Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mella

Jakie sa wasze związki?

Polecane posty

Gość Mella

U nas jest podział obowiązków, są rzeczy które robi wyłącznie mąż-jak pranie, czy takie które robię tylko ja -gotowanie. Są też takie które robimy wspólnie-sprzatanie czy opieka nad dzieckiem.

Wobec siebie jesteśmy czuli ale i wybuchowi-oboje mamy silne charaktery i szybko się wkurzamy. A mimo to od 15lat jesteśmy razem 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia

Mam cudownego męża. Jest dobry, wspierający, można mu się zwierzyć ze wszystkiego. Jest moim najlepszym przyjacielem. Tez mamy podział obowiązków ale jak złe się czuje bądź nie mam ochoty czegoś robić to chętnie mnie wyręcza. Tez jesteśmy razem od 15 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też 15 lat małżeństwa.  Ja robię w domu wszystko oraz  przy dzieciach. Mąż zdarzy się,  że odkurzy od święta,  razem jeździmy po zakupy spożywcze i on je wnosi 😄 To tyle, mi to akurat nie przeszkadza. Za to on od zawsze o wiele więcej pracuje zawodowo. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

U mnie jeśli chodzi o stosunki i atmosferę w łóżku to wszystko się zmieniło po urodzeniu dziecka. Nie zdecydowałam się na powrót do tabletek, teraz zabezpieczam się za pomocą diafragmy caya z żelem plemnikobójczym. miałam podejrzenie zakrzepicy, dlatego wolałam nie ryzykować z hormonami. A kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmh

A co nas obchodzi czym się zabezpieczasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Mmh napisał:

A co nas obchodzi czym się zabezpieczasz? 

Bo to denna reklama 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Tamara napisał:

U mnie jeśli chodzi o stosunki i atmosferę w łóżku to wszystko się zmieniło po urodzeniu dziecka. Nie zdecydowałam się na powrót do tabletek, teraz zabezpieczam się za pomocą diafragmy caya z żelem plemnikobójczym. miałam podejrzenie zakrzepicy, dlatego wolałam nie ryzykować z hormonami. A kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc. 

Powiedz swoim szefom ze nigdy nie wejdę do tego sklepu czy co to tak jest, z uwagi na denna reklamę na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×