Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kdksks

Faceci pytanie do was , czy obrzydzilo by was że...

Polecane posty

Gość Kdksks

Kobieta mieszka biednie w brzydkim domu ? Spotykałam się z facetem i dopóki nie zobaczył mojego domu to był miły codziennie pisał odkąd mnie odwiedzil to mnie unika , chyba że jest jakiś innym możliwy powod który go obrzydzil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GGG

Mnie nie, wiadomo ze nie kazdy ma swietny start, jesli jest w miare schludnie to ok.

jesli jestes szczupla dbasz o siebie, masz dobre nawyki to to nie przeszkoda, wiadomo ze kazdy facet moze myslec inaczej, ale jesli on Cie za to skresla -to tym lepiej dla Ciebie nie byl by wsparcie m  w trudnych chwilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjd

No jestem szczupła młoda, pracuje mieszkam jak mieszkam bo ojciec wszystko przepijal a wypłata mamy starczala na nie wiele 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjd

Moze być jeszcze jakaś inna opcja czemu zaczął mnie unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twój dom naprawdę jest taki brzydki? Współczuję, że Twój ojciec pił. A teraz nadal pije czy przestał? A napisz coś więcej o tym facecie. Jaki on jest? Jaki ma charakter z jakiej rodziny pochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Twój dom naprawdę jest taki brzydki? Współczuję, że Twój ojciec pił. A teraz nadal pije czy przestał? A napisz coś więcej o tym facecie. Jaki on jest? Jaki ma charakter z jakiej rodziny pochodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A bylas u niego? Jak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjd

On ma własne mieszkanie i firmę , Co prawda budowlana ale zarabia bardzo dobrze , jest jedynakiem , jego rodzice mają duży dom , moze mu wpoili że za biedaczke ma.sie nie brać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooo

Ciężko ocenić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Dziewczyno, jeśli on Cię unika z powodu tego, że masz trochę gorszy dom, to nie żałuj barana. Miałam podobnie, po śmierci ojca mama się dwoiła i troiła, żeby wystarczyło na moje i siostry studia, dom też remontowała powoli, ale luksusów jeszcze nie było. Nie wszystkim moim byłym się to podobało, ale z perspektywy czasu wiem na pewno, że żaden z nich nie był wart tego, żebym z nimi była. Pamiętaj: DOM ZAWSZE MOŻESZ ZMIENIĆ, CHARAKTERU CZŁOWIEKA NIGDY. Jeśli facet byłby ogarnięty, to dobrze by to rozumiał i patrzył na Ciebie, nie na zniszczoną podłogę czy meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Chemia sie popsuła. Miałem kiedyś super dziewczynę. Ale w pewnym momencie zaczeło od niej walic kiszoną kapustą - i... chemia poszła sie walić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eli

Jest to możliwe. Miałam podobnie. Powiedziała mi jego koleżanka, że zerwał ze mną bo byłam biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jrjr
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Chemia sie popsuła. Miałem kiedyś super dziewczynę. Ale w pewnym momencie zaczeło od niej walic kiszoną kapustą - i... chemia poszła sie walić.

Serio zaczęlo od niej czuć kiszoną kapustą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo
1 minutę temu, Gość Eli napisał:

Jest to możliwe. Miałam podobnie. Powiedziała mi jego koleżanka, że zerwał ze mną bo byłam biedna.

Masakra , teraz by nawet najgorszego paszczura wzięli byle by była bogata a to że dziewczyna jest ładna i miła się nie liczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 minutę temu, Gość Jrjr napisał:

Serio zaczęlo od niej czuć kiszoną kapustą 

Durniu, może zachorowała, pusty tumanie. Tacy dzisiaj "mężczyźni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elo

Ciężko uwierzyć że faceci to tacy materialisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Durniu, może zachorowała, pusty tumanie. Tacy dzisiaj "mężczyźni"

A ty chciałabyś sie całować z facetem, który wali skisłym serem? Durna pipo! - chcemia to chemia! Nie ma chemii, nie ma chcemii!!! Pustaku dawno nie je/bany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellpp
6 minut temu, Gość Eli napisał:

Jest to możliwe. Miałam podobnie. Powiedziała mi jego koleżanka, że zerwał ze mną bo byłam biedna.

