Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam

Moja żona po ciąży wygląda lepiej niż przed:)

Polecane posty

Gość Adam

Witam, czy to "normalne" :)? Urodziła 4 miesiące temu. Zawsze nosiła rozm 36/38, do rozmiaru wróciła, nawet bliżej 36. Chodzi na siłownię 2-3 razy w tygodniu, zdrowo je. Oczywiście wychodoz wtedy kiedy mały śpi i wraca max po 2 h. Skóra wróciła również do formy. Przed ciążą ćwiczyła rzadko. Obiecała sobie, że mi "pokaże" i słuchajcie pokazała... Teraz ja muszę zabrać się za siebie, bo już się ludzie śmieją, cz w to ja byłem w ciąży, a nie ona :(!!!! Wy też miałyscie takiego powera po porodzie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Zależy w jakim jest wieku, miałam kiedyś znajoma która kilka dni po porodzie miała calkiem płaski brzuch... Zadnej faldki na nim nie bylo widać, ale wtedy miała trochę ponad 20 lat : ) chyba w tym wieku szybciej sie wraca do dawnej formy (?) : )

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja nie lubie pocić sie grupowo, wiec na silownie nigdy nie chodzilam i sie nie wybieram,ale tez lepiej wygladam po ciązach.Kiedys zawsze bylam krępej budowy, mała i pulchna. A po ciązy zrzuciłam troche kg, budowa ciała sie troche zmieniła i w koncu jestem zadowolona ze swojej figury. Kiedys wazyłam 56 kg przy 158, teraz 49-50 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że napisała to jakaś kobieta o zbyt przerośniętym poczuciu własnej wartości która chce się pochwalić ale woli udawać że jest facetem i pisze o swojej żonie żeby  nie wyjść na narcystyczne babsko sory ale nie wiem który facet wchodzi na forum dla kobiet i zachwala jak to żona cudownie wygląda po porodzie śmierdzi mi to z kilometra. Żałosne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tiul

ja też tak miałam,do 8 miesięcy po porodzie ważyłam mniej niż przed ciążą a później jak już skończyłam karmić piersią zaczęło mi przybywać kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że napisała to jakaś kobieta o zbyt przerośniętym poczuciu własnej wartości która chce się pochwalić ale woli udawać że jest facetem i pisze o swojej żonie żeby  nie wyjść na narcystyczne babsko sory ale nie wiem który facet wchodzi na forum dla kobiet i zachwala jak to żona cudownie wygląda po porodzie śmierdzi mi to z kilometra. Żałosne prowo

Wszystko możliwe he he. Rozwaliło mnie zdanie: oczywiście wychodzi, kiedy mały śpi. Ja pierdzielę, jaka zorganizowana! A dziecko jak mały robocik. Wyłączamy i idziemy. Wracamy, to włączamy dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wszystko możliwe he he. Rozwaliło mnie zdanie: oczywiście wychodzi, kiedy mały śpi. Ja pierdzielę, jaka zorganizowana! A dziecko jak mały robocik. Wyłączamy i idziemy. Wracamy, to włączamy dzieciątko.

Może lalka na baterie kiedy chce to je wyciąga 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aja

Tez mysle, ze to kobieta pisala 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

Taaaa obca kobieta pisała pochwalić się obcym kobietom, które ma gdzieś 🙂 Możecie sobie wierzyć lub nie, wnioskuję po reakcjach, że jednak u Was jest inaczej:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Adam napisał:

Taaaa obca kobieta pisała pochwalić się obcym kobietom, które ma gdzieś 🙂 Możecie sobie wierzyć lub nie, wnioskuję po reakcjach, że jednak u Was jest inaczej:) miłego dnia

nieee, u nas jest tak samo jak u ciebie autorko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syl

Taaa, facet wchodzi na damskie forum, zeby sie zona pochwalic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość gość napisał:

Wszystko możliwe he he. Rozwaliło mnie zdanie: oczywiście wychodzi, kiedy mały śpi. Ja pierdzielę, jaka zorganizowana! A dziecko jak mały robocik. Wyłączamy i idziemy. Wracamy, to włączamy dzieciątko.

No wlasnie. Jesli to nawet facet napisal to jakis cymbał bo przeciez nawet jak dziecko nie spi to tatus sie zajmie. Normalny tatuś.

A tak do tematu to znamnwiele dziewczyn ktore szybko wracaja do swojej figutry a niektóre nawet lepiej wygladaja. Ja wrocilam do swojej figury bardzo szybko ale fakt bylam bardzo mloda i nie przytylam duzo w ciazy. Znam jednak rowniez takie ktore po latach po porodzie nadal maja zwisajacy brzuch (jedna jest bardzo szczupla). Moze nie wiedza ze brzuch mozna wyćwiczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

No wlasnie. Jesli to nawet facet napisal to jakis cymbał bo przeciez nawet jak dziecko nie spi to tatus sie zajmie. Normalny tatuś.

No co ty? Przecież to matka i żona idealna. 

Po ciąży wygląda o wiele lepiej niż przed, dzieckiem się tak idealnie zajmuje, że nawet ojca nie musi angażować. Pokłony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×