Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kdksks

Faceci pytanie do was , czy obrzydzilo by was że...

Polecane posty

Gość Heyli
24 minuty temu, Gość gość napisał:

A ja myślę że wreszcie zobaczył jaką jesteś zapyziałą buraczycą.

p.s. byłaś może na Ukrainie?

Co to znaczy buraczyca? Matka w twojej patologii tak na Ciebie wola ? Co to za slowotworstwo niskich lotow ? Dziewczyna ma problem a ty się rzucasz jak goffno w trawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Mysle ze wiele kobiet tak miało że facet zobaczył że wstyd do takiego domu wejść i się ulotnil , ale to śmieci wyrzucily się same , taki facet był by z kobieta tylko dla szpanu , szukaj takiego którego bieda nie obrzydzi jeśli widzi , że ty sama chcesz z tego bagna wyjść i nie jesteś fleja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
5 godzin temu, Gość Kdksks napisał:

Kobieta mieszka biednie w brzydkim domu ? Spotykałam się z facetem i dopóki nie zobaczył mojego domu to był miły codziennie pisał odkąd mnie odwiedzil to mnie unika , chyba że jest jakiś innym możliwy powod który go obrzydzil ?

 Jak zobaczył syf, kiłę, mogiłę, porozwalane majtki bluzki cyckonosze na podłodze, to mu się nie dziwię. Kiedyś mając pewne bzykanie pod pozorem wyjścia po papierosy - uciekłem od takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejenen
6 minut temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Jak zobaczył syf, kiłę, mogiłę, porozwalane majtki bluzki cyckonosze na podłodze, to mu się nie dziwię. Kiedyś mając pewne bzykanie pod pozorem wyjścia po papierosy - uciekłem od takiej.

Umiesz czytać że zrozumieniem? Mam w domu czysto ale biednie ,moja rodzina nie ma pieniędzy a ,że  nie są brudasami, mama zarabia 8 zł na godzinę ja 10 ciekawe czy ty byś miał luksusy za takie pieniądze w domu gdzie jest jeszcze 2 małych dzieci i facet który wogole nie pracuje ani nie pomaga 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nsndn
2 minuty temu, Arystoteles napisał:

to gdzie babsko mieszka o ile jest atrakcyjna fizycznie, nie ma najmniejszego znaczenia  dla faceta, bo on chce ja po prostu mieć i jej chata jest tutaj nie wazna

natomiast odwrotnie.. jak laska zobaczy, ze chlopak mieszka w jakiejs ruinie to na pewno go rzuci

Nie sądzę, jest dużo facetów chciwcow którzy chcą poszerzysz swój majątek o posag panny a jeśli nie to chociaż nie wstydzić się przed znajomymi brudu i smrodu , są też tacy którzy patrzą na wygląd i im jest obojętne ,Ale z takim trzeba się cały czas seksic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Heyli napisał:

Co to znaczy buraczyca? Matka w twojej patologii tak na Ciebie wola ? Co to za slowotworstwo niskich lotow ? Dziewczyna ma problem a ty się rzucasz jak goffno w trawie 

Nie denerwuj się, widać że dama z ukrainy się oburzyła, bo napisałaś (zgodnie z prawdą) że tam dramat goni tragedię. Nazjeżdżało się tego tatałajstwa i same problemy przez nich. Szarogęsią się jak u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdns
19 minut temu, Arystoteles napisał:

nie spotkałem sie z sytuacja aby facet poznawal laske, podoba mu sie itp i nagle jak widzi, ze slaob mieszka to ja zostawia hahah wolne zarty 😉 dla faceta liczy sie by ja poderwac a nie jaj majątek

to odwrotnie ma to znaczenie , facet jak jest biedny to nie ma szans

A ja znam przypadki gdzie facet z obrzydzeniem wyszedł z domu panny a później wprost mówił że za biedna do znajomych, to nie są odosobnione przypadki, wiele było takich tematów że facet potrafił powiedzieć kobiecie wprost że mieszka w melinie albo oborze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mnie by nie przeszkadzało , ale gdybym mieszkał sam to bym chciał ją zabrać do siebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość gość napisał:

Co to znaczy buraczyca?

R.m. burak. r.ż. buraczyca. Coś za trudne?

 

20 minut temu, Gość Jdns napisał:

powiedzieć kobiecie wprost że mieszka w melinie albo oborze 

No jak mieszkała w melinie lub w oborze, to co miał powiedzieć?

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

miałam zaproszenie od kolegi ukrainca ,

Ukrainiec cie zaprosił, dał żreć i pewnie wyrochał, a ty piszesz o nim "ukrainiec"???

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

tam jest taka bieda że aż śmierdzi,

Bieda nie śmierdzi. Bród śmierdxzi.

