Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy możecie podzielić się jakie najgorsze świństwo wywinyłeście mężowi

Polecane posty

Gość gość

Ja mojego mowiac wprost nienawidze i jak rano wychodzi do pracy i daje mi buzi to walcze aby nie wyszarpoac go za wlosy za to co mi zrobil.

ZAstanawiam sie jak go najgorzej upokorzyeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina34

A co ci zrobił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Usunelam ciążę, o której on nie wiedział. Nie chciałam tego dziecka, a on to pragnął. Jakby wiedział i usunelam, to by mnie zostawił. Wie o tym tylko moja lekarka, która wykonała zabieg i którą obowiązuje tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Życie z wrogiem pod jednym dachem jest okropne a jeszcze jak ten wrog to ma byc twoj najblizszy czlowiek na swiecie to juz wtedy jest porazka na calego. Przykro mi ze tak masz... ja niestety tez nie mam lekko ... zazdroszcze kobietom szczesliwych malzenstw to jedno z najlepszych rzeczy jakie moze sie  przytrafic czlowiekowi na swiecie , a tak rzadkie ... smutne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranna

Nic, bo tworzymy normalny, dorosły związek i nie mamy mentalności nastolatków żeby komuś robić na złość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyżurny Prokurator
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Usunelam ciążę, o której on nie wiedział. Nie chciałam tego dziecka, a on to pragnął. Jakby wiedział i usunelam, to by mnie zostawił. Wie o tym tylko moja lekarka, która wykonała zabieg i którą obowiązuje tajemnica.

W Polsce usuwanie ciąży jest przestępstwem. Pozdrów lekarkę, niedługo się zobaczymy. Wszyscy razem.

Prokuratura Rejonowa Warszawa-Śródmieście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Podle szmaty z was. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja mojego mowiac wprost nienawidze i jak rano wychodzi do pracy i daje mi buzi to walcze aby nie wyszarpoac go za wlosy za to co mi zrobil.

ZAstanawiam sie jak go najgorzej upokorzyeć. 

Puść się z jego kumplem oddając się np. analnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nic mi nie przychodzi do głowy. Nie robimy sobie świństw. Po co być w związku, w którym ludzie siebie nienawidzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdradziłam go. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja 15 minut po sexie z kochankim, kiedy doszedl we mnie poszlam do meza, udawalam ze mnie tak podnieca ze jestem mokra i mnie tam wyzlizal myslac ze to moje "soki". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiha
36 minut temu, Gość gość napisał:

A ja 15 minut po sexie z kochankim, kiedy doszedl we mnie poszlam do meza, udawalam ze mnie tak podnieca ze jestem mokra i mnie tam wyzlizal myslac ze to moje "soki". 

identyczna sytuacja u mnie tylko że to był jego najlepszy przyjaciel. byliśmy w domku nad jeziorem. ja i on pojechaliśmy na zakupy, a mój mąż został w domku, a my w drodze powrotnej myk do lasu. hihi. Potem on poszedł popływać kajakiem, a mąż mnie wylizał i wziął w sypialni. Póki za trzy dni nie dojechała do nas dziewczyna tego przyjaciela zrobiliśmy to jeszcze 5 razy i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×