a te swietnie rozswietlaja wnetrze 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×