Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laski to syf

Badoo to syf

Polecane posty

Gość Laski to syf

Już miesiąc jestem na badoo. I co? Kilkanaście matchy, parę fajnych rozmów, a koniec końców znowu w domu sam siedzę ;( Bez sensu, trafiam na takie, co tylko chcą gadać, poznać nowych ludzi, a jak proponuję kontakt na fb lub spotkanie, to od razu kontakt się urywa, albo "nie, nie chcę". I jak ja mam spotkać fajną dziewczynę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirek

Na badoo mało jest fajnych dziewczyn, większość to samotne matki 500+ których nikt nie chce i mszczą się na facetach lub lampucery szukające milionera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość COO
4 godziny temu, Gość Mirek napisał:

Na badoo mało jest fajnych dziewczyn, większość to samotne matki 500+ których nikt nie chce i mszczą się na facetach lub lampucery szukające milionera. 

Większość to laski, co podaja link do insta lub snapa, po c.h.uj.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak samo mam

Tylko na lovoo tylko jednego chca do lozka i koniec .

Nie dla mnie wole zostac sama chocby do oonca zycia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo
45 minut temu, Gość Tak samo mam napisał:

Tylko na lovoo tylko jednego chca do lozka i koniec .

Nie dla mnie wole zostac sama chocby do oonca zycia .

jestes kobieta-dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostaw ją
14 minut temu, Gość cooo napisał:

jestes kobieta-dziewica?

Zostaw ją w spokoju spermiarzu, już zaczynasz się ślinić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cooo
38 minut temu, Gość Zostaw ją napisał:

Zostaw ją w spokoju spermiarzu, już zaczynasz się ślinić? 

tylko pytam xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd

UP jak to z tym badoo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul

Odradzam ! Jedno konto mi zablokowali bo ktoś tam mnie zgłosił mimo że sam mnie obrażał.Potem konta były blokowane bez powodu, a najlepsze to że admin mi napisał z racji na przyjazny portal (hahah) kolejne muszą być zablokowane mimo że nic nie łamałem w regulaminie.Przestrzegam osobiście i nie dajcie się nabijać na kasę bo jedni twierdzą że im kasa ginie a mi nie raz coś ginęło z konta na badoo.Ten portal to syf.Na żadnym innym nie ma takiego cyrku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta986

Napisz sobie w opisie że szukasz kogoś kogo chcesz poznać w realu i interesuje Cię ktoś kto szuka potencjalnie do związku.Popisać chwilę, spotkać się i może coś z tego wyjdzie wtedy.Moja przyjaciółka poznała tak swojego faceta.1,5 roku są już razem! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Bzdura marnujesz tam tylko czas widac nie jestes zbyt przystojny i tyle. A kobiety tam sa wybredne i z powodu nudy po prostu z toba gadaja w miedzyczasie liczac ze jednak odezwie sie ten wymarzony ksiaze. Juz nie licze nawet panien reklamujacych swoje strony instagramy radia i bog wie co jeszcze. Zadajmy sobie pytanie co normalna dziewczyna mialaby robic na badoo. Nawet bardzo przecietne dziewczyny maja mega pwoodzenie w realnym swiecie. A badoo to zwyczajne szukanie przystojniaka do lozka ktory bylby zauroczony ich jakze plytka osobowoscia i cudzymi dzieciakami. Takim facetom sie nie dziwie zero wysilku kobitka w lozku szczegol ze ma dzieci jutro da jej kopa w tylek i usunie numer telefonu. Ewentualnie dluzej pozalicza. Mamy jeszcze 3 grupe stare baby ktore nagle stwierdzaja ze zdziwieniem ze po 45 roku nikt nie chce starej grubej baby co jest wielce zaskakujace w koncu wczesniej mialy tak wybitna osobowosc ze z tyloma facetami sypialy a teraz nagle faceci stali sie nagle dziwni i jej nie chca. A na jest taka prozadna i chcialaby sie ustatkowac w koncu mezczyzni szukaja stalego zwiazku i nie doceniaja prawdziwej milosci 😄 No naprawde jak to sie moglo stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
20 minut temu, Gość franek napisał:

