Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AZALIA

Powiedzieć pracodawcy przed zajściem w ciążę?

Polecane posty

Gość AZALIA

Cześć, mamusie mam taki problem, jestem na zasiłku rodzicielskim, za kilka miesięcy mi się kończy, ale chciałabym zajść w drugą ciąże,  chce dzieci z nieduża różnica wieku. Powiedzcie, powiedzialybyscie szefowi o swoich planach, żeby szukał już kogoś na wasze miejsce, czy poczekalybyscie aż faktycznie będzie już ciąża. Mam dylemat bo wcześniej pracowałam dosyć długo w ciąży, zniknęłam na macierzyński i teraz powinnam za kilka miesięcy wrócić. Od razu mówię, teraz jest tymczasowy pracownik ale nie do końca na moje miejsce bo ja mam tak menegerskie stanowisko. Nie chcę zrobić firmie "wałka",a z drugiej strony nie wiem czy uda mi się zajść w ciążę od razu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym czekała nigdy nie wiesz jak będzie. Życzę Ci bardzo żeby szybko się udało ale nieststy czasem nie wszytsko idzie po naszej myśli, może ci się udać przy pierwszym/ drugim cyklu starań a może się nie udawać bardzo długo a tak zajdziesz w ciążę lekarz potwierdzi wypisze zwolnienie i tyle. Widać że jesteś bardzo dobrą osobą bo nie chcesz żeby firma została bez pracownika a większość miało by to po prostu gdzieś ale nie masz żadnego obowiązku informować szefa o swoim prywatnym życiu i staraniach o dziecko. Siłą rzeczy i tak będzie musiał kogoś znaleźć dlatego ja bym nie mówiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AZALIA

Dziękuję za dobre słowo. Nie chcę po prostu zrobić problemów firmie, bo pracują tam fajni ludzie,a trudno znaleźć szybko dobrego pracownika. Ale faktycznie jak się nie uda zajsc w ciążę, to też glupio uprzedzac o planach jeśli się nie zrealizują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×