Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ziajah

Finansowanie firmy?

Polecane posty

Poszukuję opcji finansowania firmy. Głównie zależy mi na dostępie do pieniędzy, które w razie potrzeby będę mogła odblokować i z nich skorzystać. Od jakiegoś czasu pojawiają się oferty, które są opłacalne, ale niestety nie mam jeszcze na takim poziomie własnych środków. Czy coś możecie podpowiedzieć? Gdzieś czytałam o ofercie Finiata, która ma opcje odnawialnej linii finansowania dla firm. Ktoś może z niej korzystał? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka

O Finiacie słyszałam, ale nie przyglądałam się warunkom. Tak naprawdę firma powinna również mieć oszczędności. Warto by takie środki sobie zabezpieczyć i to jak najszybciej. Finiata ma chyba stronę internetowoą bo tam wszystko załatwiasz online z tego co kojarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powinna to fakt, ale pierwszy rok jednak jest kluczowy a jednak pieniadze na inwestycje są konieczne. Najpierw trzeba zapłacić, by zarobić. Byłam na stronie Finiaty, ale tam nic poza kalkulatorem nie znalazłam. Czy jak założę konto to to już jest wniosek o pożyczkę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Nie. Rejestracja to założenie konta klienta. Dopiero po potwierdzeniu masz formularz z wnioskiem gdzie wypełniasz dane i załączasz wymagane dokumenty. Nawet jak wypełnisz wniosek i dostaniesz decyzje to do puki jej nie przyjmniejsz nie masz naliczanych opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki Kasia. A czy wiesz może jak długo czeka się na decyzje Finiaty o przynznaniu decyzji kredytowej? Bo w banku to mówią, że zadzwonią jak będzie. No i lista dokumentów, jakie muszę dostarczyć jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Na stronie czytam, że linie finansowania można otrzymać w 10 minut. Opinie potwierdzają, że decyzja jest bardzo szybko. Więc jeśli tak jest naprawdę to to kwestia pewnie chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, dzięki. Założę to bezpłatne konto i prześlę dokumenty z czystej ciekawości zobaczą jaką ofertę dostanę i w jakim czasie. Bo oczywiście dowiedziałem się też, że ostateczna oferta linii finansowania jest po przeanalizowaniu moich dokumentów przez analityka Finiaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×