Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pytanie odnosnie testu ciazowego

Polecane posty

Gość Gość

Miesiaczka mi sie spóźnia wiec wykonałam test ( miesiac jeszcze wazny ). Zrobilam go z porannego moczu - wyszedl negatywny 😞 Pewnie w ciazy nie jestem i okres przyjdzie predzej czy pozniej.Zastanawiam sie tylko czy wynik mogl wyjść oszukany bo najpierw bylam w toalecie po 2 w nocy a przed 5 rano kolejny raz i z tego moczu zrobiony test.Czy nie ma to znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj jeszcze trochę. Jeśli się dalej nie pojawi zrób kolejny test.

Ja zrobiłam nie z porannego po tygodniu spóźnionego okresu i wyszedł pozytywnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję za szybką odpowiedz.Dzis mam brazowe plamienie takze niewiadomo w ktora strone to pojdzie...jesli o test chodzi to przypomnialo mi sie , ze na teście T pojawila sie gruba czerwona krecha i to od razu a C nie bylo nic.A czytam teraz , ze wtedy jest nie wazny bo C wychodzi krecha a T nic...jesli ciazy nie ma.Jeszcze mam jeden to jutro z rana powtorze najwyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro masz brązowe plamienie to ci się pewnie okres rozkręca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Skoro masz brązowe plamienie to ci się pewnie okres rozkręca. 

Co prawda bylo tego nie wiele ale tez mam takie odczucie 😕 W pracy mialam lekkie bole na okres a teraz cisza jak narazie.Zawsze mam tak ze przed okresem z 2 -3 dni w nocy mnie pobolewa a teraz nic.I dziwnie sie czuje , w gardle czuje jakby taki ucisk nie potrafie tego wytlumaczyc.No nic muszę czekac.Przez jakis rok moje cykle sa 25 -26 a raz 28 a dzis mija 30 dzien , troszke sie wydluzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×