Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xxxxx

Kto zaprasza chrzestną na przyjęcie z okazji Dnia dziecka?

Polecane posty

Gość Xxxxx

Mam chrześnicę (dziecko siostry, więc sorry...) dzieckiem się zawsze interesowałam, nawet siostra mnie za to chwaliła i mi dziękowała. Jest godzina 15.30 piątek, jutro dzień dziecka, a siostra cały tydzień nie odezwała się z żadnym zaproszeniem. Zawsze na dzień dziecka wyprawia mu obiad z deserem i moja mama oraz trzecia siostra juz takie zaproszenie od niej otrzymala. Jak ja mam się zachować? Zadzwonić i wpraszać się na jutro? Może ona oczekuje, że jako chrzestna sama zadzwonię i zapytam czy mogę przyjść? Nie wiem jak się zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kup jej prezent i po prostu idź i jej daj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorce chyba chodzi o to, że matkę z siostrą dziewczyna zaprosiła, a drugiej siostry nie. Sama bym się zastanawiała o co chodzi. Jeszcze będąc chrzestną. Uważa za pewnik, że chrzestna przyjedzie i nie trzeba po nią dzwonić, albo ma o coś uraz, o czym nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja bym poszła dała w drzwiach dziecku prezent i powiedziała że nie będę przeszkadzac. Nie zadzwoniła czyli nie zaprosiła cię proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja bym poszła dała w drzwiach dziecku prezent i powiedziała że nie będę przeszkadzac. Nie zadzwoniła czyli nie zaprosiła cię proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już powalilo z tymi imprezami... Ja bym kupiła drobiazg i pojechala. Pierwsze słyszę, zeby z okazji dnia dziecka imprezy robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zależy jakie macie relacje. Ale może siostra uważać, że skoro Cie zaprosi to tak jakby zmuszała Cie do tego żebyś coś przyniosła. Ja na Twoim miejscu jeśli chciałabym coś dać chrześnicy zadzwonilabym i zapytała jakie mają plany na ten dzień i jakaś godzinę podała, bo chcesz odwiedzić małą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×