Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Żona

Mąż mnie nie kocha.

Polecane posty

Gość Żona

Pół roku temu wziełam ślub. Mamy po 32 lata. Znamy się 7 lat. Kiedy się poznaliśmy on był w związkuz który rozbiłam. Nie są razem 3 lata, oświadczyłam się z nim, mam firmę, której on jest członkiem, ale jeśli rozwiedzie sie ze mną zostanie bez niczego. Ta kobieta, z którą był - młodsza o 6 lat, zrezygnowała z niego pod moim naciakiem. Dzisiaj przejżałam telefon męża i znalazłam wiadomość ,,Kochanie jeśli tylko to czytasz, jeśli jeszcze używasz ten numer, proszę odezwij się. Kocham Cię, rozumiesz?". Znalazłam jej i ich wspólne zdjęcia. Jak wybić mu ją z głowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

A może on mimo wszystko kocha mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ją kocha. Zniszczyłaś ich związek i ona na pewno tym bardziej po pół roku się nie odkochała. Czy chcesz czy nie ona będzie o niego walczyła. 

Jeśli zdecyduje się do niej wrócić to będziesz w takiej samej pozycji w jakiej była ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Jak cię nie kocha to po co z nim jesteś ?

nie lepiej mieć kogoś kto kocha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
Przed chwilą, Użytkowniczka napisał:

Może ją kocha. Zniszczyłaś ich związek i ona na pewno tym bardziej po pół roku się nie odkochała. Czy chcesz czy nie ona będzie o niego walczyła. 

Jeśli zdecyduje się do niej wrócić to będziesz w takiej samej pozycji w jakiej była ona. 

O nią się nie marwię. Nie wróci. Mamy układ. Ja jej pomogłam, ona miała całkowicie zniknąć z jego życia. Oni nie są razem prawie 3 lata. Boje się że mój mąż odejdzie ode mnie, zaryzykuje pieniadze, a właściwie zostawi je, dla niej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
2 minuty temu, Gość Hhhh napisał:

Jak cię nie kocha to po co z nim jesteś ?

nie lepiej mieć kogoś kto kocha ?

Ja go kocham. A on? Nie wiem. Może ten sms to przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Zona napisał:

O nią się nie marwię. Nie wróci. Mamy układ. Ja jej pomogłam, ona miała całkowicie zniknąć z jego życia. Oni nie są razem prawie 3 lata. Boje się że mój mąż odejdzie ode mnie, zaryzykuje pieniadze, a właściwie zostawi je, dla niej. 

Czemu miałby tego nie zrobić? Może ją naprawdę kocha i teraz zostawi ciebie? Pogadaj z nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
2 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

Czemu miałby tego nie zrobić? Może ją naprawdę kocha i teraz zostawi ciebie? Pogadaj z nim!

Ja go kocham! I nie wyobrażam sobie zostawić go, ani żeby on zostawił mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
3 minuty temu, Użytkowniczka napisał:

Czemu miałby tego nie zrobić? Może ją naprawdę kocha i teraz zostawi ciebie? Pogadaj z nim!

Straci wszystko jeśli odejdzie. Teraz ma wszystko. Jesli odejdzie nie będzie miał nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona

Nie wiem co robic, jak się zachować, ten sms złamał moje serce na pół. Może zachowuje sie jak wariatka, ale nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEWNIAK

Moim zdanie tylko się pomylił i chciał do Ciebie wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
Przed chwilą, Gość PEWNIAK napisał:

