Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta

Czarne "kamyczki" w kupce

Polecane posty

Gość Marta

Zauważyłam dzisiaj w dwóch kupkach mojej prawie trzymiesięcznej córki pojedyncze, małe (ok. 2 mm) czarne "kamyczki". "Kamyczki" były dość twarde. Jak przejechałam nimi po kartce (wyjęłam je z pieluchy na białą kartkę) to zostawiały ślad - jak po czarnej kredce. Czy to może skrzepnięta krew? Co może być powodem pojawienia się tego w kupce? Dodam jeszcze, że sama kupka była raczej w normie - musztardowa, lekko wodnista (karmię piersią). Dziecko jest trochę podejrzane - nie śpi spokojnie ("rzuca się" przez sen, śpi ciągiem maksymalnie 3 godziny, potem potrafi budzić się co godzinę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To Twój lęk przekazany dziecku, lęk  przed pójściem do lekarza.

aby odczarować urok udaj się do pediatry 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babsbs
10 minut temu, Gość Marta napisał:

Zauważyłam dzisiaj w dwóch kupkach mojej prawie trzymiesięcznej córki pojedyncze, małe (ok. 2 mm) czarne "kamyczki". "Kamyczki" były dość twarde. Jak przejechałam nimi po kartce (wyjęłam je z pieluchy na białą kartkę) to zostawiały ślad - jak po czarnej kredce. Czy to może skrzepnięta krew? Co może być powodem pojawienia się tego w kupce? Dodam jeszcze, że sama kupka była raczej w normie - musztardowa, lekko wodnista (karmię piersią). Dziecko jest trochę podejrzane - nie śpi spokojnie ("rzuca się" przez sen, śpi ciągiem maksymalnie 3 godziny, potem potrafi budzić się co godzinę).

To kamienie poszczepienne. Tworzą się z zanieczyszczenia organizmu rtęcią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Kosztowałam ale one raczej nie miały smaku rodzynek wiec mam nadzieje ze to nie żaden nowotwór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×