Bzdura marnujesz tam tylko czas widac nie jestes zbyt przystojny i tyle. A kobiety tam sa wybredne i z powodu nudy po prostu z toba gadaja w miedzyczasie liczac ze jednak odezwie sie ten wymarzony ksiaze. Juz nie licze nawet panien reklamujacych swoje strony instagramy radia i bog wie co jeszcze. Zadajmy sobie pytanie co normalna dziewczyna mialaby robic na badoo. Nawet bardzo przecietne dziewczyny maja mega pwoodzenie w realnym swiecie. A badoo to zwyczajne szukanie przystojniaka do lozka ktory bylby zauroczony ich jakze plytka osobowoscia i cudzymi dzieciakami. Takim facetom sie nie dziwie zero wysilku kobitka w lozku szczegol ze ma dzieci jutro da jej kopa w tylek i usunie numer telefonu. Ewentualnie dluzej pozalicza. Mamy jeszcze 3 grupe stare baby ktore nagle stwierdzaja ze zdziwieniem ze po 45 roku nikt nie chce starej grubej baby co jest wielce zaskakujace w koncu wczesniej mialy tak wybitna osobowosc ze z tyloma facetami sypialy a teraz nagle faceci stali sie nagle dziwni i jej nie chca. A na jest taka prozadna i chcialaby sie ustatkowac w koncu mezczyzni szukaja stalego zwiazku i nie doceniaja prawdziwej milosci 😄 No naprawde jak to sie moglo stac?

Ty też szukasz czy już znalazłeś? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

ja nie znalazlem jestem taki brzydszy raczej 4-5/10 i kobiety mi to okazuja od poczatku znajomosci.  Jednak gdy sie okazuje za dobrze zarabiam to nastawienie sie zmienia. A jakos nie za bardzo chce mi sie zmieniac wygodne zycie dla osoby ktora zwyczajnie leci na moja kase tylko. Zycie, ja tam nie mam problemu z rzeczyistoscia i jej akceptacja. Mozna powiedziec ze nie dostrzegam az tylu wspanialosci w ludziach jak inni ale coz nie mozna byc idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
1 minutę temu, Gość franek napisał:

ja nie znalazlem jestem taki brzydszy raczej 4-5/10 i kobiety mi to okazuja od poczatku znajomosci.  Jednak gdy sie okazuje za dobrze zarabiam to nastawienie sie zmienia. A jakos nie za bardzo chce mi sie zmieniac wygodne zycie dla osoby ktora zwyczajnie leci na moja kase tylko. Zycie, ja tam nie mam problemu z rzeczyistoscia i jej akceptacja. Mozna powiedziec ze nie dostrzegam az tylu wspanialosci w ludziach jak inni ale coz nie mozna byc idealnym.

Dobrze zarabiasz, tzn. ile? Pytam, bo u jednego dobra płaca to zaczyna się od 6 a u innego od 10-15 tys. Brzydki, bo gruby i niski? Jakie masz zewnętrzne braki? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość franek napisał:

ja nie znalazlem jestem taki brzydszy raczej 4-5/10 i kobiety mi to okazuja od poczatku znajomosci.  Jednak gdy sie okazuje za dobrze zarabiam to nastawienie sie zmienia.

ja bym pokorzystal z tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

nie wiem mi tam sie nie chcialo nigdy z tego korzystac. Takie relacje sa uwlaczajace. Mialem propozycje by dwie (rozne w odstepie kilku lat ) dziewczyny chcialy ze mna zamieszkac ale to czulem sie prawie jakbym prostytuce mial placic takie wyrachowanie bylo. Takie kobiety co patrza na wasze pieniadze tylko to sa kute na 4 nogi wiec watpie bys cos pokorzystal. A pracuej w duzej fimire i jeszcze pytaly mnie czy pomoglbym im prace zalatwic. Wiec  watpie by komus takie uklady pasowaly. A zarabiam troche ponad 10 tys wec szalu tez nie ma.Watpie bys chcial zamieszkac z dziewczyna i nie balbys sie takiej zostawiac dom.  Pozniej bys kiedys wrocil i mialbys jakies nie daj boze pijackie towarzystwo albo kuzynow tej twojej milosci w domu 😄  Takie pomysly sa bardzo glupie. Sam mialem znajoma co poszla na taka wyrachowana milosc ona ustawiona z dobra praca a pewnego dnia jej narzeczony sprowadzil sobie "siostre"do domu 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
36 minut temu, Gość franek napisał:

nie wiem mi tam sie nie chcialo nigdy z tego korzystac. Takie relacje sa uwlaczajace. Mialem propozycje by dwie (rozne w odstepie kilku lat ) dziewczyny chcialy ze mna zamieszkac ale to czulem sie prawie jakbym prostytuce mial placic takie wyrachowanie bylo. Takie kobiety co patrza na wasze pieniadze tylko to sa kute na 4 nogi wiec watpie bys cos pokorzystal. A pracuej w duzej fimire i jeszcze pytaly mnie czy pomoglbym im prace zalatwic. Wiec  watpie by komus takie uklady pasowaly. A zarabiam troche ponad 10 tys wec szalu tez nie ma.Watpie bys chcial zamieszkac z dziewczyna i nie balbys sie takiej zostawiac dom.  Pozniej bys kiedys wrocil i mialbys jakies nie daj boze pijackie towarzystwo albo kuzynow tej twojej milosci w domu 😄  Takie pomysly sa bardzo glupie. Sam mialem znajoma co poszla na taka wyrachowana milosc ona ustawiona z dobra praca a pewnego dnia jej narzeczony sprowadzil sobie "siostre"do domu 😄 

Piszesz, że takie relacje są uwłaczające, widzę że mam do czynienia z romantykiem. Obawiasz się związku z rozsądku? 🙂 Tu niestety trzeba mieć farta. Moja mama wyszła za mąż z rozsądku (na początek miał mieszkanie ) i mój tata dobrze wyszedł na tym. W sumie to ona była siłą napędową ich związku. Przed tatą miała chłopaków na pęczki. Była bardzo towarzyska (taki damski wodzirej w towarzystwie), ale wszystkich chłopaków traktowała na odległość(nie spała z nimi), co najwyżej jakiś buziak. Tata po prostu wychodził ją sobie (cierpliwy był) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
5 minut temu, Iibed napisał:

ty chyba jak mama szukasz frajera bo od razu zapytalas ile zarabia 😄

jak widac wzorce sie powiela wiec nie wiem czy franek marzy o tym zeby jego corka zostala prostytutka jak bedzie miala geny matki 😄 po nim bedzie wystraszonym bidulkiem jedyna rada dla niego to albo sie nie rozmnazac albo znalezc kogos normalnego. 

 

 

Ty chyba jesteś następcą Jackowskiego, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
Przed chwilą, Iibed napisał:

nie. nie trudnie sie wyłudzeniami od zdesperowanych ludzi. 

Zawsze zakładasz najgorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koneser

Powiem wam tak - jako prawdziwy facet zdjalem wlasnie nachy i bardzo glosno sie ...zialem. Wywalilem wlasnie konto z badoo bo tam to siedza jakies laski z ostrej wiochy co mnie nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
9 minut temu, Iibed napisał:

jak widzisz jakis bład z moim rozumowaniu to wskaż konkretnie bo ja widzę następujacy ciag zdarzeń pojawił się frajer pochwalił że dużo zarabia ty jak przystało na wyrachowaną niezbyt bystrą dziunie musiałaś się upewnić czy dużo to jest dużo, po czym opowiedziałaś historie rodziny dośc tragiczną ale dla ciebie zapewne "romantyczną", więc postało to co streściłem w jednym zdaniu. 

jackowski wyłudza kasę opowiadając brednie. u mnie sama prawda niewyparzonej gęby zupełnie za darmo. 

