Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KrzyCH

do firmy - co wybrać

Polecane posty

Gość KrzyCH

Może ktoś się trafi kto odpowie, miał ktoś doczynienia z mercedesem actrosem? Podpowiecie czy pali tak mało jak mówią? jak serwis? jestem ze śląska to głownie mnie intereusje ten w Będzinie salon tam bede jechal. Nie zawodzi mozna polegac? Jakie wy macie modele i jak sie wam sprawdzaja??? ktoś coś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

Actrosy ponoc mega. Jak o salon chodzi to Będzien super. Mega ogarnięte chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubson
Dnia 7.06.2019 o 09:31, Gość KrzyCH napisał:

Może ktoś się trafi kto odpowie, miał ktoś doczynienia z mercedesem actrosem? Podpowiecie czy pali tak mało jak mówią? jak serwis? jestem ze śląska to głownie mnie intereusje ten w Będzinie salon tam bede jechal. Nie zawodzi mozna polegac? Jakie wy macie modele i jak sie wam sprawdzaja??? ktoś coś doradzi?

Spala koło 20, może trochę mniej, ale szczegółowych informacji o nim nie mogę znaleźć. Przyjedź i zobacz sam w Będzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek
Dnia 14.07.2019 o 17:55, Gość Hubson napisał:

Spala koło 20, może trochę mniej, ale szczegółowych informacji o nim nie mogę znaleźć. Przyjedź i zobacz sam w Będzinie.

A jak tam w Będzienie z serwisem jest wiesz może? Bo blisko mam a mój staruszek Actros cos ostatnio się krztusi delikatnie czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamui
Dnia 4.08.2019 o 13:55, Gość maciek napisał:

A jak tam w Będzienie z serwisem jest wiesz może? Bo blisko mam a mój staruszek Actros cos ostatnio się krztusi delikatnie czasem

Serwis jeden z najlepszych w Polsce. Śmiało polecam zajrzeć a większość rzeczy dadzą Ci praktycznie od ręki bo codziennie mają dostawy z centrali. Ja jestem mega zadowolony z ich usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duke

Zgadzam się co do Będzina z poprzednikiem. Jednym słowem - eksperci. Co do samego Actrosa. Jeden z lepszych trucków jakimi miałem okazję przemierzać Europę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robsonkruzo
Dnia 7.09.2019 o 16:04, Gość duke napisał:

Zgadzam się co do Będzina z poprzednikiem. Jednym słowem - eksperci. Co do samego Actrosa. Jeden z lepszych trucków jakimi miałem okazję przemierzać Europę

Właśnie wróciłem z Będzina. Powiem tyle, że zgadzam się z przedmówcą. Polecam ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolabol

muszę się tam w końcu wybrać. Kusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo

w będzinie jest ok, samego actrosa mamy w firmie od roku i polecam, widac roznice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość driverson
Dnia 12.11.2019 o 10:08, Gość tomo napisał:

w będzinie jest ok, samego actrosa mamy w firmie od roku i polecam, widac roznice 

znajomy po fachu też chwali Actrosa. W Będzinie da radę o jazdę próbną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×