Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Niania na kilka godzin

Polecane posty

Gość Gość

Czy może Wy lub ktoś z rodziny zatrudnia nianię na kilka godzin do dziecka? Czasem muszę gdzieś wyjść sama i muszę kombinować.

Czy łatwo znaleźć taką opiekunkę, która będzie cały czas dyspozycyjna, ale przyjdzie tylko na kilka godzin w tygodniu, nieregularnie, w razie potrzeby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsad

Właśnie niełatwo, takiej osobie musisz więcej za godzinę płacić. Ja szukałąm właśnie takiej pracy bo miałam zwykłą pracę i chciałam dorobić - wszystko fajnie, ale żeby być tak dyspozycyjną musiałabym zrezygnować ze znacznej części moich zajęć - mimo że faktycznie dzieckiem opiekowałabym się tylko co drugi czy trzeci raz. O wiele łatwiej o nianię na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem, ale liczę na to, że niedługo dziecko dostanie się do żłobka. Na nianię na pełen etat mnie niestety nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Er123

W dużym mieście to nie jest problem. Są specjalne firmy z nianiami ale one biorą minimum 30zł/h. (nie będę podawać nazw żeby nie robić reklamy)

Jeśli zależy Tobie na lepszej stawce to będzie trudno bo jednak każdy ma jakieś zobowiązania i ciężko jest być dyspozycyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie masz jakiejś sąsiadki na emeryturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie masz jakiejś sąsiadki na emeryturze?

W sumie to mieszkam w obecnym mieszkaniu dopiero kilka miesięcy i nie wiem kto mieszka ze mną w bloku, oprócz jednego pana nikogo nie spotkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faferw

Daj ogłoszenie na lokalnym portalu, przedstaw uczciwie sytuacji - może zgłosi się jakaś osoba, albo parę osób i w razie wypadku po prostu będziesz dzwonić do tych osób, która akurat będzie chętna to ponianiuje. Są emerytki, są matki na wychowawczym i inne osoby którym takie coś może odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×