Współczuję , Ale lepiej dla Ciebie  , gdybyś była bogata to był był z Tobą tylko dla pieniędzy a  gdybyś to straciła to by zaczął kombinować, to pijawa bez honoru nie facet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Durniu, może zachorowała, pusty tumanie. Tacy dzisiaj "mężczyźni"

A ty chciałabyś sie całować z facetem, który wali skisłym serem? Durna pipo! - chcemia to chemia! Nie ma chemii, nie ma chcemii!!! Pustaku dawno nie je/bany

Albo troll albo totalny pustak , pewnie jedno i drugie, ludzie poniżej pewnego pułapu iq nie powinni się udzielać w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość gość napisał:

Durniu, może zachorowała, pusty tumanie. Tacy dzisiaj "mężczyźni"

A ty chciałabyś sie całować z facetem, który wali skisłym serem? Durna pipo! - chcemia to chemia! Nie ma chemii, nie ma chcemii!!! Pustaku dawno nie je/bany

Była taka jedna laska na forum, co jakiś zapyziały troll walący kałem się do niej przyczepił, doradzili jej smarować się kapustą kiszoną, bo kapusta odstrasza trolle. Pamiętam jak dziękowała za rady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość 000 napisał:

ludzie poniżej pewnego pułapu iq nie powinni się udzielać w internecie

To wypie/rdalaj!!! W podskokach. Paszczurze.

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Była taka jedna laska na forum, co jakiś zapyziały troll walący kałem się do niej przyczepił, doradzili jej smarować się kapustą kiszoną, bo kapusta odstrasza trolle. Pamiętam jak dziękowała za rady. 

🤣👍💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Kdksks napisał:

Kobieta mieszka biednie w brzydkim domu ? Spotykałam się z facetem i dopóki nie zobaczył mojego domu to był miły codziennie pisał odkąd mnie odwiedzil to mnie unika , chyba że jest jakiś innym możliwy powod który go obrzydzil ?

Tak możliwe. Byłem z kimś w podobnej sytuacji do twojej ale się przyzwyczaiłem. Szklanka aż się przyklejała do stołu, poza tym jej rodzina to banda brudasów. Kochałem ją. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jene
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Tak możliwe. Byłem z kimś w podobnej sytuacji do twojej ale się przyzwyczaiłem. Szklanka aż się przyklejała do stołu, poza tym jej rodzina to banda brudasów. Kochałem ją. 

Nie no u mnie jest czysto bo sprzątam ale nędza ogólnie,pokoje ładne dość ale łazienka tragedia i kuchnia jak na Ukrainie na wsi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jene
2 minuty temu, Gość Jene napisał:

Nie no u mnie jest czysto bo sprzątam ale nędza ogólnie,pokoje ładne dość ale łazienka tragedia i kuchnia jak na Ukrainie na wsi 

Ogólnie nie było by takiej nędzy gdyby nie ojciec przemadrzaly brudas ,który zniszczył życie wszystkim ,nazywa mnie nierobem chociaż pracuje A on całe życie na utrzymaniu matki, czasem się czuje jakbym nie mieszkała w Polsce tylko ma jakiejś zapyzialej wsi na Ukrainie, Wszystko się nadaje do remontu a on to chyba zobaczył i uciekł : / 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjej

Mówił że on taki nie jest że nie patrzy jak dziewczyna mieszka ale widocznie chyba tak , bp dopóki nie widział gdzie mieszkam wszystko ok , tylko to zobaczył i zaczął się ukrywać kontakt, smutno mi bo nie jestem winna sytuacji mojej rodziny która nie robiła nic żeby było lepiej : / 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdjej
1 minutę temu, Gość Jdjej napisał:

Mówił że on taki nie jest że nie patrzy jak dziewczyna mieszka ale widocznie chyba tak , bp dopóki nie widział gdzie mieszkam wszystko ok , tylko to zobaczył i zaczął się ukrywać kontakt, smutno mi bo nie jestem winna sytuacji mojej rodziny która nie robiła nic żeby było lepiej : / 

Mama pewnie by chciała ale kobieta sama nie zarobi na dom jak mąż nierob nie kiwnie palcem do niczego i tylko ja dołuje psychicznie i cała rodzinę, moze on wyczuł patologie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Jene napisał:

tylko ma jakiejś zapyzialej wsi na Ukrainie,

A ja myślę że wreszcie zobaczył jaką jesteś zapyziałą buraczycą.

p.s. byłaś może na Ukrainie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Jene napisał:

tylko ma jakiejś zapyzialej wsi na Ukrainie,

A ja myślę że wreszcie zobaczył jaką jesteś zapyziałą buraczycą.

p.s. byłaś może na Ukrainie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejej
19 minut temu, Gość gość napisał:

A ja myślę że wreszcie zobaczył jaką jesteś zapyziałą buraczycą.

p.s. byłaś może na Ukrainie?

Sądząc po słownictwie raczej próbujesz mi przypisać swoje wady, tak byłam bo miałam zaproszenie od kolegi ukrainca , tam jest taka bieda że aż śmierdzi, tyle że ja żyję w Polsce i tutaj standardy ludzie mają dużo wyższe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Jejej napisał:

Sądząc po słownictwie raczej próbujesz mi przypisać swoje wady, tak byłam bo miałam zaproszenie od kolegi ukrainca , tam jest taka bieda że aż śmierdzi, tyle że ja żyję w Polsce i tutaj standardy ludzie mają dużo wyższe 

... prawda że tam mają zapuszczone mieszkania, domy. Jest tak wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×