Moim zdanie tylko się pomylił i chciał do Ciebie wysłać

Podczas naszej nocy poślubnej na pół przytomny, po seksie powiedział jej imię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Co to znaczy ,że Twój mąż ma wszystko ? Może być tak jak w piosence " kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic " Materialne klamoty to nic istotnego. A jeśli się kogoś naprawdę kocha to się nie kombinuje za jego plecami, bo takiej osobie chciałoby się nieba przychylić a nie dokładać problemów. Jeśli Cię niby kocha i jeśli jest z Tobą w tzw." układzie " to po ludzku mi Was wszystkich ,całej Trójcy szkoda. Bo to wzajemnie zajmowanie czasu prowadzi nieuchronnie do katastrofy. Trzeba usiąść jak ludzie i porozmawiać. Po co się oszukiwać ? Dla kogo ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On jest z toba dla kasy, kupilas go, ale kocha tamta.Moze byli pokloceni i ty to wykorzystalas i niejako przymusilas go do bycia ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
1 minutę temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Co to znaczy ,że Twój mąż ma wszystko ? Może być tak jak w piosence " kupiłem wszystko a wciąż nie mam nic " Materialne klamoty to nic istotnego. A jeśli się kogoś naprawdę kocha to się nie kombinuje za jego plecami, bo takiej osobie chciałoby się nieba przychylić a nie dokładać problemów. Jeśli Cię niby kocha i jeśli jest z Tobą w tzw." układzie " to po ludzku mi Was wszystkich ,całej Trójcy szkoda. Bo to wzajemnie zajmowanie czasu prowadzi nieuchronnie do katastrofy. Trzeba usiąść jak ludzie i porozmawiać. Po co się oszukiwać ? Dla kogo ? 

On lubi drogie samochody, drogie gadzety, nke powiodło mu się w życiu zawodowym. Ksztalcił się przez 8 lat, po to żeby jednego dnia przez błąd stracić wszystko. Kiedyś zarabialiśmy podobnie, teraz to ja zarabiam, on szuka nowego siebie. Milością nie napelni swoich sportowych aut. Ja go kocham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provo

Zwykłe provo i trolowanie 😄 Ktoś się nieźle bawi waszym kosztem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
3 minuty temu, emigrantka napisał:

On jest z toba dla kasy, kupilas go, ale kocha tamta.Moze byli pokloceni i ty to wykorzystalas i niejako przymusilas go do bycia ze soba

Masz racje. On szalał za nią, dla zadnej kobiety nie stracił tak głowy, ale oboje mają mocne charaktery, kłocili się jak włoska rodzina, a ja zawsze byłam obok niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEWNIAK
10 minut temu, Gość Zona napisał:

Podczas naszej nocy poślubnej na pół przytomny, po seksie powiedział jej imię. 

nie martw się to się zdarza sam usłyszałem od dziewczyny imie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
Przed chwilą, Gość PEWNIAK napisał:

nie martw się to się zdarza sam usłyszałem od dziewczyny imie innego

Takie miałam wytlumaczenie, on wypił trochę, do tego silne doznania. Może zwyczajnie się pomylił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Zona napisał:

Straci wszystko jeśli odejdzie. Teraz ma wszystko. Jesli odejdzie nie będzie miał nic.

Dla niektórych ważniejsza jest miłość a nie pieniądze i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschla

To jakas chora sytuacja. O ile nie prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość Zona napisał:

O nią się nie marwię. Nie wróci. Mamy układ. Ja jej pomogłam, ona miała całkowicie zniknąć z jego życia. Oni nie są razem prawie 3 lata. Boje się że mój mąż odejdzie ode mnie, zaryzykuje pieniadze, a właściwie zostawi je, dla niej. 

Twój mąż aktualnie prostytuuje się. Nie chce cię, nie kocha cię, ale jest z tobą dla pieniędzy. Fajny związek. Jak się czujesz jako sponsorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Twój mąż aktualnie prostytuuje się. Nie chce cię, nie kocha cię, ale jest z tobą dla pieniędzy. Fajny związek. Jak się czujesz jako sponsorka?

Wziął ze mną ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koscielny czy cywilny?to drugie to mozna wziasc z biegu i nazajutrz sie rozwiesc.Ale i tak dla wiekszosci facetow zaden slub nie ma znaczenia, jedynie dziecko i kredyt na dom/mieszkanie laczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie mów Jej o dziecku bo sobie zrobią na dniach A On może odejść. Ona zostanie sama ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przejżałam  ja prd 😑jak już dziecko bawisz się w zakladanie durnych tematów to weź sprawdzaj pisownię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis

"Oswiadczylam się  z nim"  no jprdl. I Ty masz firme? Jaka? Jak taka bogata jestez to slownik kup. Masakra! Może woli ja bo skonczyla podstawowke chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koparka

Hahahahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
55 minut temu, emigrantka napisał:

Koscielny czy cywilny?to drugie to mozna wziasc z biegu i nazajutrz sie rozwiesc.Ale i tak dla wiekszosci facetow zaden slub nie ma znaczenia, jedynie dziecko i kredyt na dom/mieszkanie laczy

Ślub cywilny. Dziecka nie chce mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Slub cywilny? Tymbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×