 

 

Wreszcie trafiłeś w sedno z tą niewyparzoną gębą🤣 Gratuluję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
9 minut temu, Iibed napisał:

jak widzisz jakis bład z moim rozumowaniu to wskaż konkretnie bo ja widzę następujacy ciag zdarzeń pojawił się frajer pochwalił że dużo zarabia ty jak przystało na wyrachowaną niezbyt bystrą dziunie musiałaś się upewnić czy dużo to jest dużo, po czym opowiedziałaś historie rodziny dośc tragiczną ale dla ciebie zapewne "romantyczną", więc postało to co streściłem w jednym zdaniu. 

jackowski wyłudza kasę opowiadając brednie. u mnie sama prawda niewyparzonej gęby zupełnie za darmo. 

 

 

Wreszcie trafiłeś w sedno z tą niewyparzoną gębą🤣 Gratuluję 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olczi

Mi udało się poznać mojego narzeczonego na badoo. Mieszkaliśmy oboje za granica, 300 metrów od siebie, ale nie wiedzieliśmy o swoim istnieniu. No i zaczęło się od krótkiego spaceru, a teraz już mieszkamy wspólnie, planujemy ślub, udało nam się po dłuższych staraniach zajść w ciąże. Jest pieknie. Nie poddawaj się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
9 minut temu, Iibed napisał:

jakie najgorsze ? przecież ty uważasz że to fajne/romantyczne czy jak to inaczej nazwać ? moim zdaniem twój ojciec skończył tragicznie i nikomu bym czegoś takiego nie życzył, a pisanie o matce "Przed tatą miała chłopaków na pęczki. Była bardzo towarzyska"  chluby jej nie przyności a raczej pokazuje, że jesteś niezbyt lotna 😄 przecież to oczywiste abstra...ąc od twojej mamy że jakas pani lekich obyczajów nie powie po latach dziecku wiesz co twoja mama w młodości grzmociła się co weekend z innych tylko jakoś to ładnie ubierze w słowa bo dumna pewnie ze swojej popularności i dewizy zyciwej ktora chce dziecku przekazac 😄

 

jakby była popularna pozytywnie to nie musiałby szukać gamonia z mieszkaniem bo miałaby pełno równie popularnych i przystojnych i z mieszkaniem skoro tak jej na tym zależało a jak stałą przed wyborem jakim stałą to wiadomo że coś tu w opowiadaniu kuleje. 

 

 

 

 

W tamtych czasach (ciebie jeszcze zapewne nie było na tym świecie), jak mężczyzna miał mieszkanie to był bardzo dobrą partią. Ale ty jesteś głupi 😂 Tu jestem anonimowa, więc pozwalam sobie na szczerość 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Po prostu za duzo sie naogladalem takich relacji z rozsadku i jak na tym faceci wychodzili. Niechodzi o to ze kogos sprowadzi tylko o sam fakt ze taka osoba ma ciebie zupelnie gdzies i przy pierwszej mozliwosci zrobi faceta w konia. Moze to asekuranctwo i brak charakteru w tych kwestiach. Ale jak spotykam takie wyrachowane kobiety to od razu jestem atakowany przez nie choc ledwo je znam ze zostanmy przyjaciolmi i propozycjami na jakies obiady lub zakupy. Nawet slysze czesto po paru mminutach znajomosci ze skoro je znam to moge im prace w firmie zalatwic 🙂 Kobiety po prostu maja bardzo roszczeniowa postawe i de facto to facet musi sie starac przy czym te damy twierdza ze moze cos z tego bedzie. Zalatwisz prace nawet zamieszka z toba i co po tygodniu pojdzie pozniej do jakiegos managera z innego dzialu? Dobrze tez wiem od znajomych ze dziewczyny te umawiaja sie z innymi znajomymi. Moze rzeczywiscie za bardzo kieruje sie rozsadkiem i ostroznoscia. Ale raz jedna dziewczyna mnie podrywala na imprezie i tak ja pytam czy jest wolna to powiedziala mi ze sama nie wie 😄 Jak czlowiek slyszy takie rzeczy to jak ma podchodzic do takich osob. To po prostu szukanie sobie problemow na sile jakby nie patrzac. Dla mnie to zadna milosc taka relacja to nawet nie jest uczucie tylko kalkulowanie sobie kiedy trafi sie lepsza okazja i proba wykorzystania drugiej osoby. Kiedys nawet poznalem na domowej imprezie u znajomcych dziewczyne i zapytalem ja czy ona oszalala ze pyta mnie o prace przeciez ledwo ja znam to mi powiedziala no przeciez to normalne wsrod znajomych a znalem ja 15 minut 😄 Ludzie po prostu tak naprawde maja cie gdzies i tylko chca miec profity ze znajomosci ze mna tak naprawde nic nie oferujac od siebie. I mimo ze jestem niby taka mamlyga to ja zbylem. Wiem stracilem milosc zycia albo jak ty twierdzisz super okazje ale ja jednak to inaczej widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megan
5 minut temu, Gość franek napisał:

