Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po cholerę miesza mi w głowie

Polecane posty

Gość Gość

Mieliśmy jasną umowę, że chcemy tylko seks przygody. Po co dalej on szuka kontaktu ze mną? Nie chcę tego, bo mnie to boli. Wiem że nie będziemy razem. Miał być seks i koniec, a on miesza mi w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Szanuj się dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie juz się w nim zakochalas? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pewnie juz się w nim zakochalas? 

Tak, zakochałam się, ale pomimo bólu nie będę tego kontynuowała, bo wiem, że będzie tylko gorzej. On mi tego nie ułatwia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mieliśmy jasną umowę, że chcemy tylko seks przygody. Po co dalej on szuka kontaktu ze mną? Nie chcę tego, bo mnie to boli. Wiem że nie będziemy razem. Miał być seks i koniec, a on miesza mi w głowie. 

jkesdteś nawet tak głuopia, ze nie wiesz co zrobiłaś.

powodzenia w lewactwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Tak, zakochałam się, ale pomimo bólu nie będę tego kontynuowała, bo wiem, że będzie tylko gorzej. On mi tego nie ułatwia. 

Kiedy wy się nauczycie ze nie opłaca wam się wchodzić w seksuklady bo prędzej czy później się zakochacie w kochankach? Sama biologia, niestety to my mamy przewalone bo dla faceta zwykle to tylko seks a kobiety bardzo często się zako...ą po seksie, gdy działa oksytocyna w naszych organizmach po stosunku (hormon przywiazania). Trzeba było poczytać jak to dziala, przeczytac podobne historie których jest masa w internecie, wyciągnąć wnioski i przeanalizować czy warto w to wchodzić...zwykle nie warto bo to kobiety potem cierpią i zostają ze złamanym sercem. Ale tak to jest jak myślą c...a zamiast mózgiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

a kobiety bardzo często się zako...ą po seksie, gdy działa oksytocyna w naszych organizmach po stosunku (hormon przywiazania).

Wyobraź sobie, że ten hormon również wydziela się u mężczyzn. Wiem to po sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

cd .. Może nie oksytocyna tylko coś innego ale działa tak samo (przywiązanie po seksie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

To hemia w muzgu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Autorko sama nie wywiązałaś się z umowy, chyba miałaś się nie zakochiwać, po cholerę się zakochałaś? A to mieszanie w głowie to chęć kontynuacji seks spotkań i tyle. A Ty teraz będziesz szukać w każdym słowie drugiego dna, bo raczej pierścionka dla Ciebie nie ma, ewentualnie 12 pak prezerwatyw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wyobraź sobie, że ten hormon również wydziela się u mężczyzn. Wiem to po sobie. 

Tak, tylko z tego co czytalam w znacznie mniejszych ilościach. U facetów przede wszystkim wazopresyna się wydziela, ale znawca nie jestem 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Chyba miałaś się nie zakochiwać - to będzie bez wątpienia text dekady. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 godzin temu, Gość Werka napisał:

Autorko sama nie wywiązałaś się z umowy, chyba miałaś się nie zakochiwać, po cholerę się zakochałaś? A to mieszanie w głowie to chęć kontynuacji seks spotkań i tyle. A Ty teraz będziesz szukać w każdym słowie drugiego dna, bo raczej pierścionka dla Ciebie nie ma, ewentualnie 12 pak prezerwatyw. 

Ja się wywiązałam z umowy. Po tym jednym seksie urwałam kontakt. Tak się umawialiśmy, a on dalej mnie zaczepia. Kolejnych "razów" nie miało być i nie będzie. Tak zdecydowałam. Raz się zeszmaciłam i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×