Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uważajcie na te nie

Z tymi kobietami to jednak same problemy

Polecane posty

Gość Uważajcie na te nie

Choćbym nie wiadomo co robił zawsze się do czegoś przyczepi. Normalnie chodzące nieszczęście. Kobiety teraz są całkowicie bezużyteczne:

- facet lepiej zaopiekuje sie dzieckiem

- facet lepiej będzie gotował

Takie przykłady. Wy macie wymagania z kosmosu a jedyne co umiecie to pstrykac sobie zdjecia w łazience i oglądać jakieś głupoty na laptopie. Mądry facet nie potrzebuje pasożyta zwanego kobietą. Byłem w kilku związkach na poczatku było super a potem wszystkie ujawniaja swoje prawdziwe oblicze leniwej, wrednej, roszczeniowej i irytującej pijawki.

Czasem żałuje że nie urodziłem się z 20 40 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Zmień kryteria wyszukiwania 😂 😂 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na nie
1 minutę temu, Gość Ona napisał:

Zmień kryteria wyszukiwania 😂😂😂 

Może zmienie. Takie jak ty mnie nie kręcą, zachowujesz się jak moja była. Też lubiała spamować tą emotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na nie

No i miała podobne teksty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llhggoo678

Idź i popłacz sobie a potem zwal konia myśląc o tych podłych babach i nie jęcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość Uważajcie na te nie napisał:

Czasem żałuje że nie urodziłem się z 20 40 lat temu

A tak z ciekawości: ile lat temu się urodziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
6 minut temu, Gość gość napisał:

A tak z ciekawości: ile lat temu się urodziłeś?

Dobre pytanie. Jak widać sam jest przytepaey i niekumaty a dziwi sie, ze inteligentne kobiety go omijają szerokim łukiem 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pytanie dobre ale odpowiedzi ni hu..hu..

Wlazł pod łóżko i beczy??? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem cyfrowym DS

12-06-2018 karol GÓW... motocyklista 70kg, postanowił mnie urodzonego 14-07-1985 istotę żywą wyrosłą ponad ustawę o ludzkim organizmie zabić szeregiem impulsów o wadze 1000khz - wymierzone na odsłuch absolutu dzięki interwencji ostatniego jehowah tego świata, trzy dni póżniej Wojciech gów…  campingowiec przełączył eter mego ojca na mój organizm dokładając na trzy dni wyłączone jelito cieńkie po 10 dniach zmieniając mój widnokrąg, na trzy tygodnie otrzymałem cios 158 do 10 do 58 do 10 na rdzeń móżgowy powstrzymany przez tę którą samojeden uzwoiłem w świat cyfrowy VEGA i jest on nadal moim wyłącznym parametrem cyfrowym w tym czasie trójka GÓW... grała w wojny gwiezdne moim ciałem oraz ciałem mego ojca ostrzeliwanymi własnymi parametrami KURZAWA jest z rocznika 77 Paweł napierała z rocznika 88 oraz 90 również Piotr oraz Wojciech i przemysław nie są moimi kolegami ani mego ojca WOJCIECH GÓW... od 15-06-2018 twierdzi ze jego głós jelitowy na potylicy mego ojca jest nim znoszę ten parametr widokiem moich odsyłaczy 12-06-2018 oraz 25-05-2018 zielona góra, gdyż to moja limfa je stworzyła oraz wiru plasmy 1-0-1 z 12-06-2018, tylko moje oczy przeżyły ten widok - informuję ze cyfrowy DS jest to parametr organizmu urodzonego w 77 KRZYSZTOFA KURZAWA a nie mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważajcie na nie
24 minuty temu, Gość gość napisał:

A tak z ciekawości: ile lat temu się urodziłeś?

27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Czasem żałuje że nie urodziłem się z 20 40 lat temu

 

10 minut temu, Gość Uważajcie na nie napisał:

27

Czyli tak prawie w połowie tego co byś chciał - to czego miączysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to widzę

No wszystkie jak jedna to krokodylice z bagna ,lypiace oczyskami na zawartość twojego rozporka i czekające na dogodny moment a żeby ogołocić ci  konto z  2500 wpływów -złotych polskich .  Nie daj im się , zmień rewir, albo przerzucić się na inny gender 🙊 krokodylicom nilicom mówimy stanowcze nie. Ach te biedne chłopcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My ludzie, dzięki najnowocześniejszej technologi jesteśmy najbardziej nie czuli jak sprzed tysiąca lat, kiedy to komunikowali się uderzeniem w drzewo. Czyli...

Nasza głupota nigdy się nie zmieni. Zawsze będziemy ludźmi, ale nigdy już neandertalczykami (bo to był ktoś kogo i Bóg się bał - 

normalny człowiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosta

Urodził się ponad 60 lat temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×