Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Co się dzieje

W końcu wziąłem się na odwagę i wiecie co mi powiedziała?

Polecane posty

Gość Co się dzieje

Powiedziałem jej cześć o dziwo mi odpowiedziała. Potem pogadaliśmy o okolicy z kilka minut. Potem zaproponowałem jej wyjście na kawę, a ona na to:

,,Możesz liczyć na nieco więcej, ale biorę 300zł za godzinę"

Ja pierdziele co za czasy. Nic się nie w tyvh czasach normalnie zrobić. Wszystko się puszcza za pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

No skoro sam jesteś nikim a chcesz posuwac dobra d. Upe to plac frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co się dzieje

Włosy brunatne, jasnoniebieskie oczy, trochę niższa ode mnie (mam 175cm wzrostu) . Wiek 20-23 lata. Bardzo ładna z twarzy ubrana w dżinsy i białą bluzkę. Sylwetka szczupła wysportowana, kształtna. Coś mnie podkusiło by zagadać (jakby krzywo na mnie spojrzała to zawsze mogłem zapytać jak dojść do jakiegoś miejsca). Reakcja była natomiast inna, jakimś cudem mogłem z nią po prostu normalnie porozmawiać. Początkowo trochę się jąkałem, ale potem mówiłem coraz pewniej. 

Serio myślałem,że się jej spodobałem, a tu takie niemiłe zakończenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Prawda napisał:

No skoro sam jesteś nikim a chcesz posuwac dobra d. Upe to plac frajerze

Do ciebie nawet by nie zagadał bezdomny ty gruba brzydulo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety

Jestem w stanie w to uwierzyć.Dzisiejsze pokolenie kobiet to porażka mentalna i moralna.Nie uogólniam..ale połowa z nich to szma.ciska jakich mało..brzydzę się ludźmi w dzisiejsxzych czasach i kobietami i facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niestety muszę wielu was zmartwić dziś bardzo dużo dziewczyn nie wchodzi w związki bo zajmują się sponsoringiem itp. Gdy założyłem kobiecy profil na portalu randkowym to kilka ofert sponsoringu otrzymywałem tygodniowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziad z młodą

Ostatnio sobie przechodziłem koło restauracji i wiecie co? Siedziała bardzo atrakcyjna blondynka max dwadziescia kilka lat (kurde dawno nie widziałem takiej piękności), a wiecie z kim siedziała? Z brzydkim facetem w wieku 40 może nawet 50 lat. Brak mi słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Dziad z młodą napisał:

Ostatnio sobie przechodziłem koło restauracji i wiecie co? Siedziała bardzo atrakcyjna blondynka max dwadziescia kilka lat (kurde dawno nie widziałem takiej piękności), a wiecie z kim siedziała? Z brzydkim facetem w wieku 40 może nawet 50 lat. Brak mi słów.

Może to był jej ojciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No ale co się dziwić jak na SM wszyscy maja fajne życie, fajne torebki, podróże.

wiele dziewczyn chce tak żyć i wybierają najłatwiejsza (z pozoru) drogę kariery.

jak jakaś jest ogarnięta wykorzysta to na naukę i kształcenie a jak mie to w wieku 30 lat będzie miała usta jak ponton i będzie kobieta z klasa która szuka pana który będzie umiał ja docenić Hehehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziad z młodą
5 minut temu, Gość gosc napisał:

Może to był jej ojciec

I go trzymała za rękę będąc ubraną w drogą ...enkę mówiąc do niego ,,skarbie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak właśnie jest

Po co mają one szukać chłopaka np. na studiach. Co jest na utrzymaniu rodziców lub dorabia w weekendy i nie ma czasu wolnego. Skoro może sobie wybrać bogatego mężczyznę co jej kupię modne i drogie ubrania opłaci salony piękności i zabierze do ekskluzywnych restairacji i ją podwiezie porządnym autem. Tego pragną kobiety,osoba się nie liczy liczy się co może zaoferować.

A seks? To żaden problem dla takich dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Co się dzieje napisał:

Włosy brunatne, jasnoniebieskie oczy, trochę niższa ode mnie (mam 175cm wzrostu) . Wiek 20-23 lata. Bardzo ładna z twarzy ubrana w dżinsy i białą bluzkę. Sylwetka szczupła wysportowana, kształtna. Coś mnie podkusiło by zagadać (jakby krzywo na mnie spojrzała to zawsze mogłem zapytać jak dojść do jakiegoś miejsca). Reakcja była natomiast inna, jakimś cudem mogłem z nią po prostu normalnie porozmawiać. Początkowo trochę się jąkałem, ale potem mówiłem coraz pewniej. 

Serio myślałem,że się jej spodobałem, a tu takie niemiłe zakończenie.... 

Szczerze, za taką 11/10 mógłbym nawet zapłacić... już za sama estetykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToooM

Obczajcie sobie takie portale jak bdsm pl badoo tinder datezone. Tam same anose o sponsorign i płatność. Mężczyzn niespełnionych jest wiele. Płacą, a laski ru.ch.aja ich na forse. To jest smutne, ale tak jest. Serio, to jest dramat. A ja, kulturalny, oczytany, miły chłopak lat 24 jestem sam, bo moje rowieśniczki się ku.rw.ią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc,,c

Ja nie rozumiem jak nieatrakcyjny i biedny facet moze oczekiwac lepszej od siebie dziewczyny?! to jest zabawne i absurdalne zarazem.Nic dziwnego,ze spotkales sie z taką reakcją-ten tekst to był żart, dający ci do zrozumienia że nie masz czego szukac u dziewczyn jej pokroju, tzn. nie masz co szukać bezinteresownej relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
9 minut temu, Gość ccc,,c napisał:

Ja nie rozumiem jak nieatrakcyjny i biedny facet moze oczekiwac lepszej od siebie dziewczyny?! to jest zabawne i absurdalne zarazem.Nic dziwnego,ze spotkales sie z taką reakcją-ten tekst to był żart, dający ci do zrozumienia że nie masz czego szukac u dziewczyn jej pokroju, tzn. nie masz co szukać bezinteresownej relacji.

Dokładnie. Zapewne dziewczyna się nie sprzedaje, ale pasztetowi musiała dopiec. Z gadki pewnie tylko potwierdził, ze za wysokie progi jak na jego nogi. Nie dla psa kiełbasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Kobieta napisał:

Dokładnie. Zapewne dziewczyna się nie sprzedaje, ale pasztetowi musiała dopiec. Z gadki pewnie tylko potwierdził, ze za wysokie progi jak na jego nogi. Nie dla psa kiełbasa. 

Aleś się uczepil, haha. Ja tam was wszystkich koffam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
3 godziny temu, Gość Co się dzieje napisał:

Powiedziałem jej cześć o dziwo mi odpowiedziała. Potem pogadaliśmy o okolicy z kilka minut. Potem zaproponowałem jej wyjście na kawę, a ona na to:

,,Możesz liczyć na nieco więcej, ale biorę 300zł za godzinę"

Ja pierdziele co za czasy. Nic się nie w tyvh czasach normalnie zrobić. Wszystko się puszcza za pieniądze.

Musialeś zaczepić jej rewir, konkurencja  duża,  wszystkie rewiry zajęte. Cenią stoją tam gdzie mogą spotkać nadzianych. Zurzyte  stoją koło WC szalety miejskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×