Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam żal do nowej zony mojego byłego że tak szybko zgodziła się za niego wyjsć i nie dała nam szans na zejscie sie, nie uwazacie ze to jest troche tak na zlosc robione

Polecane posty

Gość gość

Rozstalismy sie 5 lat temu, po 3 letnim malzenstwie. Juz po roku mial inna a slub wzieli z polowie maja. Nie bylam zaproszona, ale przyszlam i tak, stalam z tylu i patrzylam sie jak jej przysiega te same rzeczy ktore przysiegal mi. Do tego mimo starania sie o dziecko nie udalo nam. Za to ona ponoc juz jest w ciazy. Mogla miec kogos innego. Wziela sobie mojego, nie patrzac ani na mnie ani na nasze uczucia. Ktorych nie mozna ot tak wymazac czy zapomniec. Jak wychodzili po ceremonii patrzylam sie na nich i myslalam sobie ze to nie ona powinna  z nim byc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jui

Lecz się na głowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wzięła Twojego, bo piszesz, że poznali się rok po Waszym rozwodzie, zatem Twój on już dawno nie był.  Zajmij się swoim życiem, a nie pięć lat po rozwodzie jeszcze rozpamiętujesz byłego.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jepie

Przysięga te same rzeczy co tobie? To drugi raz ślub kościelny gdy ty jeszcze żyjesz? 🙂 marne to twoje prowo, wysil się bardziej.  Nie scuemniaj tylko że teraz w urzedzie bo tam się nie przysięga tylko oświadcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

miałaś szansę zatrzymać go przy sobie, ale nie postarałaś się, więc pretensje miej tylko i wyłącznie do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Ale prowokacje wymyśliłaś hahaha drugi raz bierze ślub kościelny buhaha nie udało ci się wymyślić historyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Unieważnil ślub bo autorka zataiła chorobę psychiczną, a to akurat by się, zgadzało czytając posty autorki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mee

Po rozwodzie to już był wolny człowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie wyście o tym ślubie kościelnym wyczytali? Na cywilnym też się składa przysięgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie bylam zaproszona, ale przyszlam

Jeszcze tylko by tego brakowało żeby na ślub zapraszać swoich byłych i swoje byłe 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinnas przyjśc na ten ślub w swojej sukni ślubnej i wykrzyczeć jej w twarz. Szkoda ze nie mieliście dzieci,bo bys jeszcze dziecko podniosła do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłum
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Gdzie wyście o tym ślubie kościelnym wyczytali? Na cywilnym też się składa przysięgę

Nie,na ślubie cywilnym nie składa się przysięgi.Wypowiada się słowa "Zrobię wszystko żeby nasze małżeństwo było zgodne i trwałe".Byłam kilka lat temu na ślubie brata ciotecznego ,nie chciał kościelnego a ona chciała.Cóż,postawił na swoim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

A ja cię rozumie bo mój też odszedł i wrócił do byłej żony choć ma ze mną córkę i niepatrzyl na to że nas rani i żyje z tamtą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×