Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomadka

7-tygodniowe dziecko nie reaguje na twarze

Polecane posty

Gość Pomadka

Witajcie

mam wielki kryzys i postanowiłam napisać na forum. Synek od 3 tygodnia życia ma kolki. Dzień wyglada tak, ze cały czas płacze, pręży się, próbuje się załatwić i nie może. Noce w miarę przesypia, budzi się na jedzenie. 

Dzień wyglada w taki sposób, że rano zostaje jeść, po jedzeniu pręży się i płacze, lulam go zasypia i tak w kółko a ...czas leci. Okres aktywności w ciągu dnia jest bardzo krotki, wprawdzie wodzi wzrokiem za kontrastowa zabawka ale na nasze czyli rodziców twarze rzadko patrzy. 

To jest już 7 tydzien a mam wrażenie ze wszystkie dni ostatnich 2 tygodni wyglądały tak samo. Martwię się czy wszystko jest ok... :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lecz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomadka
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Lecz się. 

Dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalaala

Up...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alalaala

Up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gggg

Wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Twoje dziecko ma 7 tygodni. Tylko 7. To malenstwo. Nie oczekuj cudow. Widzi tylko na kilkadziesiat centymetrow. Ma prawo nie rozpoznawac twarzy. Przez jakis czas nie bedziesz miala z nim kontaktu. To normalne. Kochana czego Ty oczekujesz? 

Kolki najprawdopodobniej przejda po 3 misiacu. I to z dnia na dzien. Nagle i niespodziewanie. Ciesz sie, ze sa w ciagu dnia a nie w nocy. Moj synek plakal nocami. Jak mial 3 miesiace i 2 tygodnie z dnia na dzien przestal. Wszystko jest przed Toba. I pierwszy swiadomy usmiech, i radosc maluszka na Twoj widok. Musisz tylko poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomadka

Dziękuje ....aż mi łezka poleciała. Nie mam wielkich oczekiwań, po prostu chce żeby wszystko było dobrze..nie chce niczego przeoczyć :(  chce wyjść na spacer w piękna pogodę z synkiem a nie siedzieć w domu bo mały po 5 minutach na dworze wpada w kolkowy ryk aż serduszko pęka 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boże.. Przestań czytać jakieś głupie książki i poradniki i latać za dzieckiem z kalendarzem kiedy co niby powinien robić. Daj mu się rozwijać swoim tempem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka też płakała. Okazało się, że ma nietolerancję laktozy. Odstawiłam mleko i jego pochodne kołki zniknęły w ciągu paru dni :) głowa do góry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×