Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Specyfiki na komary do kontaktu a dzieci

Polecane posty

Gość Gość

Zaczęły się u mnie komary. Powietrze stoi nawet wieczorem i jak zamknę wszystkie okna wieczorem i na noc to się podusimy. Co stosowalyscie na komary mając małe dzieci? Czy te środki do kontaktu można używać np tylko na kilka godzin na noc? Ewentualnie włączyć wieczorem na jakiś czas i dopiero po wylaczeniu przenosić dziecko do sypialni i otwierać okna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

są takie środki bezpieczne dla dzieci, a jak nie to przecież można po prostu moskitiery założyć, parę minut roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej

Siatki w okna najlepiej 😉. Nie świecić światła tam gdzie otwierasz okna po zmroku. U mnie jest sporo ale ze nie mieszkam w domu a niestety wysoko w bloku to nie chce im się tak wysoko lecieć 😂. Natomiast w domu wolnostojącym ciężko żeby jakoś nie wpadł choć jeden i nie pokasal na spaniu  wiem bo całe życie mieszkałam. Ja osobiście rajdów do kontaktu bym nie ryzykowala przy bardzo małym dziecku. Tam jest sporo chemii 🤔i to wdychasz. Podobno komary nie lubią zapachu lawendy bodajże może olejek eteryczny zawsze to chyba mniej chemii nóż taki rajd.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsjs
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Zaczęły się u mnie komary. Powietrze stoi nawet wieczorem i jak zamknę wszystkie okna wieczorem i na noc to się podusimy. Co stosowalyscie na komary mając małe dzieci? Czy te środki do kontaktu można używać np tylko na kilka godzin na noc? Ewentualnie włączyć wieczorem na jakiś czas i dopiero po wylaczeniu przenosić dziecko do sypialni i otwierać okna? 

Jak masz małe dziecko to najlepiej nie oddychaj nie sraj i nie szczaj żeby czasem się nie przekręciło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×