Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dragon umówieni jesteśmy?

Polecane posty

Gość Gosc

Mąż do mnie po pielgrzymce wróci, tak mówi, twoja żona z synem już nie, bo z baba woli być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padnę
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Mąż do mnie po pielgrzymce wróci, tak mówi, twoja żona z synem już nie, bo z baba woli być. 

hhehe jak pół pielgrzymki cie zaliczy ,boże widzisz i nie ...niesz w ten zużyty mózg i du.pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

jestem INNYM FACETEM niż Dragonem i takich kobiet z kochanymi dzieciaczkami co dają du.py na prawo i lewo się brzydzę.Idż na policję i zgłoś żeś się kur.wiła jak żadna

Obserwatorem teraz jesteś, wiadomo, ze to ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Obserwatorem teraz jesteś, wiadomo, ze to ty.

a ty nadal ku.rwą na pielgrzymce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA

współczuję facetom moczenia w każdej zużytej szma.cie która się potem mści bo myślała,że jest kimś.

SORY KU>RWA JAK DAJECIE BABY SAME JAK SZMA.TY TO NIKT WAS NIE SZANUJE BO NA SZACUNEK JEDNA Z DRUGĄ TAKA KUR.WIĄCA SIĘ NIE ZASŁUGUJE.WIEC NIE WIEM O CO HALLO NA KAFE.RZYGAĆ MI SIĘ DZIŚ CHCE JAK WIDZĘ TE OBŁUDNE MORALISTKI KUR.WIĄCE SIĘ Z KIM POPADNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość heh napisał:

a ty nadal ku.rwą na pielgrzymce

A ty niby kim wszedłbyś  tej całej Andzi w du/pe jakby tylko chciała.slinisz się jak przyglup  do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ty niby kim wszedłbyś  tej całej Andzi w du/pe jakby tylko chciała.slinisz się jak przyglup  do niej.

a TY kur>wa DO NIEGO..SKOŃCZ I WSTYDU SOBIE OSZCZĘDZ!!!!!!!!!!!!!!!CZY BYCIE ŻAŁOSNĄ babą CO KTOŚ JEJ NIE CHCE JEST TAKIE TRENDY????????????????BO DUŻO WAS DZIŚ NA KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość POZIOM DNA napisał:

współczuję facetom moczenia w każdej zużytej szma.cie która się potem mści bo myślała,że jest kimś.

SORY KU>RWA JAK DAJECIE BABY SAME JAK SZMA.TY TO NIKT WAS NIE SZANUJE BO NA SZACUNEK JEDNA Z DRUGĄ TAKA KUR.WIĄCA SIĘ NIE ZASŁUGUJE.WIEC NIE WIEM O CO HALLO NA KAFE.RZYGAĆ MI SIĘ DZIŚ CHCE JAK WIDZĘ TE OBŁUDNE MORALISTKI KUR.WIĄCE SIĘ Z KIM POPADNIE

Sam szma/ciarz jesteś, chętnych brak co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA

BOLI JEDNĄ Z DRUGĄ ŻE KUT.AS JUŻ W NIEJ NIE BĘDZIE..WIEC W CZYM MASZ PROBLEM..SKORO JEST KUTA.SEM TO NIECH SPADA I DAJ MU SPOKÓJ..ZALOSNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Sam szma/ciarz jesteś, chętnych brak co? 

WYTRZYJ SIĘ NA PIELGRZYMCE JAK BEDZIESZ,TYLKO UWAŻAJ NA ODCISKI NA DU.PIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość POZIOM DNA napisał:

a TY kur>wa DO NIEGO..SKOŃCZ I WSTYDU SOBIE OSZCZĘDZ!!!!!!!!!!!!!!!CZY BYCIE ŻAŁOSNĄ babą CO KTOŚ JEJ NIE CHCE JEST TAKIE TRENDY????????????????BO DUŻO WAS DZIŚ NA KAFE