 

1 godzinę temu, Gość gość napisał:

ja żyję w Polsce i tutaj standardy ludzie mają dużo wyższe 

Ludzie mają. Ale ty nie. szczególnie jeśli chodzi o standardy intelektualne. Pewnie dlatego uciekł, bo to zobaczył i zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skoro takie luksusy na Ukrainie masz, to po co jestes w Polsce? Zawsze mozesz wrócić do Donbasu, nikt prosic nie będzie żebyś została. I skończ się wyżywać, widać kompleksy bo pochodzisz skąd pochodzisz. Jak Niemiec Polakowi mówi że w Polsce jest bieda, to Polak przyzna mu rację. A powiedz Ukraińcowi że ma biede u siebie, to zacznie wkręcać, że wszyscy u niego żyją jak w Ameryce. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bieda jest na Ukrainie.

Smród mi głupta pleni sie w polsce. Szczególnie wśród bab ze slumsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjsjsjsj
27 minut temu, Gość gość napisał:

R.m. burak. r.ż. buraczyca. Coś za trudne?

 

No jak mieszkała w melinie lub w oborze, to co miał powiedzieć?

 

Ukrainiec cie zaprosił, dał żreć i pewnie wyrochał, a ty piszesz o nim "ukrainiec"???

 

Bieda nie śmierdzi. Bród śmierdxzi.

 

Ludzie mają. Ale ty nie. szczególnie jeśli chodzi o standardy intelektualne. Pewnie dlatego uciekł, bo to zobaczył i zrozumiał...

Wszystkie swoje niepowodzenia i zakalec umysłowy musisz zawsze tak uwydatniac? Rzadko kiedy można spotkać tak chora z nienawiści podła osobę,która jeszcze śmie pouczać innych , takie osobniki jak ty kazdwgo uwazaja za gorszego , kazdego wyzywaja a sami soba reprezentuja tylko meline slowna i umyslowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjsjsjsjsj
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Bieda jest na Ukrainie.

Smród mi głupta pleni sie w polsce. Szczególnie wśród bab ze slumsów.

Niestety największy slums umysłowy prezentujesz sobą ty , zdania nie umiesz skleić bez chamstwa, słoma wystaje z butów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Bieda jest na Ukrainie.

Smród mi głupta pleni sie w polsce. Szczególnie wśród bab ze slumsów.

Po co tu jesteś w takim razie? Nie lepiej wrócić do swojego raju? Do ludzi mądrych, wykształconych, bogatych którzy żyją na Ukrainie? 

Zawsze jak się u kogoś gościsz to opluwasz gospodarza? To jest twój poziom "babo ze slumsów"?

Polska piszemy z dużej litery prostaczko. Tylko do swojej biedy masz szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Po co tu jesteś w takim razie? Nie lepiej wrócić do swojego raju? Do ludzi mądrych, wykształconych, bogatych którzy żyją na Ukrainie? 

Zawsze jak się u kogoś gościsz to opluwasz gospodarza? To jest twój poziom "babo ze slumsów"?

Polska piszemy z dużej litery prostaczko. Tylko do swojej biedy masz szacunek.

Największą różnica między Polakiem a ukraincem jest taka że Polak Niemca u niego w kraju szanuje, Ukrainiec przyjedzie i skacze ci do gardła, ale się można pozbyć kompleksów bo Polacy mówią że polki są zle.,ale widać że wschodnie sąsiadki w wielu przypadkach to chodzaca wścieklizna chcąca Cię zabić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli jest czysto a skromnie to dziwne się zachował.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jejej
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jeżeli jest czysto a skromnie to dziwne się zachował.

 

To raczej normalne w tych czasach, każdy się spodziewa apartamentu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 00p
14 minut temu, Gość gość napisał:

Bieda jest na Ukrainie.

Smród mi głupta pleni sie w polsce. Szczególnie wśród bab ze slumsów.

A skąd wnioski że autorka ma brud ? widzę że kolejny wszech wiedzacy ignorant i bałwan zabrał się za pisanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Uuu napisał:

Największą różnica między Polakiem a ukraincem jest taka że Polak Niemca u niego w kraju szanuje, Ukrainiec przyjedzie i skacze ci do gardła, ale się można pozbyć kompleksów bo Polacy mówią że polki są zle.,ale widać że wschodnie sąsiadki w wielu przypadkach to chodzaca wścieklizna chcąca Cię zabić 

100% prawdy. W moim mieście od groma jest Ukraińców. Picie na umór, krzyki i libacje w nocy, chodzą w grupkach po mieście, demolują co się da i śmieją się Polakom w twarz. Bezczelna nacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolo
21 minut temu, Gość gość napisał:

Bieda jest na Ukrainie.

Smród mi głupta pleni sie w polsce. Szczególnie wśród bab ze slumsów.

Musisz być naprawdę kiepska skoro czujesz zagrożenie ze strony kobiet ze slumsow, bo twoja nianawisc plynie z zazdrosci , pewnie kolejna pseudo intelektualistka paszczur ,ktora uwaza ze seksowne biedaczki kradna mezow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mu się nie dziwie ,że Cię zostawił.Ten facet wcale nie chciał bogatej.Mylicie się.Nie chciał wchodzić w patologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko co to znaczy ,,Co prawda budowlana ale zarabia bardzo dobrze"?Ty gdzie pracujesz że na budowlaną kręcisz nosem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×