Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Drama u Majewskich, o co chodzi?

Polecane posty

Gość Gość

Mam prośbę może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z drama u Majewskich? Oglądałam tylko jeden film bo lubię oglądać mieszkania itp i oni mówią, że była jakaś drama i że się zmienili. O co chodzi? Z góry dziękuję 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam prośbę może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z drama u Majewskich? Oglądałam tylko jeden film bo lubię oglądać mieszkania itp i oni mówią, że była jakaś drama i że się zmienili. O co chodzi? Z góry dziękuję 🙂 

Siostra Marity chciała od niej kasę, ta nie dała to siostra obsmrowała ją w internecie, współprace firmy zerwały i oni znikli z YouTube i insta, wzięli w tajemnicy ślub i wyjechali do USA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Siostra Marity chciała od niej kasę, ta nie dała to siostra obsmrowała ją w internecie, współprace firmy zerwały i oni znikli z YouTube i insta, wzięli w tajemnicy ślub i wyjechali do USA

A czemu chciała kasę? I co o niej pisała? Tak po tym vlogu z mieszkania niwego sympatyczni mi się wydali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już nie chrzan, ze Maritka taka święta. Dla zainteresowanych - drama opisana na portalu vogulepoland. net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×