Ty szma/ciarzu nie masz wstydu ja mam o tobie dużo informacji. Twoje nieudolne podrywy tez obserwuje i mam bekę z ciebie😂😂😂👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ty szma/ciarzu nie masz wstydu ja mam o tobie dużo informacji. Twoje nieudolne podrywy tez obserwuje i mam bekę z ciebie😂😂😂👍

OPLUŁAS MI KANAPKE PRZEZ MONITOR..Z ....AMI NIE DYSKUTUJE.JESTEM RADEK-INFORMATYK I MOGE SIĘ TOBĄ ZAJĄC ZANIM ZROBI TO POLICJA.,TAM CHODZISZ ALE I TAM NIE CHCĄ CIE ZERŻNĄC.WYBACZ NIE KAŻDY LUBI KU.RWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA

IP KOMPUTERA NAMIERZONE..CZEKAJ PIEKNA..WPADNIE BRYGADA I MOZE SKORZYSTA JAK TAKAŚ CHETNA ŚWIETA SU.KA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość POZIOM DNA napisał:

OPLUŁAS MI KANAPKE PRZEZ MONITOR..Z ....AMI NIE DYSKUTUJE.JESTEM RADEK-INFORMATYK I MOGE SIĘ TOBĄ ZAJĄC ZANIM ZROBI TO POLICJA.,TAM CHODZISZ ALE I TAM NIE CHCĄ CIE ZERŻNĄC.WYBACZ NIE KAŻDY LUBI KU.RWY

Nie wyzywaj mnie bo to pomówienia, ja mam prawdziwe informacje. Ja się modlę a ty co? Siedzisz tu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ty szma/ciarzu nie masz wstydu ja mam o tobie dużo informacji. Twoje nieudolne podrywy tez obserwuje i mam bekę z ciebie😂😂😂👍

A JA MAM TWOJE FOTKI WIDZIAŁEM I DU.PY NIE URYWASZ..NIC DZIWNEGO ZE MĘZATKA MUSIALA SIĘ  ROZKLADAC INNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZIOM DNA
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Nie wyzywaj mnie bo to pomówienia, ja mam prawdziwe informacje. Ja się modlę a ty co? Siedzisz tu tylko.

KUR.WA SIĘ MODLI.BO PADNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość POZIOM DNA napisał:

IP KOMPUTERA NAMIERZONE..CZEKAJ PIEKNA..WPADNIE BRYGADA I MOZE SKORZYSTA JAK TAKAŚ CHETNA ŚWIETA SU.KA

Ja na pielgrzymkę ide a policji ty się spodziewaj za wyzwiska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Dlaczego Ty sama zaczynasz obrażać wszystkich i masz pretensje,że ktoś sam coś napisze????????wybacz,ale forum publiczne i każdy może wyrazić swoje zdanie jak innych widzi.Ja się przyłączam do osoby POZIOM DNA, bo to co czytam na kafe pokazuje,jak jesteście ludzie mściwi wobec siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Ona napisał:

Dlaczego Ty sama zaczynasz obrażać wszystkich i masz pretensje,że ktoś sam coś napisze????????wybacz,ale forum publiczne i każdy może wyrazić swoje zdanie jak innych widzi.Ja się przyłączam do osoby POZIOM DNA, bo to co czytam na kafe pokazuje,jak jesteście ludzie mściwi wobec siebie.

Ja nie obrażam tu nikogo, bo mam wiarę w dobro człowieka. Sama to czynie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Przepraszam,nie chciałam nikogo urazić.Ale jak ktoś nas skrzywdził,zranił to może dajmy wszyscy sobie przebaczenie i idźmy w drugą stronę,a nie opluwajmy wzajemnie.To kafe powinni zamknąć dla równowagi psychicznej wielu osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Ona napisał:

Przepraszam,nie chciałam nikogo urazić.Ale jak ktoś nas skrzywdził,zranił to może dajmy wszyscy sobie przebaczenie i idźmy w drugą stronę,a nie opluwajmy wzajemnie.To kafe powinni zamknąć dla równowagi psychicznej wielu osób.

sprawdź czy działa - spróbuj sobie wmówić że nie jest gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×