Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxelfikxx

Meble ABRA do kuchni?

Polecane posty

Hej, jak wyżej - chciałam wiedzieć, czy ktoś zaopatrzył się w meble od Abry i czy poleca. Pamiętam, że kiedyś w salonie mieliśmy szafki od nich i sprawdzały się przez lata. Zastanawiam się, jak jest teraz? Trwałe czy nie? No i jak się prezentują po złożeniu? Chciałam zamówić u nich kuchnię, bo zachęciło mnie to, że na stronie można sobie wizualizację przygotować, ale nie mam pojęcia, jak sprawdzą się na co dzień. Aktualnie wolałabym nie inwestować w meble robione na wymiar. Piszcie proszę, jakie macie doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19malina

Akurat meble mam właśnie na wymiar, ale sofę, fotele i łóżko zamówiłam z allmeblo, wiec zdecydowanie jestem za zakupami przez internet. Jakość jest bardzo dobra, ze sklepem można się skontaktować bez problemu, a wybór większy niż np u mnie w okolicy🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adka

 Zapytajcie jeszcze dla porownania o oferte z salonów agata. Siostra robila u nich kuchnie i pozniej tez meble do sypialni. Maja fajne, solidne projekty i sprawnie działaja. Ostatnio oglądałam to naprawdę super modele są dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nad tym myślę, tym bardziej skłaniam się ku tym meblom robionym na wymiar. Albo jest jeszcze taka opcja - zamówić na wymiar rzeczy takie jak zabudowa (musi być trwałe), a rzeczy takie jak stół w sieciówce. W abra chyba w końcu coś wybiorę i krzesła do tego. Ale dzięki za sugestie 😉 

Wydaje mi się, że tak może być łatwiej zmienić wystrój jeśli się znudzi po jakimś czasie. Jak myślicie - ok mieszać ze sobą różne meble? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×