Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co uważacie za największa patologie, co was śmieszy w innych mieszkaniach, powymieniajmy się doświadczeniami ja zacznę: ceraty na stole, zazdrostki w oknach, kibelek z tzw. półeczką

Polecane posty

Gość Ja mam jeszcze lepiej...
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

płytki na ścianach w łazience,

A, przepraszam, co jest smiesznego w plytkach w lazience , bo nie czaje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A o co chodzi z tym kiblem z półeczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość co
3 godziny temu, Gość gośc mimi napisał:

Dywany na ścianach? Takie cos widziałam tylko w Rosji i to lata temu. Pewnie mieszkasz na ścianie wschodniej, bo w innych częściach Polski takich rzeczy nie ma.

Mieszkam na ścianie wschodniej i nikt z mojego otoczenia nie ma dywanów na ścianach, więc daruj sobie takie uogolnianie. Od wschodniej ściany Polski do Rosji to jest kawał drogi, mentalnie również 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dla mnie wieśniactwem jest kupowanie jednego superdrogiego mebla np. meblościanki z drewna lakierowanego na rudo, podczas gdy reszta mebli to najtańsze malowane trociny . 

Według mnie każdy mebel może dobrze wyglądać, to zależy jak się urządzi mieszkanie. Można urządzić się w ikei i pepco i będzie pięknie, a można też zmówić drewiane meble pod wymiar i wyjdzie wiocha. I na odwrót. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Jedyną zaletą serwisu z półeczką, jest to, że łatwo można pobrać kał do badania... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire
Przed chwilą, Gość Iubire napisał:

Jedyną zaletą serwisu z półeczką, jest to, że łatwo można pobrać kał do badania... 😉

Sedesu miało być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Armatura
16 minut temu, Gość Iubire napisał:

Jedyną zaletą serwisu z półeczką, jest to, że łatwo można pobrać kał do badania... 😉

I nie słychać "plum"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Armatura napisał:

I nie słychać "plum"!

I nie chlapie. Więc same zalety. A jakie wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Rescator555 napisał:

I nie chlapie. Więc same zalety. A jakie wady?

Jak się zbyt długi to się może nie odczepić i trzeba wstać aby osiadł ja półce 😂

a tak same plusy widzisz kolor, kształt i możesz ocenić czy coś się dzieje w organizmie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Typ

Mnie drażni obecność psa lub kota w mieszkaniu.zwierzęta mają swój specyficzny zapach który od razu się wyczuwa po wejściu do czyjegoś mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Typ napisał:

Mnie drażni obecność psa lub kota w mieszkaniu.zwierzęta mają swój specyficzny zapach który od razu się wyczuwa po wejściu do czyjegoś mieszkania.

Mnie podobnie. Choć bardziej niż same zwierzęta obrzydza mnie sierść i kocia kuweta. Choćby nie wiem jak sprzątali dla mnie i tak będzie tam wyczuwalny syfek. No ale kto co lubi. Według niektórych moje mieszkanie jest nienormalne bo "ciągle latam ze szmatą". Po prostu lubię czystość i chodzenie w skarpetkach po mieszkaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja nie rozumiem tej mody na połączenie salonu z kuchnią. Może i ładnie to wygląda, ale jak się codziennie gotuje to przecież łatwo można się zorientować, że to niepraktyczne. Wiem, że w nowym budownictwie jest dobra wentylacja, ale przecież jak się 4 godziny gotuje rosół to i tak czuć w całym domu, a salon zamiast pachnieć świeżością, po kilku latach śmierdzi jak jakaś jadłodajnia. To wszystko przecież wnika w meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ja mam jeszcze lepiej... napisał:

A, przepraszam, co jest smiesznego w plytkach w lazience , bo nie czaje ? 

yyy... dla mnie to dziwny byłby brak płytek w łazience. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie zawsze śmieszy pozostałość po dziwacznej modzie laty dziewięćdziesiątych, czyli kartonowo - gipsowy łuk w przedpokoju w mieszkaniu w bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×