Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 .......

Kobieta i jej ex przyrodni brat

Polecane posty

Go艣膰 .......

Dzie艅 dobry 馃檪

Bo chyba tak nale偶y zacz膮膰.

mam 35 lat jestem rozwodnikiem mam 6 letnia c贸rka.

przejd臋 do sedna.聽

jestem w zwi膮zku o 4 lata m艂odsza kobieta ( nazwijmy ja brohilda)聽

w zwi膮zku od 5 lat. Moja luba jest w du偶e bo miasta tak jak I ja.聽

przed moim poznaniem ka偶dy z nas mia艂 kilku partner贸w ale moja bronchilda za swojego by艂ego ma swojego przyrodniego brata - tak czyki syna obenego meza swojej matki.

zwi膮zek dosy膰 skomplikowany oraz wiele k艂贸tni i awantur. ( tak wielokrotnie s艂ysza艂em 偶e mam ma艂ego i mniejszego i jak to ( nazwijmy go pan. L umia艂 ko艅czy膰 i gdzie to nie ko艅czy艂.)

no ale piszmy dalej. Matka mojej lubej mieszka z mezem czyki ojcem pana L w miescie ny mieszkamy 200 km w innym miescie.聽

podejrzewam 偶e podczas pocz膮tku naszego zwi膮zku zdradzala mnie z L ale to pominmy. Spodziewamy si臋 dziecka c贸rki:) jestem szcz臋艣liwy i wyczerpuje jednak偶e drodzy forumowicze. Czy mam jakie艣 prawo wymaga膰 aby by艂y si臋 nie pojawial jak my jeste艣my? 艢wi臋ta ka偶da impreza to masakra. Tak matka bronchikdy wie o jej romansir ojczym nie. Nie wiem jak mam si臋 w tej sytuacji zachowa膰 jak to Wszsytko z艂o偶y膰.do kupy. Moje wielokrotne pr贸by rozmowy nie s膮 nawet komentowane staram si臋 spokojnie Wszsytko t艂umaczy膰 jednak偶e Wszsytko zostaje bez odp. Rozumiem 偶e nie jest to komfortowa sytuacja dla bronchikdy聽 wielokrotnie us艂ysza艂em 偶e ja to sprowokowalem I zawsze musz臋 s艂ucha膰 i ogl膮da膰 Pana聽 L. Moja matka niestety dowiedzia艂a si臋 o sytuacji jest to kobieta kt贸ra p贸艂 偶ycia sp臋dzi艂a w mundurze.wiec dla niej sytuacja byka jasna kazirodztwo. Nie chce zna膰 bronchildy i ma o niej zdanie jakie ma. Ja stan膮艂em.w obronie lubej i pr贸bowa艂em si臋 doagadv jednak偶e od dw贸ch lat nie mam kontaktu z matk膮.jedynie sms. I to z okazji tylko 艣wiat b膮d藕 uroczysto艣ci.

Nie wiem co ma zrobi膰 i jak si臋 zachowa膰 nie wiem jak to Wszsytko ogarn膮膰.聽

Pragn臋 mojej c贸rce zapewni膰 bezpiecze艅stwo i nie chce aby by艂y ogl膮da艂 moje dziecko nie chce siada膰 z nim do jednego sto艂u ani nie chce ogl膮da膰 jego gen贸w w postaci ojczym. Mimo wszystko 偶e to sympatyczny facet.聽

Sytuacja sprowkowana jest brakiem wyznaczenia granic i tym co przez ca艂y zwi膮zek us艂ysza艂em.

Nie nie jestem w stanie zapomnie膰聽

Prosz臋 o rady

Z g贸ry dzi臋kuj臋聽

M.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Wygl膮da na prowo,聽 ale si臋 wysil臋 na odpowied藕.聽

Czy ten ex to syn ojczyma czy przyrodni brat? To r贸偶nica.聽

Rozwi膮zanie jest jedno nie je藕dzi膰 tam. Niecj si臋 brunhilda spotyka z matk膮 u wasc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ...

Ex to syn ojczyma. Czyli bronchikdy matka jest 偶ona - ojca kt贸ry ma syna A ten syn to ex

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

On nie jest jej 偶adnym "przyrodnim bratem", bo nie maj膮 wsp贸lnego rodzica!

To dla niej obcy cz艂owiek, nie s膮 spokrewnieni.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

To nie takie rzadkie. Te偶 by艂am w zwi膮zku z synem faceta (teraz ju偶 m臋偶a) mojej matki. Poznali si臋 pierwsi ale mi臋dzy nami "pykn臋艂o". Powiem tak, spotkania rodzinne s膮 niezr臋cznie, zar贸wno dla mich nowych partner贸w jak i jego, no taka historia, trzeba si臋 z tym jako艣 pogodzi膰 albo te imprezy omija膰 i przyje偶d偶a膰 w innym terminie. Osobi艣cie na 艣lub albo chrzciny bym go nie zaprosi艂a, jednak traktuje go bardziej jak by艂ego ni偶 przyrodniego brata

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 SADM

Nie wiem jak mo偶na zrobi膰 dziecko takiej osobie, da膰 si臋 poni偶a膰 i planowa膰 przysz艂o艣膰. Nikt Ci臋 chyba nie zmusza do wyjazd贸w do nich?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Pasi-konik

Ile razy jeszcze bedziesz pisal ten temat ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×