Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Głowek

Stomatolog w Warszawie - czym sie sugerować?

Polecane posty

Cześć,

mieszkam w Warszawie na Mokotowie i mam pytanie. Jak znaleźć w Warszawie kompetentny salon stomatologiczny, który nie będzie z tych droższych? Pytam, bo już ze 3-4h spędziłem szukając po mapach i forach i to jest niesamowite bo:
a) wątki na forach zalane są niby opiniami użytkowników, a tak naprawdę wyraźnie płatnymi komentarzami które nic nie wnoszą
b) mapy zalane są gabinetami, które są tak drogie, że raczej nie chcę korzystać
c) nie znalazłem ani jednej informacji, która wygląda na nieopłaconą :|

Zacząłem trochę lepiej zarabiać i chciałbym poleczyć w tym jednym gabinecie wszystkie zęby, pewnie ze trzy wstawić. Ale jak patrzę na ceny, to za proste leczenie z wypełnieniem można spokojnie wywalić 1000zł, prawdę mówiąc trochę drogo, biorąc pod uwagę że będę w sumie robił znacznie więcej. Więc u mnie wybór odpowiedniego stomatologa przełoży się na duże oszczędności. Jakieś porady? Może szukać tam gdzie jest kiepski dojazd, albo w gabinetach które nie ogłaszają się na mapach? No na Mokotowie to szalenie drogo. Btw, skoro tyle jest  gabinetów, to nie jest tak że usługi powinny trochę tanieć bo konkurencja?

Pozdrawiam: K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Sprawdź sobie opinie o Eurodental. Współpracują z grupą Lux Med i mając u nich pakiet medyczny można dokupić stomatologiczny. Myślę, że warto skorzystać bo to napewno spora oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę zęby w ramach pakietu Komfort. Fajna sprawa bo mam dostęp do kilku gabinetów i najlepszych  specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×