Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pyłkowa

Karmienie piersią a alergia

Polecane posty

Gość Pyłkowa

Hej, czyj jest tu mama w podobnej sytuacji? 

Mam prawie 7 miesięcznego syna, którego karmię piersią. Niestety coraz bardziej nasilają mi się objawy alergii a leki typu zyrtec przestają działać. Chyba będę musiała zrezygnować z kp, jeżeli będę chciała brać jakieś mocniejsze leki. Wizytę u alergologa mam dopiero w lipcu ale już zastanawiam się co zrobić. Są tu jakieś mamy alergoczki? Jak sobie radzicie w tym okresie pylen? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem alergiczką ale jeszcze nie karmie termin porodu za tydzień. Pomimo że są leki które można brać w ciąży i podczas kp to mój lekarz nie zaproponował żadnych mimo że prosiłam bo był taki moment w kwietniu/ maju kiedy z alergi dusiłam się po nocach. Boję się że jak  urodze a zamierzam karmić to mój lekarz znowu nic z tym nie zrobi i nawet zyrtecu nie zaproponuje. Jest masa leków które można brać trzeba tylko popróbować i musisz się dobrze dogadać z lekarzem. Może spróbuj wcześniej się dostać do tego lekarza zadzwoń i poproś żeby jak ktoś zrezygnuje ciebie wcisneli. Ja na razie z alergią radze sobie bez tabletek a tylko kroplami do nosa i oczu i czasem inhalator pójdzie w ruch jak się zaczynają duszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×