Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Noskowska

Przegrałem całe życie

Polecane posty

Gość Noskowska

Jestem od urodzenia wyposażona w ...ogromny nos. Nigdy u żadnej babki takiego nie widziałam. Co dziwne,z profilu jest ładny,prosty, lekko zadarty. Jednak an face wygląda odpychajaco. Jest szeroki,długi, krzywy i bardzo zaokraglony, taka purchawa. Całe życie mam przechlapane,bo każdy ma problem z neutralnym patrzeniem na mnie. Po latach nawet zaczęłam ten nochal akceptować, zwłaszcza, że jak przytyłam, to i w większej twarzy zgubił się trochę jakby ten nos. już tak nie straszy. Jednak nadal powoduje, że nikt na mnie nigdy nie spojrzy z zachwytem. Nie wiem czemu tak chcialabym tego zaznac. Jestem pusta . Ale ludzie też  ...mam wrażenie, że przez ten nos mam życie pustelnika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko ma swój koniec

Nadawaj parszywy trollu beko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś zabolało? mściwość i glupota  są domeną maluczkich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mua

Autorkow dzieisjszych czasach operacja plastyczna nosa nie dziwi nikogo. Jeśli tak bardzo przeszkadza Tobie jego wyglad zoperuj nos.Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Mua napisał:

Autorkow dzieisjszych czasach operacja plastyczna nosa nie dziwi nikogo. Jeśli tak bardzo przeszkadza Tobie jego wyglad zoperuj nos.Pozdrawiam ❤️

Autorka zapewne ma mały nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
3 minuty temu, Gość Mua napisał:

Autorkow dzieisjszych czasach operacja plastyczna nosa nie dziwi nikogo. Jeśli tak bardzo przeszkadza Tobie jego wyglad zoperuj nos.Pozdrawiam ❤️

Ty nie widzisz, ze to odrzucony facet zakłada tematy, bo się mści 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Coś zabolało? mściwość i glupota  są domeną maluczkich 

Oj, zabolało autora. Masz rację. Posuwa się do takich durnot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ten

Fiutonos? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc gosc napisał:

Oj, zabolało autora. Masz rację. Posuwa się do takich durnot.

To kobieta jest autorką, głupia kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Nie przejmuj się. Znam wielu brzydkich ludzi z małymi nosami, którzy powinni być teoretycznie ładni. Teoretycznoe, bo pomimo tego są brzydcy. Niby mały, zgrabny nos, a twarz brzydka. Sprawdza się, że nos to nie wszystko, w przeciwnym razie nie byłoby tyle brzydali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Operacje sobie zrób i nie Biecz będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie marnuj zycia na pustelnicze zycie z powodu nosa. Wyjdz do ludzi i daj im sie poznac, pokaz jak wspanialym czlowiekiem jestes. Ludzie moze i na poczatku patrza na wyglad ale najwazniejsze skrzypce gra osobowosc. Ja zmarnowalam 15 pieknym lat, swoja mlodosc, przez kompleksy siedzialam w domu. Zaakceptowalam siebie i kocham siebie taką z wadami jakie mam. Otworzylam sie na swiat i poznalam wspanialych ludzi :) Nie marnuj zycia bo masz je tylko jedno, kazdy dzien jest jedyny w Twoim zyciu i nigdy sie nie powtorzy. 

s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fakt. Jak w tytule, przegrałeś życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też przegrałam życie przez wygląd. Nos również chciałabym zoperowac. Ludzie potrafią być okrutni i bezlitośni . Dzieci w szkole również .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja to nic strasznego

Ja mialam operacje nosa i to byla jedna z najlepszych decyzji w moim zyciu. Ale nie dlatego ze nie wiadomo jak odmienila moje zycie bo wczesniej tez bylo spoko 🙂 Natomiast operacja nosa pozwolila mi wkoncu poczuc sie komfortowo w swojej skorze. Przestalam sie martwic czy ktos mi sie przyglada z profilu, czy na zdjeciu moj nos znow nie bedzie straszyl. Przestalam spedzac mnostwo czasu przed lustrem zastanawiajac sie czy moj nos jest fatalny czy tylko troche fatalny albo jak by wygladala gdybym go zoperowala. Pewnego dnia zdobylam sie na odwage i poszlam do lekarza na konsultacje. I to byl przelom, dla lekarza chirurga bylam po prostu kolejnym nosem do naprostowania, zaden powod do wstydu. Potem operacja, 2 tygodnie zdrowienia i wkoncu wolnosc od najwiekszego kompleksu. Aha, od otoczenia nie slyszalam zadnych przykrych komentarzy, rodzina wiedziala, najblizsi znajomi tez, reszta otoczenia nawet nie komentowala albo nawet nie zauwazyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×