Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość All

Gloria- imię dla dziewczynki. Co myślicie?

Polecane posty

Gość gosc

ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość All

Chociaż jedna osoba.. 😁 Rodzina się ze mnie śmieje, że skrzywdze córkę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość All napisał:

Chociaż jedna osoba.. 😁 Rodzina się ze mnie śmieje, że skrzywdze córkę 

 

dlaczego krzywdzisz? nie jest to popularne i czesto spotykane imie,ale ładnie brzmi , nie trzeba głupio zdrabniac. Wiadomo,ze "rodzina" zazwyczaj woli sie nie wychylac i najlepiej bys dala dziecku tak jak sasiedzi dali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w/g mnie imię Gloria - to jedno z najpiękniejszych imion żeńskich, ma ładne, wyniosłe znaczenia - znaczy chwała, sława, uznanie. Podobno jest popularne w Hiszpanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładne 

choć za moich czasów w moim towarzystwie na każda wyniosłą kobietę mówiliśmy gloria 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Również uważam, że jest rzadko spotykane ale mimo wszystko brzmi bardzo ładnie, nie jest prześmiewcze jak np Jessica. Jest lekkie w wymowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zabawnie będzie jak malutka w święta będzie w kościele, a wokół każdy śpiewa Gloriaaa będzie myślała że to o niej😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo

No przepraszam ze to powiem, ale to zawsze będzie kojarzyło mi się z Moto Moto (Madagaskar)

I think moto moto likes you hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glo

Piękne imię! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinila

Ukrzywdzisz. I jak to zdrabniać? Glorka? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Normalne imie, malo spotykane, ale uzywane.  Jest teraz tyle roznorakich imion w uzytku, ze bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bardzo ładne imię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaju

Ładne. Zdrabniać Glorcia, Lorcia, Lorka. Fajne znane a nieznane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malja
12 godzin temu, Gość kinila napisał:

Ukrzywdzisz. I jak to zdrabniać? Glorka? 😜

Glorinka u nas funkcjonuje od wielu lat

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malja

Gloria rzadko spotykane a piękne ciepłe a zdrabnia się jak się chce poza tym Twoje dziecko Ty decydujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi się podoba. Miałam na liście, ale wygrało inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cześć

piękne imię <3 takie doniosłe, ale nie pretensjonalne :)

 

Podoba mi się zdrobnienie "Lorka" które proponuje przedmówczyni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Ładne imię, miłe dla ucha, nie znam żadnej Glorii, więc tym ciekawsze. Nie rób plebiscytu wśród rodziny, bo nie dogodzisz nawet połowie. My podaliśmy imię gdy mały był już na świecie. Po prostu go przedstawiliśmy bez żadnych wcześniejszych konsultacji. Niektórzy pomyśleli, że to żart, pytali czy ma drugie imię, teściowa w szoku, próbowała podawać swoje propozycje na zmianę, ale większość nawet się nie zająknęła, bo było już po fakcie. Syn ma bardzo rzadko nadawane imię, ale gdy sobie pomyślę, że miałby mieć inne to od razu wiem, że żałowałabym, że nie nadałam mu tego mojego wymarzonego. 

Masz 6 mcy na zmianę imienia bez żadnego powodu. Nadaj jej Gloria, niech z nim pożyje. Zobaczysz, tylko się utwierdzisz, że była to dobra decyzja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, moja kotka się tak nazywa :P Faktycznie, mówię jej Glorciu...

Jakiś czas temu brat koleżanki nazwał tak swoją córkę. I powiem ci, że ludzie wokół nie są zachwyceni i komentują to imię negatywnie, jako dziwny wymysł. Szczególnie, że wybrali je dla córki, bo są fanatykami religijnymi.

Jak dla mnie imię jest w porządku ale na pewno wasza córka nie przejdzie przez życie bez komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola
4 godziny temu, Gość Kola napisał:

Ładne imię, miłe dla ucha, nie znam żadnej Glorii, więc tym ciekawsze. Nie rób plebiscytu wśród rodziny, bo nie dogodzisz nawet połowie. My podaliśmy imię gdy mały był już na świecie. Po prostu go przedstawiliśmy bez żadnych wcześniejszych konsultacji. Niektórzy pomyśleli, że to żart, pytali czy ma drugie imię, teściowa w szoku, próbowała podawać swoje propozycje na zmianę, ale większość nawet się nie zająknęła, bo było już po fakcie. Syn ma bardzo rzadko nadawane imię, ale gdy sobie pomyślę, że miałby mieć inne to od razu wiem, że żałowałabym, że nie nadałam mu tego mojego wymarzonego. 

Masz 6 mcy na zmianę imienia bez żadnego powodu. Nadaj jej Gloria, niech z nim pożyje. Zobaczysz, tylko się utwierdzisz, że była to dobra decyzja. 

Ej no wez powiedz jakie to imie syna bo ciekawa jestem. Mam tylko nadzieje ze nie gonzo czy cos w tym stylu

Moja corka ma na imie Laura. Troche juz imie zapomniane i tez sie nasluchalam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne imię. Jak Gloria Kossak, to chyba jedyna znana mi Polka o tym imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mom

Gloria Swanson, gwiazda kinaniemego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gloria piękne, zdrobnienie Lori mi się podoba. Laura to teraz baaardzo popularne imię (to uwaga do pani, która myśli, że Laura to rzadkie imię). Na samym moim osiedlu są cztery. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gloria piękne, zdrobnienie Lori mi się podoba. Laura to teraz baaardzo popularne imię (to uwaga do pani, która myśli, że Laura to rzadkie imię). Na samym moim osiedlu są cztery. 

Ja rowniez nie rozumiem o co chodzi z ta Laura.  Moze to bylo 20 lat temu zanim zrobila sie taka popularna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość Kola napisał:

Ładne imię, miłe dla ucha, nie znam żadnej Glorii, więc tym ciekawsze. Nie rób plebiscytu wśród rodziny, bo nie dogodzisz nawet połowie. My podaliśmy imię gdy mały był już na świecie. Po prostu go przedstawiliśmy bez żadnych wcześniejszych konsultacji. Niektórzy pomyśleli, że to żart, pytali czy ma drugie imię, teściowa w szoku, próbowała podawać swoje propozycje na zmianę, ale większość nawet się nie zająknęła, bo było już po fakcie. Syn ma bardzo rzadko nadawane imię, ale gdy sobie pomyślę, że miałby mieć inne to od razu wiem, że żałowałabym, że nie nadałam mu tego mojego wymarzonego. 

Masz 6 mcy na zmianę imienia bez żadnego powodu. Nadaj jej Gloria, niech z nim pożyje. Zobaczysz, tylko się utwierdzisz, że była to dobra decyzja. 

Ja cię chyba znam 😄 czy to imię to Roland? 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×