Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paka

Ryzyko ciąży?

Polecane posty

Gość Paka

Hej,

Mam 22 lata, mam nieregularne miesiączki, więc nie wiem czy były dni płodne - uprawiałam seks z chłopakiem w okolicy dni płodnych zabezpieczając się prezerwatywą, która nie pękła i się nie zsunęła. Były to dwa długie stosunki. 3 tygodnie temu dostałam okres, w pierwszych 2 dniach był bardzo skąpy, ale pozostale 3 dni byly o normalnej obfitości. Około tydzien temu spotkały mnie niesamowite mdłosci, wymiotowałam i czułam duzy ból w podbrzuszu - dziś czuję to samo - czy jest możliwe ze jestem w ciązy, mimo miesiączki którą miałam 3 tygodnie temu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób test to się dowiesz.

Jak długie cykle? Od ilu do ilu dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paka

różnie, ale przeważnie powyzej tych 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A konkretnie ile? Bo to co napisałaś to nic nie mówi.

Cykl żeby był określony jako cykl regularny to wcale nie musi mieć zawsze np. 28 dni.  Jeśli cykl ma +/- 5 dni różnicy to wciąż jest regularny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paka

kilka razy miałam 23 dniowy, kilka razy prawie 40 dniowy, przewaznie zamyka się w 29-36 dniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka

Hejka:) stosunek zawsze daje możliwość ciąży szczególnie kiedy był w okolicy dni płodnych, jednak jak sama mówiłaś zabezpieczyliście się i jeżeli z prezerwatywa nic się nie stało to szanse są nikłe. Jeżeli chodzi chodzi o miesiączkę to owszem w ciąży czasem mogą występować krwawienia, ale są to na ogół plamienia a nie kilku dniowe obfite krwawnia. Ból brzucha i wymioty mogą równie dobrze sygnalizować zatrucie lub mogą być reakcją organizmu na stres jaki teraz przezywasz myśląc, że jesteś w ciąży. Podsumowując stosunek był zabezpieczony i dostałaś po nim okres, wiec na moje oko szanse są niewielkie, jednak myśle ze rozsądnie będzie wykonać test ciążowy, który będzie wiarygodny i wszystko rozstrzygnie. Pozdrawiam o daj znać co wyjdzie, a w razie jakichś wątpliwości śmiało pytaj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Paka napisał:

kilka razy miałam 23 dniowy, kilka razy prawie 40 dniowy, przewaznie zamyka się w 29-36 dniach. 

Zrób więc test ciążowy a potem niezależnie od wyniku idź do ginekologa.

Takie rozchwiane cykle trzeba sprawdzić. 

Możliwe że twoje objawy wynikają z problemów hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×