Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haha

Hej, zwolennicy lizania się homoseksualistów na mieście! A ze zwierzętami też ok, przystaniecie na to? Granica będzie się przesuwać?

Polecane posty

Gość haha

skoro z chłopem chłop to może z kozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O widzę, że księża pedofile zakladają tematy na mamuśkowym forum. No, no coraz lepiej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co? boli Cię klecho że już z ministrantami nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mnie w ogole draznia lizaki na ulicy,a co kto w domu robi to mi zwisa. Do homoseksualistow nic nie mam, znam kilka par.Szanuje,lubie,sa swietni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeee

Jeśli podnieca cię lizanie z kozą (skoro wymyśliłeś taki przykład), to proponuję wyjść z szafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yandros

starszy pan lize kotaa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WkurzająMnieOne

Ogarnij się XD

Zoofilia a homoseksualizm to dwie różne rzeczy. Te pierwsze jest złe, a drugie nie. Dlaczego? Ponieważ zwierzęta nie mogą powiedzieć 'nie' i do tego jest to inny gatunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooo

Ogarnij się XD

Zoofilia a homoseksualizm to dwie różne rzeczy. Te pierwsze jest złe, a drugie nie. Dlaczego? Ponieważ zwierzęta nie mogą powiedzieć 'nie' i do tego jest to inny gatunek...

x

 Wlasnie tak. zoofilia, pedofilia  to seks pod przymusem lub nieswiadomy, wiec jest zły. A publiczne ostentacyjne  lizanie sie - obojetnie czy homo czy hetero jest  nieapetyczne dla postronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WkurzająMnieOne

Gość mooo masz rację - i hetero i homo powinni robić takie rzeczy tylko w prywatności, ale problem jest w tym, że autor wątku zachowuje się jakby tylko osoby homo to robiły :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×