Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AsiaW

Powiększanie ust Warszawa

Polecane posty

Gość AsiaW

Hej, kogo polecacie w Warszawie od powiększania ust? Wiem, że ten zabieg i jego efekty często są krytykowane, dlatego szukam kogoś, kto ma wprawę w tym i coś mi doradzi. Nie chce mieć monstrualnie dużych ust, po prostu troche powiekszone, ale tak żeby nie wyglądać mega sztucznie... Znacie kogoś takiego? Kogo polecacie/odradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka

oj z ustami nie jest latwo:) mi też się marzą ciut większe, ale właśnie boję się sztucznego efektu, a dobrych lekarzy jak na lekarstwo... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta

dziewczyny , sa bardzo dobre pomadki powiekszajace usta , naturalnie , nie daja efektu zaby 

jasne ze nie jest to takie samo  powiekszenie ,ale tez fajny efekt

ja uzywam LipBalm Q`10  marki arwin, udalo mi sie kupicc z rabatem 

polecam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyprianna

Ale pomadka daje efekt na maksymalnie kilka godzin... Myślę, że jak kobieta decyduje się na powiększenie ust to chce mieć większe usta na stałe bez względu na porę dnia, a nie tylko po nalozeniu kosmetyku... Zreszta jaki efekt moze dac taki kosmetyk, szału nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka

obczaj sobie klinikę Melitus- słyszalam o nich dobre opinie i mają doswiadczonych lekarzy w kadrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia
Dnia 23.06.2019 o 21:46, Gość Margaretka napisał:

obczaj sobie klinikę Melitus- słyszalam o nich dobre opinie i mają doswiadczonych lekarzy w kadrze :)

Byłam tam na powiększeniu miesiąc temu u doktor Noszczyk- POLECAM. Pani doktor juz na samym wstepie zrobila na mnie bardzo pozytywne wrazenie, jest bardzo zadbaną kobietą, twarz, skora, jesli ingerowala w swoja urode to widac, ze robi to w granicach rozsadku i bardzo subtelnie. Przede wszystkim pomogla mi podjac decyzje o powiekszeniu ust, bo nie bylam pewna, jaka ilosc bedzie ok no i jak bede po zabiegu wygladac. Widac, ze pani doktor hołduje zasadzie "mniej znaczy wiecej", bo uzyla malej ilosci kwasu, a efekt jest super, taki bardzo estetyczny. Jednoczesnie widze, ze usta wygladaja lepiej, ale nie jest to tandetny efekt. No i poza efektem powiekszenia usta sa nawilzone, miekkie, bardziej zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiaterlak89

ust nie powiekszalam w Melitusie, ale samą klinikę polecam, bo u doktor Tarajkowskiej- Olejnik mialam konsultacje dermatologiczna i usunela mi brzydkie znamie. metodą laserową. wyszlo to super, po znamieniu nie ma ani sladu, a pani dr bardzo w porzadku, taka spokojna, opanowana, przemiła, potrafila mnie uspokoic, chociaz straszny ze mnie nerwus ;-) wiem, ze niektorzy maja sceptyczne podejscie do takich klinik, ale tutaj chodzi czasem nie tylko o wyglad i jakies poprawki, ale tez o kwestie zdrowotne, ktore wymagaja zabiegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×