Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jakie macie wymiary po ciazy/ciazach?

Polecane posty

Gość Gość

Hej dziewczyny, jak w temacie. U mnie niby nienajgorzej, 89 biust, 70 w talii i 96 biodra. Ale najgorszy jest wiotki brzuch i cellulit na udach. Można sobie z tym jakoś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie mierzylam sie nigdy.Waze 51 kg, 160. Brzucha nie mam,cellulit lekki. 2 i pol roku po porodzie, do wagi wrociłam pol roku po porodzie,nie moglam zrzucić 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mała

107, 93,115 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka- 3 miesiące temu skończyłam karmić drugie dziecko i zmieniłam tabletki anty na takie nie dla karmiących i od tamtej pory przytyłam 5 kg. Boję się, że ta waga się nie zatrzyma. Czy któraś z Was miała coś takiego? Zastanawiam się czy to przez tabletki czy przez karmienie. A może jedno i drugie? Jem tyle samo, ruchu mam tyle samo. Lepiej wyglądałam jak karmilam niż teraz 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka-A no i nie miałam aż takiego cellulitu jak teraz. Może trzeba zmienić tabletki. Sama nie wiem co może być powodem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

Ja po roku od porodu wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży- góra 36 rozmiar, dół 38. Niestety, o ile brzuch ładnie zszedł, tak uda, biodra jako tako. Dużo ćwicze- rower i rolki, i stosuje masaż bańkami chinskimi, wszystkie balsamy z kofeiną itp. widze rezultaty, ale jeszcze nie takie, jakich bym oczekiwala, więc troche pracy jeszcze przede mna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Około 10 mcy po porodzie już było jak przed. Nie ćwiczyłam jakoś szczególnie, ale chodziłam na długie spacery, nie takie na ploteczki nóżka za nóżką, tylko szybki marsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
48 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorka- 3 miesiące temu skończyłam karmić drugie dziecko i zmieniłam tabletki anty na takie nie dla karmiących i od tamtej pory przytyłam 5 kg. Boję się, że ta waga się nie zatrzyma. Czy któraś z Was miała coś takiego? Zastanawiam się czy to przez tabletki czy przez karmienie. A może jedno i drugie? Jem tyle samo, ruchu mam tyle samo. Lepiej wyglądałam jak karmilam niż teraz 😕

Zmień tabsy albo więcej ruchu i lepsza dieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyspana111

Mam za sobą jedną ciąże:

170 cm wzrostu, 52 kg

Biodra 87 cm, talia 65 cm, biust  83 cm

Wróciłam do swoich wymiarów jakoś pol roku po porodzie, kiedy powrócił mi cykl i zeszła woda.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hj+kk

Biust 88, talia 80, biodra 102. Dwoje dzieci,wzrost 165cm, waga 75kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehh

Biust 102, talia 80, biodra 95 , waga 62. Jestem po 2 ciązach, po pierwszej ciazy szubko zgubilam, przytylam po odstawieniu dziecka od piersi. Zostalo 2 kg na plus. Po drugiej zreszta podobnie a potem jakos z wiekiem j antykoncepcją hormonalna doszlo kolejne 5 kg. 😶

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

54kg przy 170, wymiarów nie znam, ale jestem za chuda, co z tego jak twarz mam tak wysypaną, że wstyd się publicznie pokazać, po porodzie już 10 miesięcy, czas wrócić to tabletek hormonalnych, tylko dzięki nim moja cera była w miarę „ normalna”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że po ciąży został mi solidny niedowzrost😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×