Po prostu za duzo sie naogladalem takich relacji z rozsadku i jak na tym faceci wychodzili. Niechodzi o to ze kogos sprowadzi tylko o sam fakt ze taka osoba ma ciebie zupelnie gdzies i przy pierwszej mozliwosci zrobi faceta w konia. Moze to asekuranctwo i brak charakteru w tych kwestiach. Ale jak spotykam takie wyrachowane kobiety to od razu jestem atakowany przez nie choc ledwo je znam ze zostanmy przyjaciolmi i propozycjami na jakies obiady lub zakupy. Nawet slysze czesto po paru mminutach znajomosci ze skoro je znam to moge im prace w firmie zalatwic 🙂 Kobiety po prostu maja bardzo roszczeniowa postawe i de facto to facet musi sie starac przy czym te damy twierdza ze moze cos z tego bedzie. Zalatwisz prace nawet zamieszka z toba i co po tygodniu pojdzie pozniej do jakiegos managera z innego dzialu? Dobrze tez wiem od znajomych ze dziewczyny te umawiaja sie z innymi znajomymi. Moze rzeczywiscie za bardzo kieruje sie rozsadkiem i ostroznoscia. Ale raz jedna dziewczyna mnie podrywala na imprezie i tak ja pytam czy jest wolna to powiedziala mi ze sama nie wie 😄 Jak czlowiek slyszy takie rzeczy to jak ma podchodzic do takich osob. To po prostu szukanie sobie problemow na sile jakby nie patrzac. Dla mnie to zadna milosc taka relacja to nawet nie jest uczucie tylko kalkulowanie sobie kiedy trafi sie lepsza okazja i proba wykorzystania drugiej osoby. Kiedys nawet poznalem na domowej imprezie u znajomcych dziewczyne i zapytalem ja czy ona oszalala ze pyta mnie o prace przeciez ledwo ja znam to mi powiedziala no przeciez to normalne wsrod znajomych a znalem ja 15 minut 😄 Ludzie po prostu tak naprawde maja cie gdzies i tylko chca miec profity ze znajomosci ze mna tak naprawde nic nie oferujac od siebie. I mimo ze jestem niby taka mamlyga to ja zbylem. Wiem stracilem milosc zycia albo jak ty twierdzisz super okazje ale ja jednak to inaczej widze.

Przecież od znajomości do miłości to daleka droga. U mnie to było tak z trzy miesiące za nim się zakochałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we tam
Dnia 10.06.2019 o 11:06, Gość Laski to syf napisał:

Już miesiąc jestem na badoo. I co? Kilkanaście matchy, parę fajnych rozmów, a koniec końców znowu w domu sam siedzę ;( Bez sensu, trafiam na takie, co tylko chcą gadać, poznać nowych ludzi, a jak proponuję kontakt na fb lub spotkanie, to od razu kontakt się urywa, albo "nie, nie chcę". I jak ja mam spotkać fajną dziewczynę??

a co żony tam szukasz ? 😄 lol to nie taka strona. Mój paptent na laski stamtąd jest taki - ściema,ściema,gadu gadu bajera itp kłam ile wlezie i nie ma bata jakaś na pewno sie nawinie. Fotę jakas ludzka wstaw a nie że paradujesz w swetrze po dziadku. tyle że ja tam wyrywam towary na jednorazową lub kilkurazową przygodę i spadam bo jednak z laskami z neta wolę sie nie wiazać na poważnie.Ale strona spoko o ile chodzi o wyryw,tinder też spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość we tam napisał:

a co żony tam szukasz ? 😄 lol to nie taka strona. Mój paptent na laski stamtąd jest taki - ściema,ściema,gadu gadu bajera itp kłam ile wlezie i nie ma bata jakaś na pewno sie nawinie. Fotę jakas ludzka wstaw a nie że paradujesz w swetrze po dziadku. tyle że ja tam wyrywam towary na jednorazową lub kilkurazową przygodę i spadam bo jednak z laskami z neta wolę sie nie wiazać na poważnie.Ale strona spoko o ile chodzi o wyryw,tinder też spoko.

