Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka smutna prawda

Kobieta poza wyglądem i seksem nie ma nic do zaoferowania !

Polecane posty

Gość Taka smutna prawda

Kiedyś było coś takiego jak uczucia i miłość, dziś już nawet tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Gość Taka smutna prawda napisał:

Kiedyś było coś takiego jak uczucia i miłość, dziś już nawet tego nie ma.

Ale bez doświadczenia tego wyglądu, seksu i ciała wielu ludzi popada w depresje. Chyba pójdę znów do mojej divy i przeliżę jej kształtne cycuszki. Po spotkaniu odlot: charyzma i pewność siebie +10. Nigdy nie wsadziłem w cip.ke (kawalerskie przyzwyczajenia - trzeba by sobie zafundować przynajmniej 2-tygodniowy celibat), ale czy piersi, sutki nie są wspanialsze? Sorry że tak bezpośrednio, ale jesteśmy ludźmi dorosłymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, marcin_wawa napisał:

Ale bez doświadczenia tego wyglądu, seksu i ciała wielu ludzi popada w depresje. Chyba pójdę znów do mojej divy i przeliżę jej kształtne cycuszki. Po spotkaniu odlot: charyzma i pewność siebie +10. Nigdy nie wsadziłem w cip.ke (kawalerskie przyzwyczajenia - trzeba by sobie zafundować przynajmniej 2-tygodniowy celibat), ale czy piersi, sutki nie są wspanialsze? Sorry że tak bezpośrednio, ale jesteśmy ludźmi dorosłymi.

Czemu nie poprosisz jej by cię trochę zmacała na dole (nawet przez bieliznę) byś poczuł co to dotyk kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość gość napisał:

Czemu nie poprosisz jej by cię trochę zmacała na dole (nawet przez bieliznę) byś poczuł co to dotyk kobiety?

Ryzyko zakażenia, jeżeli ustami. A ręką głupio, żeby ona mi go stawiała. Najgorzej to wytrzymać te dwa tygodnie w zupełnej abstynencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×