Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pytanie - allegro - przesyłka

Polecane posty

Gość Gość

Witajcie . Mam pytanie odnośnie  zamawiania na allegro.  Chciała bym zapłacić  przy odbiorze ... I są opcje że  odbiór osobisty  lub kurier (10zl ) . Czy jeśli wezmę opcję kurier czy mi przywiezie do domu czy może do paczkomatu ????  Niestety nie ma opcji kurier pobraniowy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

To zależy od tego, jakiego kuriera wybrałaś. Przywiezie Ci do domu, ale jeżeli Ciebie nie zastanie, może zostawić tę paczkę w wielu różnych miejscach - i zapłacić musisz z góry, skoro nie ma opcji „pobranie”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Witajcie . Mam pytanie odnośnie  zamawiania na allegro.  Chciała bym zapłacić  przy odbiorze ... I są opcje że  odbiór osobisty  lub kurier (10zl ) . Czy jeśli wezmę opcję kurier czy mi przywiezie do domu czy może do paczkomatu ????  Niestety nie ma opcji kurier pobraniowy  

Jutro zadzwoń do sprzedającego to rozwieje twoje wszystkie wątpliwości bo różnie to bywa zazwyczaj jest jeszcze dodane płatność przy odbiorze /pobranie zależy jaka firma Ci dostarcza czy na punkt czy też do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dziewczyny LIST EKONOMICZNY  to do domku? ( opcji pobraniowej nie ma ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A dziewczyny LIST EKONOMICZNY  to do domku? ( opcji pobraniowej nie ma ).

Tak, do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurier to do domu, nie do paczkomatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie każdy sprzedawca daje możliwość wysyłki towaru za pobraniem. Potem część ludzi takich przesyłek nie odbiera, sklep dostanie zwrot przesyłki, a kosztów wysyłki zwróconej paczki nikt mu już nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×