Jesteś straszny 😂 Uważaj, żebyś się nie naciął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh
27 minut temu, Gość franek napisał:

Po prostu za duzo sie naogladalem takich relacji z rozsadku i jak na tym faceci wychodzili. Niechodzi o to ze kogos sprowadzi tylko o sam fakt ze taka osoba ma ciebie zupelnie gdzies i przy pierwszej mozliwosci zrobi faceta w konia. Moze to asekuranctwo i brak charakteru w tych kwestiach. Ale jak spotykam takie wyrachowane kobiety to od razu jestem atakowany przez nie choc ledwo je znam ze zostanmy przyjaciolmi i propozycjami na jakies obiady lub zakupy. Nawet slysze czesto po paru mminutach znajomosci ze skoro je znam to moge im prace w firmie zalatwic 🙂 Kobiety po prostu maja bardzo roszczeniowa postawe i de facto to facet musi sie starac przy czym te damy twierdza ze moze cos z tego bedzie. Zalatwisz prace nawet zamieszka z toba i co po tygodniu pojdzie pozniej do jakiegos managera z innego dzialu? Dobrze tez wiem od znajomych ze dziewczyny te umawiaja sie z innymi znajomymi. Moze rzeczywiscie za bardzo kieruje sie rozsadkiem i ostroznoscia. Ale raz jedna dziewczyna mnie podrywala na imprezie i tak ja pytam czy jest wolna to powiedziala mi ze sama nie wie 😄 Jak czlowiek slyszy takie rzeczy to jak ma podchodzic do takich osob. To po prostu szukanie sobie problemow na sile jakby nie patrzac. Dla mnie to zadna milosc taka relacja to nawet nie jest uczucie tylko kalkulowanie sobie kiedy trafi sie lepsza okazja i proba wykorzystania drugiej osoby. Kiedys nawet poznalem na domowej imprezie u znajomcych dziewczyne i zapytalem ja czy ona oszalala ze pyta mnie o prace przeciez ledwo ja znam to mi powiedziala no przeciez to normalne wsrod znajomych a znalem ja 15 minut 😄 Ludzie po prostu tak naprawde maja cie gdzies i tylko chca miec profity ze znajomosci ze mna tak naprawde nic nie oferujac od siebie. I mimo ze jestem niby taka mamlyga to ja zbylem. Wiem stracilem milosc zycia albo jak ty twierdzisz super okazje ale ja jednak to inaczej widze.

za duzo myslisz a za mało pracujesz fi em. Zacznij coś po prostu wyrywać, nawet te mniej urodziwe a wyrobisz sobie pewnosc siebie. Jak będziesz płakał nad sobą zadna baba cie nie zechce. a badoo jest spoko tylko trzeba sie ostro naszukać - sporo lasek cie oleje bo wiekszosc szka tam księcia,inne to tylko atencjuszki ( omijaj barbie i a la jola rutowicz bo one maj tam konta dla atencji i na bank są pozajmowane) ale w końcu trafisz najakąś spoko która niekoniecznie szuka męża ale po prostu przygód i czegoś fajnego. Męża to siee w bibliotece i realu szuka a badoo to świetna zabawa. O ile ma sie spoko podejście a nie nastawienie na miłość rodem z zurnala lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeus

Od takich portali jak bardzo to trzymać się z daleka i temu podobne. Szybciej w lotto można wygrać jak znaleźć tam porządną dziewczynę.  Tam są tylko naciągaczki, oszustki, po kilka dzieci mają, a jak trafi się bez dziecka to takie ma wymagania że tylko karocą zajechać po nią 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×