Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FEMDOMAN

Prawdopodobnie całe zycie będę niespełniony, bo moją seksualnością jest femdom

Polecane posty

Gość FEMDOMAN

To tak, jakby wziąć geja i nie pozwolić mu na seks z drugim człowiekiem. Brak odwagi i kobiety, z którą mógłbym praktykować FEMDOM (kobieca dominacja w łóżku) jest rzeczą, która nigdy nie pozwoli mi na całkowiete spełnienie seksualne i życiowe. Byłem w wielu związkach, ale zawsze to samo: mężczyzna ma być opiekuńczy, typ protektora, w łóżku standard z lekką dominacją ze strony mężczyzny,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Nie poddawaj się. Szukaj swojej wymarzonej pani. Są i takie :) dominujące kobiety również mają problem ze znalezieniem tego właściwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest wiele kobiet, które lubi dominować i można jest spotkać na co dzień ale niestety najczęściej jest tak, że chcą dominować nie tylko w łóżku ale w normalnym życiu i to bywa czasami trudne do zniesienia. Poza tym są też takie, które w normalnym życiu robią z faceta pantoflarza a w seksie akurat odwrotnie chcą aby mężczyzna je zdominował. Szczególnie częste jest to zjawisko u kobiet biznesu i sukcesu. Z tego powodu też często niektóre z nich boją się nawiązywać romanse i relacje seksualne, ponieważ nie chcą aby wydało się, że w sferze seksu chcą być traktowane jak ..., dominowane itp. Tej drugiej natury bardzo się wstydzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znajdź sobie taką co będzie leczyła swoje kompleksy i cie zeszmaci w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, darkeacer napisał:

jest wiele kobiet, które lubi dominować i można jest spotkać na co dzień ale niestety najczęściej jest tak, że chcą dominować nie tylko w łóżku ale w normalnym życiu i to bywa czasami trudne do zniesienia. Poza tym są też takie, które w normalnym życiu robią z faceta pantoflarza a w seksie akurat odwrotnie chcą aby mężczyzna je zdominował. Szczególnie częste jest to zjawisko u kobiet biznesu i sukcesu. Z tego powodu też często niektóre z nich boją się nawiązywać romanse i relacje seksualne, ponieważ nie chcą aby wydało się, że w sferze seksu chcą być traktowane jak ..., dominowane itp. Tej drugiej natury bardzo się wstydzą

Muszę Ci się do czegoś przyznać, jestem Tobą zafascynowana. Jesteś niezwykle ciekawym przypadkiem dyletanta. Chciałabym się doktoryzować z Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kuszydło wypad do Krychnowic z tymi mądrościami😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Muszę Ci się do czegoś przyznać, jestem Tobą zafascynowana. Jesteś niezwykle ciekawym przypadkiem dyletanta. Chciałabym się doktoryzować z Ciebie.

bardzo mi miło. Uwielbiasz uwagi ad personam ... jak widzę. Niestety nie będziesz miała okazji doktoryzować się ze mnie więc musisz znaleźć sobie inny obiekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, darkeacer napisał:

bardzo mi miło. Uwielbiasz uwagi ad personam ... jak widzę. Niestety nie będziesz miała okazji doktoryzować się ze mnie więc musisz znaleźć sobie inny obiekt

Zastawia sidła na następnego, bravo darkeacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zaraz napisze ze to ironia 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Już znalazła psychola endriu😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Już znalazła psychola endriu😀

całe szczęście - samotność jest smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co głupi andrzejek już sie znudził kuszydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, darkeacer napisał:

bardzo mi miło. Uwielbiasz uwagi ad personam ... jak widzę. Niestety nie będziesz miała okazji doktoryzować się ze mnie więc musisz znaleźć sobie inny obiekt

Myślisz, że nie starczy mi materiału? To faktycznie nie był komplement, ale też i nie obelga. Zastanawiasz mnie, a to sporo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Już znalazła psychola endriu😀

On jest rozebrany szuka nastepnego 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Co głupi andrzejek już sie znudził kuszydle

TO  MODLISZKA SZUKA PRZERZUWA WYPLUWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, darkeacer napisał:

całe szczęście - samotność jest smutna

🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

Znów zamierzasz udawać, że coś o mnie wiesz? 

IGNOR MODLISZKO 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Niczego nie szukam, wszystko już mam.

Co masz zapomoge z MOPS na dziecko i gnicie na forum😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekhm

Kusza znow chciala zablysnac, a nawet nie zaiskrzyla. Zenujace sa te jej trywialne minoderie, heh. Jak kiedys nimi pogardzilem to probowala odwracac kota ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrr
14 minut temu, Kusza Myślivski napisał:

Niczego nie szukam, wszystko już mam.

Gdybyś wszystko miała, męża itd. To facetiw z ero byś nie molesto,,,a ... masz że ciągle szukasz frajera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC
5 minut temu, Gość rrrrrrrrr napisał:

Gdybyś wszystko miała, męża itd. To facetiw z ero byś nie molesto,,,a ... masz że ciągle szukasz frajera.

TO JEST MODLISZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Zobaczyłem temat i zajrzałem. Ja jestem dewiantem, tzw masochistą, fetyszystą, 28 letnim prawiczkiem. Mam uległą naturę w tych sprawach. Ale nie chodzi o seks w łóżku. Po prostu kontrola seksualna, poniżenie, fetyszyzm. Swoje preferencje uświadomiłem sobie z cztery lata temu. W związki żadne nie wchodziłem bo z punktu czasowego wiem, że nie odnalazłbym się w normalnej relacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość rrrrrrrrr napisał:

Gdybyś wszystko miała, męża itd. To facetiw z ero byś nie molesto,,,a ... masz że ciągle szukasz frajera.

Darkeacera będzie podchodziła z projektów 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że Kuszełłe modliszka? Wolne żarty. Chyba nie chcecie napisać że ona siedzi w tym całym "femdonie". Mam nadzieje że dobrze napisałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kusza szuka jelenia co będzie łożył na nią i na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do meritum. Po to tu właściwie zajrzałam. Autorze, faktycznie dominujących kobiet jest mniej, bo jest to jednak pewnego rodzaju "wynaturzenie". To samiec predysponowany jest do bycia górą. Biologia. Ale zapewniam Cię, że otwarta na sprawy łóżkowe kobieta będzie skłonna spróbować. Do czego zmierzam, łatwiej jest namówić otwartą kobietę, swoją, kochaną do eksperymentów łóżkowych, niż znaleźć taką, która dominuje bo lubi. Może "tędy droga". 😉 

No i to co wywołało lawinę "gościnności", czyli moje czepialstwo. Nawiązując do wypowiedzi darkeacera, nie wierz w żadne stereotypy. Absolutnie. 

Powodzenie. Obyś zakosztował. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nowy w mieście napisał:

To znalazła. Program 500+ Dokładasz się do tego.

Nie jestem beneficjentką Nowy, ale miło Cię widzieć. 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×