Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gjsidjxnx

Druga ciaza zamiast pracy.

Polecane posty

Gość Gjsidjxnx

Ktora z was zaszla w druga ciaze bo miala dosyc pracy? Zalujecie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia
7 minut temu, Gość Gjsidjxnx napisał:

Ktora z was zaszla w druga ciaze bo miala dosyc pracy? Zalujecie? 

Chcesz posiedzieć rok w domu, czy już wogole nie pracować? Dlaczego masz dość pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeeezuuuu

Jak masz dość pracy dla kogoś to załóż swoją firmę, a nie dajesz nowe życie tylko po to, by siedzieć z dupskiem w domu. żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

znam wiele takich kobiet 

dla mnie to dziwne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaass

A ile siedzisz z dzieckiem w domu? Dziesięć lat? Bo jeżeli krócej to raczej się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja nie jestem w stanie pojąc jak komus moze byc lepiej w domu z dzieckie/dziecmi plus ciaza niz wyjsc do pracy i odpocząc. Jestem swiadoma,ze nie kazda praca to sielanka i mozna miec dosc,ale tez mozna zmienic i nie uciekac z ciazy w ciąze. Ja bym nie dala rady siedziec non stop z dziecmi, wykancza mnie to psychcznie, po jakims czasie mam papke z mózgu,bo caly czas zyje tą papu,piciu, pupu i spacerkami.. to jest fajne przez chwile i kiedys trzeba przestac :D ale znam takie kobiety.Moja kuzynka ma panstwową posade, 4 dzieci i po macierzynskim wyjdzie na chwile do pracy,zrobi szkolenie i td i ciaza. Mieszka z mama ,maja duzy dom, maz ma firme transportową ,a ona siedzi i nie robi nic.Oglada uwage i inne prawdziwe historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znam masę takich kobiet 🙂 mam wrażenie że to jest teraz bardzo powszechne że kobiety zachodzą w ciążę bo chcą uciec z rynku pracy i mieć zajęcie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gbjjj

Ogolnie nudne jest codzienne chodzenie do roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mostka

Ja tak zrobię. Po pierwsze dlatego że nie lubię swojej pracy a po drugie dlatego że chce mieć dwójkę dzieci z małą różnica wieku. Potem posiedzę z dziećmi do momentu aż pójdą do przedszkola a potem pójdę znów do pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena
5 minut temu, Gość Mostka napisał:

Ja tak zrobię. Po pierwsze dlatego że nie lubię swojej pracy a po drugie dlatego że chce mieć dwójkę dzieci z małą różnica wieku. Potem posiedzę z dziećmi do momentu aż pójdą do przedszkola a potem pójdę znów do pracy. 

Ja też tak zrobię, ale już po drugim macierzyńskim wracam do pracy tzn zmieniam na inną. Nie wyobrażam sobie siedzieć do przedszkola.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość Gjsidjxnx napisał:

Ktora z was zaszla w druga ciaze bo miala dosyc pracy? Zalujecie? 

Ja. Nie żałuję,  a jak dziecko pójdzie do przedszkola poszukam pracy gdzie indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×