Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza

Anoreksja/bulimia w ciąży

Polecane posty

Gość Iza

Problem jest następujący. W ciąże zaszłam z początkiem listopada. Rozwiązanie całkiem niedługo. Bedzie chłopiec. Od lat walczę z anoreksja i bulimia. Na przemian. Zachodząc w ciąże ważyłam 40kg/165cm. Teraz wazę 44,5kg. Przyznaje ze ze strachu przed przykryciem nie jadłam zbytnio od początku ciąży. Chyba że słodycze :/ Od dawna mam problem z załatwianiem się i piłam herbatki z senesem Figura. W ciąży ograniczyłam je i piję herbatkę co drugi dzień. Na usg wychodzi że z dzieckiem wszystko dobrze. Waga tez ok, bo 1,5kg wazy dziecko. Martwię się bardzo że syn bedzie chory. Dopiero teraz to do mnie dotarło, ale chyba już za późno zeby cokolwiek zmienić. Dodam że z suplementów tylko kwas foliowy brałam, nic więcej. CY coś grozi mojemu maleństwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Który to tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

33 tydzien 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A twój ginekolog wie o twojej chorobie? Co mówił o twojej wadze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Że to cud że dziecko ma dobre rozmiary. Wie o chorobie, ale mówi ze mam jeść, a do mnie to nie dociera :/ nie umiem już jeść normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinnaś być pod kontrolą specjalisty zaburzeń odżywiania. Sama nie poradzisz sobie.

Czy z dzieckiem będzie ok to się okaże po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Mam też tsh w dolnej granicy, nie mam leków bo lekarz boi się je dać ze względu na wagę :/ nie śpię po nocach i non stop się martwię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Nie ma tu nikogo kto przeszedł przez to co ja i mimo wszystko urodził zdrowe dziecko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka

Ale co ci to da, że ktoś napisze, że przeszedł przez to co ty i było ok? Każda ciąża jest inna, każda historia inaczej się może skończyć. Szukasz potwierdzenia u innych, że możesz robić dalej wszystko po staremu i będzie ok. Zaburzenia odżywiania to naprawdę duży problem ale niepełnosprawne dziecko chyba jeszcze większy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×