Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marzeniasięspełniają777

ODSZKODOWANIE ZUS BŁAGAM POMÓŻCIE

Polecane posty

Witam. W 2015 roku uległam wypadkowi a mianowicie spadłam z roweru przy czym złamałam rękę. Nosiłam gips, ręka była operowana były założone śruby. 
W tym okresie miałam praktyki, byłam normalnie zatrudniona więc miałam zwolnienie lekarskie. Dostałam z zusu list o kontroli lekarskiej w danym terminie, niestety na kontrole nie poszłam. Potem musiałam napisać powód dlaczego nie przyszłam na kontrolę lekarską w danym terminie, prosząc o ponowny termin badania. Zus odmówił więc odszkodowania nie dostałam. I pytanie jest takie czy odszkodowanie za wypadek ulega przedawnieniu i czy mogę ponownie starać się o takie odszkodowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila

Hej, z tego co wiem, to takie rzeczy się nie przedawniają, ale do końca nie jestem pewna. Na Twoim miejscu zgłosiłabym się do firmy, która specjalizuje się w sprawach o odszkodowanie. Ja korzystałam z Funduszu Odszkodowań Komunikacyjnych i byłam mega zadowolona. Najlepiej jakbyś do nich zadzwoniła i opisała swoją sprawę dokładnie, mają bezpłatną ekspertyzę, którą Ci przesyłają w ciągu 24h, więc nic de facto nie ryzykujesz, a będziesz pewna na czym stoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lea Silva

Hmmm a na skutek czego odniosłaś te obrażenia? Ja np miała wypadek, ale to był wypadek komunikacyjny i na chwile obecną będę się starac o takie odszkodowanie z Voxveritas. To znaczy pomagają takie odszkodowanie uzyskaćm jak odszkodowanie za obrażenia ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek

Też miałem taką sytuację i powiem Ci z własnego doświadczenia, że najlepiej od razu skontaktować się z doświadczoną kancelarią. Ja odezwałem się do advoco.pl i byli bardzo pomocni, wszystkie zawiłości zostały dokładnie wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×