Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaperOne

Obawiać się o ciąże?

Polecane posty

Gość PaperOne

Razem z moim chłopakiem uprawialiśmy seks 6 dni pod rząd. Używaliśmy prezerwatywy Durex Extra Safe. Chłopak czasami kończył we mnie, kochaliśmy się w dni niepłodne bo tydzień przed miesiączką. Teraz okres mi się spóźnia i obawiam się że mogę być w ciąży. Dwa dni temu bolały mnie jajniki jednak teraz już nie, okres spóźnia się już drugi dzień.
Jakie jest prawdopodobieństwo że zaszłam w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Hej:)

w dni niepłodne niemożliwe jest zajście w ciąże o ile naprawdę są to dni niepłodne. Jeżeli masz nieregularne cykle dni te mogą się przesunąć. Jeżeli wytrysk dochodził w pochwie istnieje ryzyko ciąży. Spóźnienie okresu dwa dni to tak naprawdę jeszcze nie spóźnienie. Ból jajników może być objawem nadchodzącej miesiączki lub stresu. Jak długie masz cykle ? Najlepiej wykonać test ciążowy i wtedy wszystko stanie się jasne. Daj znać jaki wynik i nie stresuj się na zapas bo być może przez to spóźnia ci się okres:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicja

Jeśli stosunek do końca był z użyciem nieuszkodzonej prezerwatywy to nie ma szans na ciążę, ale jeśli uważasz, że prezerwatywa nie chroni cię dostatecznie dobrze to spróbuj diafragmy caya, ja stosuje ją łącznie z żelem plemnikobójczym i jestem bardzo zadowolona, raz z komfortu stosowania i tego, że jest niewyczuwalna. A kupiłam ją na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×