Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwi

Co sądzicie o facecie, który nie potrafi gotować

Polecane posty

Gość gregory
3 godziny temu, Gość Ola napisał:

Moj maz nie potrafi zrobic nic, moze jedynie herbate, jak mnie nie ma w domu to sniadanie je na miescie ale w pracy, obiad tez na miescie. Mnie to nie przeszkasza, ja jestem od gotowania, on niech sprawdza rachunki, samochod i inne meskie rzeczy

prawdziwa kobieta z ciebie, brawo, dlatego twój związek działa a inne paniusie muszą się rozwodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieboraki
25 minut temu, Gość Nienawidzę gotować napisał:

Ja nie wymagam bo sama nie gotuje bo nie lubie. Można jeść gotowce, od mamy lub na mieście, szkoda czasu na babranie się w garach 

faceta nigdy nie utrzymasz przy sobie to jest pewne, nikt nie chce takiej kobiety która nawet wode na herbate przypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan
3 minuty temu, asiutka99 napisał:

Nic, ja dziewczyna i nie umiem

Otworzysz drzwi do staropanieństwa, chyba że znajdziesz sobie użelowanego pana w rurkach co chodzi jeść na magdonaldy i grać na maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Jan napisał:

Otworzysz drzwi do staropanieństwa, chyba że znajdziesz sobie użelowanego pana w rurkach co chodzi jeść na magdonaldy i grać na maszyny.

No wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hsjsjs
17 godzin temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Facet to małe piwo, co powiecie o "kobiecie" co wody na herbatę nie potrafi ugotować, bo mamusia całe zycie pod gębę podstawiała i kalekę z niej zrobiła ?

Kobiety mają zarabiać więc facet też ma ręce żeby gotować, kobieta to może robić 3 daniowe obiadki codziennie jak ja chłop utrzymuje, jak nie to podział domowych obowiązków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjs
14 godzin temu, Gość nieboraki napisał:

faceta nigdy nie utrzymasz przy sobie to jest pewne, nikt nie chce takiej kobiety która nawet wode na herbate przypala

A Ty czym nierobie utrzymasz przy sobie kobietę?jakbym miała pracować i jeszcze po robocie prac sprzątać i gotować to bym pogoniła pasożyta, albo zajmowanie się domem albo praca albo równy podział 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjs
14 godzin temu, Gość gregory napisał:

prawdziwa kobieta z ciebie, brawo, dlatego twój związek działa a inne paniusie muszą się rozwodzić

No ja bym się rozwiodla gdybym miała faceta kaleke w domu , gotowania od kobiety to sobie wymagaj jak na nią robisz albo płacisz większość rachunków żeby ona miała na swoje ciuchy , a jak kazesz jej oddać większość jej wypłaty to se sam gotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Myślę, że sam powinien się nauczyć.

Moi wszyscy koledzy i wszyscy ex faceci gotowali i gotują. 

Osoby, które nie potrafią gotować, uważam za lekko niezaradne i upośledzone. Choć w realnym życiu można różnie wybierać, tzn. np. mieć gosposię albo taki układ, że tylko jedna strona gotuje.
W każdym razie dla mnie osoba bez umiejętności gotowania automatycznie ma -10 do atrakcyjności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjdjs
27 minut temu, Gość Kiss napisał:

Myślę, że sam powinien się nauczyć.

Moi wszyscy koledzy i wszyscy ex faceci gotowali i gotują. 

Osoby, które nie potrafią gotować, uważam za lekko niezaradne i upośledzone. Choć w realnym życiu można różnie wybierać, tzn. np. mieć gosposię albo taki układ, że tylko jedna strona gotuje.
W każdym razie dla mnie osoba bez umiejętności gotowania automatycznie ma -10 do atrakcyjności.

Gdzie się takie leniwe kreatury uchowaly, z resztą brzydza mnie polaczki bo kobiecie nic nie fundują nie rozpieszczają a sami chcą być rozpieszczani, tragedia , w dziejszych czasach faceci nawet nie traktują kobiet z należytym szacunkiem więc dlaczego kobieta ma być "kobieca " i gotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwi
4 godziny temu, Gość Hsjsjs napisał:

Kobiety mają zarabiać więc facet też ma ręce żeby gotować, kobieta to może robić 3 daniowe obiadki codziennie jak ja chłop utrzymuje, jak nie to podział domowych obowiązków 

Może być podział obowiązków - ty gotujesz, a ja biorę na siebie inne obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
31 minut temu, Gość dwi napisał:

Może być podział obowiązków - ty gotujesz, a ja biorę na siebie inne obowiązki.

Pod warunkiem, że codzienne obowiązki, a nie co pięcioletnie, typu remont 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roomba
2 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Pod warunkiem, że codzienne obowiązki, a nie co pięcioletnie, typu remont 😄

Właśnie kolejny cwaniak i nierob już kombinuje żeby ani nie gotować ani nie mieć większego wkładu finansowego w związek,takich to gonic kopem w doope bo to cwaniaki są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Precz z leniwcami

Sądzę że taki facet to totalna ofiara życiowa i się do niczego nie nadaje , kobiety w tych czasach zarabiają i płacą rachunki tak samo jak "głowa rodziny " To by ta biedna kobietę wypadało odciążyć w pracach domowych jak sprzątanie gotowanie i zajęcie się dzieckiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jako kobieta nie gotuje , nie gotowałam i nie zamierzam . to  facet musiałby dla mnie gotowac !!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

facet który nie gotuje to zwykłe zero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwi
3 godziny temu, Gość Kiss napisał:

Pod warunkiem, że codzienne obowiązki, a nie co pięcioletnie, typu remont 😄

Oczywiście. Remont raczej wspólnie. Albo wynająć jakichś ludzi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×