Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ola

życie zaczyna się po 30-stce

Polecane posty

Gość Ola

Nie wiem, jak u Was, ale dla mnie życie zaczęło się po 30-stce:D do tej pory też nie było źle, ale teraz jest dużo lepiej. Mam już pracę, wykształcenie, swoje zaoszczędzone pieniądze, realizuję swoje marzenia, mam plany na przyszłość. Po 30-stce poznałam swojego idealnego faceta, planujemy przyszłość we dwoje. Nie mam dzieci, ale mam dojrzałość i mądrość życiową, dzięki którym będę mogła inaczej je wychować niż gdybym miała to zrobić z 5 lat temu. Życzę wszystkim takiego życia :D

Gość qwerty

Gratuluję, mam podobnie:) 

Dnia 11.06.2019 o 11:00, Gość Ola napisał:

Nie wiem, jak u Was, ale dla mnie życie zaczęło się po 30-stce:D do tej pory też nie było źle, ale teraz jest dużo lepiej. Mam już pracę, wykształcenie, swoje zaoszczędzone pieniądze, realizuję swoje marzenia, mam plany na przyszłość. Po 30-stce poznałam swojego idealnego faceta, planujemy przyszłość we dwoje. Nie mam dzieci, ale mam dojrzałość i mądrość życiową, dzięki którym będę mogła inaczej je wychować niż gdybym miała to zrobić z 5 lat temu. Życzę wszystkim takiego życia 😄

Gratuluję i zazdroszczę;) 

Gość Ewelina

Gdzie poznałaś tego faceta ? Bo chyba nie na portalu randkowym.

Dnia 11.06.2019 o 11:00, Gość Ola napisał:

Nie wiem, jak u Was, ale dla mnie życie zaczęło się po 30-stce:D do tej pory też nie było źle, ale teraz jest dużo lepiej. Mam już pracę, wykształcenie, swoje zaoszczędzone pieniądze, realizuję swoje marzenia, mam plany na przyszłość. Po 30-stce poznałam swojego idealnego faceta, planujemy przyszłość we dwoje. Nie mam dzieci, ale mam dojrzałość i mądrość życiową, dzięki którym będę mogła inaczej je wychować niż gdybym miała to zrobić z 5 lat temu. Życzę wszystkim takiego życia :D

Zaj/ebiście .

Gość nurin
Dnia 11.06.2019 o 04:00, Gość Ola napisał:

dla kobiety po 30 życie zaczyna się kończyć, za pare lat już stara torba i wymiana na młodszą przez faceta

Gość Ola
Dnia 14.06.2019 o 18:34, Gość Ewelina napisał:

Gdzie poznałaś tego faceta ? Bo chyba nie na portalu randkowym.

Tu Cię zadziwię, bo właśnie tam 😉 wszędzie można znaleźć perełki, jeśli się wie, kogo się szuka.

Gość Ola
5 godzin temu, Gość nurin napisał:

dla kobiety po 30 życie zaczyna się kończyć, za pare lat już stara torba i wymiana na młodszą przez faceta

Chciałbyś taką "młodszą" jak ja 😄 Tobie również miłego dnia 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować